Фрезерний верстат для виготовлення балясин

Фрезерний верстат для виготовлення балясин – справжній «мастхев» обладнання для майстерні, що пропонує свою продукцію або послуги по виготовленню сходів. Якщо при одиничній збірці таких виробів доцільно замовляти їх у стороннього виконавця, то при зростанні виробництва без власної фрезерної техніки не обійтись. І тоді дуже гостро постає питання про те, якими параметрами та характеристиками повинна володіти подібна кандидатура технічного оснащення Вашої фірми.

Детальніше...

Програма ArtCam та ЧПК-модель для фрезерных верстатів

Керуючі програми для ЧПК-верстатів (в тому числі, і фрезерних, про які ми будемо говорити в рамках цього матеріалу) – основа виконання кінцевого виробу або поставлених задач. Специфіка ті ергономічність програмного середовища багато в чому визначає те, наскільки ефективно персонал зможе виконувати конкретні вироби. А це означає, наскільки успішним стане розвиток Вашого бізнесу як власника.

Детальніше...

Типи фрезерних верстатів та їх можливості

Виготовлення дуже великої номенклатури продукції з матеріалів високої твердості не обходиться без використання фрезерування. Але цей вид обробки вельми затребуваний не тільки для виробництва металічних виробів. Найрізноманітніші матеріали оброблюються за допомогою тих або інших видів фрез. Тому правильний вибір верстата дозволяє ефективно налаштувати випуск різноманітних видів кінцевої продукції високої якості – причому як в спеціально обладнаній майстерні , так і в «кустарних умовах» на мінімальних площах.

Детальніше...

Напрямні для верстатів з ЧПК

Напрямні для верстатів з ЧПК( в тому числі, і гравірувального обладнання Міртелс) є важливим конструктивним елементом подібної техніки. Задача напрямних рейок – забезпечити можливість переміщення вузлів, безпосередньо здійснюючих процес того чи іншого способу обробки заготовки. І від того, наскільки точним і плавним буде це переміщення, багато в чому залежить надійність експлуатації обладнання, підсумкова якість виробу та його відповідність вимогам замовника.

Детальніше...

Сервопривод та крокові двигуни для ЧПК-фрезера

Сервоприводи та крокові двигуни для ЧПК-фрезера – що обрати? Одне з найбільш актуальних питань для потенційного покупця фрезерного обладнання не має однозначної відповіді. Кожен з цих типів двигунів має свої сильні та слабкі сторони. І оптимально підібрати його можна тільки тоді, коли замовник співвіднесе цю специфіку з власними задачами та цілями застосування фрезерного верстата.

Детальніше...

Лазерні маркери Mirtels

Лазерний маркер (він же волоконний) являє собою обладнання для нанесення того чи іншого маркування на поверхню виробів або заготовок з різноманітних матеріалів. За допомогою таких апаратів виконується розмітка та маркування виробів з великого переліку матеріалів та сплавів, шкіри, пластиків, кераміки, великої номенклатури тканин та гуми.

Детальніше...

Ремонт, налагодження та обслуговування фрезерного верстата з ЧПК

Ремонт та обслуговування фрезерного верстата з ЧПК – актуальна необхідність, яка виникає регулярно у оператора навіть самого досконалого та надійного обладнання. Механічний вплив і характер виробництва потребують певних дій обслуговуючого персоналу. В протилежному випадку виникає великий ризик передчасного зносу, порушення розрахункових режимів роботи, зниження ефективності та передчасна відмова обладнання.

Детальніше...

Лазерне різання картону на верстатах з ЧПК

Лазерне різання картону на верстатах з ЧПК сьогодні застосовується у самих різних сферах виробництва. Так як картон і папір різної щільності мають широке застосування, їх якісний розріз достатньо складних конфігурацій є актуальною потребою у багатьох видах бізнесу. Взуттєва та текстильна промисловість, будівництво, електротехнічне виробництво та інші види діяльності сьогодні не можна уявити без застосування конструкцій з картону. Вони можуть бути застосовані у різних якостях – у вигляді сировини, упаковки або оснащення для для виготовлення складних форм з інших матеріалів.

Детальніше...

Робоче поле лазерного верстата з ЧПК

Як Ви напевне переконалися з наших попередніх матеріалів, сфера застосування лазерних верстатів з ЧПК неймовірно велика. Їх універсальність в реалізації різних задач та обробці різних матеріалів, ефективність та оперативність роботи, чіткість кінцевих розмірів оброблюваної деталі – всі ці властивості лазерного обладнання високо ціняться її покупцями. Тому цілком закономірно, що при рішенні ряду виробничих задач таке обладнання успішно витісняє апарати механічної обробки (фрезери, токарні та інші).

Детальніше...

Гравіювання на склі

Лазерне гравірування скла – дуже затребувана технологія його обробки. В результаті її застосування виробник пропонує покупцю великий вибір різноманітної та унікальної продукції. Окрім того, саме обробка сфокусованим променем світла високої інтенсивності дозволяє створити відносно недорогий виріб в одиничному або дрібносерійному варіанті.

Детальніше...
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний