Виготовлення печаток і штампів

Виготовлення печаток та штампів – це той вид виробництва, який ніколи не перестає бути актуальним. Установи та підприємства різних форм власності та масштабів виникають і реорганізуються щоденно. Власне, для забезпечення повноцінності своєї діяльності і роботі з документами вони мають потребу в наявності печаток та штампів. Зрозуміло що чим більш деталізованим буде їх відбиток, тим складніше буде підробити подібні документи. Тому вимоги замовників до виготовлення подібної продукції з кожним днем зростають.

Детальніше...

Лазерний верстат з ЧПК для бізнесу на дому

Купити лазерний верстат для малого бізнесу і при цьому використовувати його на дому – варіант, який ще десять років тому здавався фантастичним. Тоді будь-який подібний апарат по своїй ціні був не по кишені простим громадянам і при цьому вельми габаритним за розмірами. Окрім того, його конструктивна будівля і обслуговування було дуже трудомістким. Тому зазвичай лазерні різаки купляли в майстерні та інші підготовані приміщення.

Детальніше...

Гравірування нержавіючої сталі

Гравірування нержавіючої сталі в Україні залишається достатньо популярним видо робіт. Це пояснюється можливістю випускати великий спектр популярної продукції, яка виконується шляхом нанесення тексту або малюнків на поверхню пластин з цього сорту сталі.

Детальніше...

Лазерне різання та фрезерна обробка

Лазерне різання та фрезерна обробка –ефективні методи розкрою великої номенклатури матеріалів, завдяки яким можливо виконувати виробництво широкого асортименту виробів. Хоча в недавньому минулому подібні задачі вирішувались тільки за допомогою механічного впливу(токарне та фрезерне обладнання), розвиток технологій привніс свою альтернативу. Значно подешевілі лазерні верстати стали сьогодні доступні широкому колу покупців. І тому перед потенційними покупцями став вибір про те, чому віддати перевагу – класичній механіці різання фрезером чи сучасній лазерній обробці?

Детальніше...

Лазерне гравірування на шкірі

Лазерне гравірування на шкірі - сучасний та самий ефективний спосіб обробки виробів з цього матеріалу. Завдяки його використанню, яке здійснюється в даний час частіше всього на автоматичному верстаті з ЧПК, стандартний виріб набуває неповторного вигляду та індивідуальності. За допомогою таких виробів, які виготовлюються невеликими партіями або взагалі на замовлення за дизайном покупця, їх власник може відобразити свої естетичні уподобання та окремі риси.

Детальніше...

Міні фрезерний верстат з ЧПК

Міні фрезерний верстат з ЧПК для дому або майстерні невеликих розмірів – обладнання, пристосоване вирішувати актуальні потреби свого власника. Наявність такої компактної техніки з виключними виробничими можливостями може ефективно замінити цілий ряд інструментів, зекономити час і полегшити роботу її власника.

Детальніше...

3D моделі для фрезерних верстатів з ЧПК

3D моделі для ЧПК обладнання являють собою наріжний камінь для виробництва виробу з заготовки тим чи іншим способом обробки. Від того, наскільки якісно та відповідально виконана відповідність до прототипу, напряму залежить кінцевий результат автоматизованого процесу.

Детальніше...

Гравірування портрета на пам'ятнику

Виконати портрет на камені, який стане пам׳ятником покійному – традиція, яка походить своїми коріннями у глибину століть. Перші образи, в яких відображені люди, які залишили цей світ, висікались на стінах гробниць та саркофагах у Древньому Єгипті, Месопотамії, Китаї та деяких інших древніх державах. Саме завдяки мистецтву гравірування портрета на камені до наших часів збереглися не тільки риси вигляду померлого, але й сам факт його існування.

Детальніше...

Лазерне різання тканини на ЧПК-верстатах

Лазерне різання тканини, обладнання для якого пропонує компанія «Міртелс», являє собою сучасне та ефективне рішення актуальних потреб самих різних виробництв. Приватні майстри з пошиву одягу або хендмейду, невеликі підприємства легкої промисловості, виробничі підпрємства – всюди знадобиться подібне універсальне обладнання.

Детальніше...

Лазерні верстати для різання та гравіювання

Пропоноване обладнання «Міртелс» з серії «MLC» з успіхом застосовується для різних цілей. Лазерні верстати цікаві для оснащення майстерень, здійснюючих свою діяльність не тільки у ритуальній сфері (зокрема, у виробництві пам׳ятників).

Детальніше...
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний