Роботікс TC60120R – середня модель нової серії ударних граверів, який випущено в компанії Міртелс. Пропонуючи цей верстат з ЧПК вітчизняним та іноземним покупцям, ми позиціонуємо його ідеальне поєднання «ціна-якість» у цієї категорії техніки. І, зрозуміло, є втіленням самих новітніх технологій, визначаючи на декілька років передові тенденції розвитку ударного обладнання для виробництва ударної продукції.

Зв'яжіться з нами

 

Використовуючи цю модель, Ви підвищите одночасно якість гравірування виробу і зручність виробничого процесу для оператора.

Які б породи каменю для виробництва надгробків – граніти, керамограніт, долерит, базальт діабаз та інші середньої та високої твердості Ви не використовували, цей верстат бездоганно виконає на заготовці з неї найскладнішу поставлену задачу.

Таким чином, якщо Ви купите Роботікс TC60120R, Ви отримаєте ефективний та надійний інструмент для росту прибутку свого підприємства.

 

Специфіка функціонала Роботікс TC60120R

Особливістю всієї новітньої серії ударників від компанії Міртелс є втілений в ній функціонал, який наділяє верстат та обслуговуючий персонал воістину унікальними можливостями. Успадкувавши та навіть примноживши надійність конструкції від верстатів серії – попередника «Леонардо», з удосконаленим функціоналом TC60120R фактично не має серйозних конкурентів серед конкуруючої продукції інших брендів.
До числа кардинальних відмінностей і вдалих модифікацій нового ударника від верстата попередньої серії належать:

 • Автоматична вісь Z;
 • Титанові ударні кулачки,в яких закріплюється гравірувальна голка. Вибір титану замість алюмінієвого сплаву, як це мало місце раніше, дозволяє значно знизити знос вузла і підвисити підсумкову якість гравірування зображення;
 • Програмне забезпечення MTGCAM. Будучи повністю зумісним з програмними продуктами Microsoft, воно  суттєво полегшує процеси підготовки зображення до гравірування та керування верстатом для оператора;
 • Контроль та керування всіма процесами в режимі онлайн на віддаленій основі. За допомогою Wi-Fi або порта USB підготовлене зображення з різних джерел завантажується в керуючий блок гравірувального верстата. При необхідності віддалено відбувається настроювання параметрів гравірування або редактура вихідного зображення. В процесі обробки заготовки її оброблені ділянки відображаються за допомогою ефекту затемнення;
 • Реалізований широкий спектр нових доступних користувачу ефектів обробки, якими не можуть похвалитися верстати попередньої серії. Ударник з ЧПК Роботікс TC60120R може виконувати ростушувування і растерізацію, гравірування в декілька шарів і в декілька проходів, виконувати зображення з різною роздільною здатністю  в рамках однієї композиції. Окрім того, особливий режим «гіпершвидкості» дозволяє швидко виконати обробку найменш відповідальних ділянок при дефіциті часу в разі щільного графіку роботи майстерні.
 • Відстеження верстатом нерівностей оброблюваної поверхні заготовки. Виявивши дефект кривизни в місці впливу, керуючий блок верстата автоматично відкоректує положення інструменту відносно заготовки на необхідну величину. Це дозволяє значно знизити процент можливого браку;
 • Функція відновлення процесу гравірування в разі відключення електроживлення гравера. Після того, як подача електроструму буде відновлена, TC60120R  продовжить свою роботу. Гравірування буде продовжене з того самого місця, на якому було перервано з причини знеструмлення техніки;
 • Простий контроль персоналу на предмет виконання циклів виготовлення виробів. Всі задачі по обробці автоматично заносяться в базу даних верстата. В розділі «Статистика» зберігаються дані про відгравіровані файли. Таким чином, якщо за допомогою Вашого обладнання виконуються будь-які роботи повз каси підприємства, інформація про це зберігається.
Як Ви можете переконатися, наша заява про те, що на сьогоднішній день TC60120R та інші моделі нової лінійки ударників Міртелс не мають достойних конкурентів на вітчизняному та світовому ринках, є цілком обгрунтованим і справедливим. Оснастивши цим обладнанням свою майстерню по виготовленню ритуальної продукції, Ви зможете запропонувати кінцевим замовникам більш високу якість. Одночасно з цим буде знижено процент браку і функціональне навантаження на оператора ударного гравера.

 

Комплектація ударного верстата Роботікс TC60120R

Для покупців ударного гравірувального верстата TC60120R немає необхідності докупати будь-які додаткові товари, щоб розпочати роботу. Ми укомплектували верстат всім необхідним, щоб власник розпочав експлуатацію цієї техніки.
До кожної одиниці пропонованих нами граверів цієї серії додаються:

 • контроллер керування;
 • голка алмазна – 3 шт.;
 • регулювальний ключ;
 • кабель живлення;
 • USB-кабель;
 • DVD-диск–навчання
 • Необхідне програмне забезпечення MTGCAM.

 

Новітній гравер з ЧПК TC60120R від компанії Міртелс – бажане обладнання для будь-якої гранітної майстерні, якщо її власник має серйозні наміри щодо розвитку свого бізнесу. Приведені далі технічні характеристики допоможуть Вам точніше зорієнтуватися, чи є саме це запропоноване лінійки «Роботікс» оптимальним варіантом гравірувальної техніки для Ваших потреб.

 

Характеристики TC60120R

Найменування Роботікс TC60120R
Робоча зона, мм 600×1200
Спосіб гравірування Ударний
Методи гравірування Точковий, амплітудний, комбінований
Глибина гравірування, мм 0,1-0,8
Автоматична вісь Z Так
Напруга живлення, В 220
Можливість автономної роботи без ПК Так
Стеження за кривизною каменю Так
Швидкість гравірування 20х30см від 18 хв.
Драйвер Win7, Win8, Win10
Гарантія 1 рік
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний