Верстат Міртелс LT5060

Верстат Міртелс LT5060

Лазерно - ударні верстати
Верстат Міртелс LT60120 М

Верстат Міртелс LT60120 М

Лазерно - ударні верстати
Верстат Міртелс LT90170

Верстат Міртелс LT90170

Лазерно - ударні верстати

 

Лазерно-ударні гравірувальні верстати по каменю Mirtels

Вам потрібне обладнання, яке виконає гравірування на заготовці з любого матеріалу? Хочете зробити вигідний «апгрейд» застарілого обладнання Вашої майстерні? Тоді Вам неодмінно належить звернути увагу на лазерно-ударні гравірувальні верстати Mirtels Combi!

З цією передовою технікою, яка поєднує переваги ударних і лазерних технологій обробки, Ваш бізнес вийде на новий рівень. Та якість і оперативність виконання ритуальних зображень на пам׳ятниках і надгробках, про яку Ви раніше могли тільки мріяти, тепер досягнена!

 

6 переваг лазерно-ударного гравірувального верстата

В чому ж конкретно полягає перевага обладнання цієї серії?

Що відрізняє лазерно-ударний гравірувальний верстат від інших варіантів оснащення ритуального бізнеса?

До сильних сторін моделей серії LT належать:

 1. Економія на придбанні обладнання. Значно вигідніше купити один лазерно-ударний верстат, з׳єднуючий обидві технології обробки каменю, ніж ударний і лазерний гравер окремо.
 2. Економія площі. По тому ж принципу – один верстат займає менше місця, ніж два.
 3. Зростання швидкості виконання задачі в порівнянні з ударним верстатом. Це стає можливим через застосування лазерної гравірувальної головки при виконанні допоможних елементів зображення (текст, візерунки, тощо).Таким чином, за одну робочу зміну можна виконати більше заказів, ніж використовуючи тільки ударний гравер.
 4. Посилена надійність. Хочу будь-яка одиниця нашої продукції відрізняється високою надійністю, ударний характер однієї з голівок може привести до виходу її з ладу. В такій ситуації ударний гравер потрібно було б повністю зупиняти до виконання ремонту. На верстаті серії LT можна продовжувати виконувати заказ, використовуючи при цьому лазерну робочу головку.
 5. Універсальність при обробці різних матеріалів. Ця техніка дозволяє виконувати високоякісне гравірування з роздільною здатністю зображення 300-600dpi на заготовках широкого спектру матеріалів. Скло, оргскло, камінь, деревина, найрізноманітніших різновидів пластику – все це і інші матеріали заготовок можуть бути ефективно оброблені на різних режимах роботи моделей серії LT.
 6. Можливість обробки різних пород каменю. Це –особлива властивість, вигідно вирізняюча саме цю техніку від пропозицій конкурентів. Лазерно-ударні верстати по каменю можуть ідеально гравірувати як найбільш тверді (граніт, керамограніт, базальт, габбро), так і м׳які породи каменю ( наприклад, мармур). Більш того, з їх допомогою можна обробляти заготовки, котрі мають нерівномірне забарвлення або мають структурні неоднорідності.

Простота експлуатації і надійність техніки

Проектуючи це унікальне обладнання, наші спеціалісти забезпечили реалізацію цілого ряду конструктивних і технологічних рішень, направлених на підвищення надійності верстата і зручності його обладнання.

До їх числа належать:

 • Можливість роботи ударної головки верстата в різних режимах (амплітудний, точковий, комбінований);;
 • Наявність системи стеження за нерівностями поверхні заготовки;
 • Автономний режим роботи техніки без комп׳ютера після завантаження підготовленого зображення;
 • При виконанні гравірування можна виконати повторний прохід і обробку одної ділянки поверхні;
 • Є функція обходу по контуру відтворюваного зображення;
 • Модульна конструкція лазерно-ударного гравірувального верстата спрощує його ремонт при виході з ладу. Проблемний модуль замінюється новим, заказаним в нашому представництві, і виробництво продукції продовжується;
 • Кожна одиниця техніки нашого бренду проходить попередню настройку і комплектується всім необхідним для безпечної, ефективної і комфортної роботи.

 

Як вибирати лазерно-ударний гравірувальний верстат

Пропоноване нами в Україні ударно-лазерне гравірувальне обладнання налічує три моделі:

 • LT5060;
 • LT60120M;
 • LT90170.

 

Різниця між моделями полягає в різних габаритах робочої зони верстата. Вона в сантиметрах вказана після числового індексу маркування верстата. Тобто, наприклад, середня модель LT60120 виконує гравірування в робочій зоні 60х120см.

Підібрати оптимальну модель граверів можна при вивченні технічних характеристик кожної. Ціна обладнання надається по запросу. Зробити його можна найбільш зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію.

Звертайтесь і купуйте обладнання Міртелс! Виводьте свій бізнес на новий рівень!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний