Гравірувальне обладнання для пам'ятників і надгробків

Доставка

Доставка по всіх містах України і за кордон.

Гарантія якості

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Акції та подарунки

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Якщо Ви хочете вигідно купити гравірувальний верстат з каменю, компанія Mirtels буде рада запропонувати Вам свої послуги з її постачання. Виробництво гравірувальних верстатів по каменю та сучасного обладнання для фотокерамики є основною спеціалізацією нашої компанії. Продаж гравірувальних верстатів по каменю Mirtels, що випускаються нами на протязі ось вже 12 років, здійснюється на спеціалізованих ринках багатьох країн. При цьому географія і обсяги продажів гравірувальних верстатів по каменю щорічно розширюється, що свідчить про найвищу якість пропонованого нами обладнання. В даний час компанія має широку мережу сервісних центрів в різних регіонах Росії та сусідніх країнах. Купити гравірувальний верстат по каменю можна в наших представництвах в наступних містах: Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург (Росія); Павлодар (Казахстан); Харків (Україна); Мінськ (Білорусь).

ГРАВІРУВАЛЬНІ ВЕРСТАТИ ПО КАМЕНЮ MIRTELS: ПЕРЕВАГИ

Гравірувальний верстат Mirtels– виняткове за своїми ціновими та експлуатаційних характеристик спеціалізоване обладнання, що застосовується для виготовлення написів, портретів, малюнків і інших різновидів гравіювання пам'яток. Будь-гравірувальний верстат з каменю Mirtels дозволяє оперативно виконати чітке зображення високої якості. Крім цього, завдяки високому ресурсу направляючих, виброустойчивой конструкції і жорсткої елементної бази кожен наш верстат відрізняється значним терміном служби і завидною надійністю. Ще один вагомий аргумент на користь того, що саме у нас варто купити гравірувальний верстат – ціна устаткування. Так як при постачанні нашого обладнання компанія Mirtels працює з покупцями безпосередньо без посередників, ми як виробники можемо запропонувати будь-гравірувальний верстат за оптимальною ціною.

ГРАВІРУВАЛЬНІ ВЕРСТАТИ ПО КАМЕНЮ MIRTELS: АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

До уваги охочих придбати гравірувальні верстати ми можемо запропонувати досить широкий спектр відповідного обладнання, серед якого Ви досить швидко можете підібрати оптимальний варіант для придбання виходячи з Ваших потреб замовника і експлуатаційних характеристик верстатів. В асортименті продукції компанії Mirtels представлені: Ударний гравірувальний верстат з каменю; Лазерний гравірувальний верстат з каменю; Комбі гравірувальний верстат по каменю. Також серед спектру продукції представлені принтери для кераміки Mirtels, що дозволяють виготовляти довговічну фотокерамику на пам'ятники. Ці керамічні принтери випускаються багато років, і за роки свого виробництва увійшли в енциклопедії як класичні принтери для фотокерамики.