Принтер Міртелс BCC М101

Принтер Міртелс BCC М101

Керамічні струменеві принтери
Принтер Міртелс BCC М102

Принтер Міртелс BCC М102

Керамічні струменеві принтери
Принтер Міртелс BCC М103

Принтер Міртелс BCC М103

Керамічні струменеві принтери

 

Керамічні принтери для ритуальної фотокераміки

Керамічний принтер, який пропонує купити компанія Міртелс з свого каталогу, користується великою популярністю серед підприємців та організацій, які надають послуги та продукцію в сфері ритуального бізнесу.

Фотокераміка, виконана за допомогою нашого обладнання, являє собою варіант фотографічного зображення обличчя покійного. ЇЇ за звичаєм замовляють покупці, які не можуть або не хочуть ( частіше всього за фінансових причин) ставити достатньо дорогі пам׳ятники з гравіруванням. Таким чином, ритуальна фотокераміка високої якості має великий попит у людей з середнім та нижче середнього рівня достатку. А це – більш половини всього населення України.

Виготовлення фотокераміки на пам׳ятник з урахуванням низької собівартості витратних матеріалів і високої вартості готового виробу дає виконавцю гарний прибуток. Але він можливий тільки при умові, що кінцевий результат не просто відрізняється виключною якістю зображення, але і спроможний зберегти його на довгі роки без змін.

 

Будь-який струминний керамічний принтер, виготовлений нашою компанією, повною мірою забезпечить Вам ці та інші вимоги покупців. Таким чином, якщо Ви маєте намір розширити перелік своїх послуг і продукції, обов׳язково ознайомтесь з запропонованим обладнанням і його технічними характеристиками.

 

Технологія виготовлення фотокераміки

Технологія виробництва ритуальної фотокераміки за допомогою струминного принтера достатньо проста. Початкове зображення розташовується в графічному редакторі по 4-м рівням кольорової гами CMYK(кольорове) або по 2-м рівням (ч/б).

Потому кожен рівень видрукується окремо на принтері, заправленим липкими безкольоровими чорнилами. Зверху наноситься фарбувальний пігментний порошок. Він залишається тільки в тих місцях оброблюваної поверхні, де попередньо були нанесені чорнила.

Віддрукована таким способом в декілька етапів заготовка круглої або овальної форми приміщується до муфельної печі. Під дією високої температури пігмент глибоко проникає в керамічний шар і утворює з ним монолітну структуру. В результаті утворюється фотографічне зображення з виключними візуальними та експлуатаційними характеристиками.

6 причин купити керамічний принтер Міртелс

Якщо говорити конкретно про причини, з яких струминні керамічні принтери Міртелс перевершують аналогічну продукцію конкурентів, то вони такі:

  • Просте використовування обладнання;
  • Повна безпека і відсутність шкідливих для персоналу факторів при виготовленні фотокераміки;
  • Можливість роботі з заготовками різних форм і матеріалів;
  • Висока якість зображення ( від 300dpi та вище);
  • Виключна довговічність зображення без істотної втрати ним початкової чіткості і контрастності ( від 30 років та довше) незалежно від кліматичних умов;
  • Невелика собівартість виробничого процесу (від 20 до 50 рублів в залежності від розміру заготовки).

 

Якщо Ви дійсно розумієте важливість властивостей і характеристик обладнання для успішного розвитку бізнесу, Ви напевне станете нашим покупцем. Ознайомитися з можливостями конкретних моделей принтерів для виготовлення ритуальної фотокераміки Ви можете знайти на цьому розділі сайту.

Підберіть найбільш відповідну модель – і робіть заказ будь-яким зручним для Вас способом!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний