Фрезерування дверей на ЧПК верстаті

Фрезерування дверей на ЧПК-верстаті – дуже затребувана послуга у великого кола замовників. Зовнішні та міжкімнатні двері  - невід`ємний елемент кожного житлового приміщення, торгової точки, офісу і так далі. І багатьох власників помешкань типові інтер`єрні елементи не влаштовують.

Детальніше...

Купити граверний верстат

Граверні верстати по каменю – це вузькоспеціалізоване обладнання для нанесення текстових та графічних зображень на поверхню різних порід. Ручне гравірування застаріло та не може застосовуватись в значних масштабах Тому якщо мова йде про оснащення гранітної майстерні або іншого бізнесу обладнанням, яке буде виконувати нанесення таких зображень або написів на регулярній основі, альтернативи ЧПК-техніці немає.

Детальніше...

Фрезерний верстат для домашньої майстерні

Фрезерний верстат для домашньої майстерні – це апарат, за допомогою якого можна виконувати ряд робіт по виробництву достатньо великого переліку продукції. У більшості випадків при правильному підході таке обладнання дозволяє розгорнути невелике виробництво на мінімально можливих майданчиках, які частіше всього не потребують особливих підготувань або вкладень.

Детальніше...

ЧПК верстат. Купити

ЧПК верстат, купити кдля виробництва тих чи інших виробів пропонують сьогодні багато виробників, є вельми затребуваним обладнанням. За його допомогою можна виконати найскладнішу обробку широкої гами матеріалів. Піддаючи вихідну заготовку тій чи іншій технології гравірування, власник такої техніки тим самим надає виробу індивідуальності.

Детальніше...

Алмазні голки для гравірування

Алмазні голки для гравірування–важливий компонент у питанні оснащення гравірувального обладнання. Цей розхідний матеріал містить у собі два конструктивних елемента–металічний корпус циліндричної форми з хвостовиком та алмазний накінечник. Саме заточена поверхня накінечника здійснює силовий контакт з поверхнею, яку треба гравірувати, залишаючи на ній слід заданої глибини..

Детальніше...

Фрезеровані пам׳ятники

Фрезеровані пам׳ятники – вельми специфічна продукція. Маючі за плечима тисячі років історії, пам׳ятники та надгробки були основою ритуального бізнесу. Але раніше їх виготовлення було дуже трудомістким процесом, який виконувався вручну. Тому замовити кам׳яний надгробок з тієї або іншої породи каменю через їх дорогу вартість могла лише незначна частина населення. З приходом більш сучасних технологій і тим більш ЧПК верстатів ця продукція стала доступна куди більшому колу потенційних замовників.

Детальніше...

Виготовлення ікон на ЧПК - верстаті

Виготовлення ікон –різьблених або написаних на дошці– завжди було особливим заняттям, яке виконували тільки найбільш талановиті майстри. Імена багатьох з них відомі історикам по мистецтву. Але ж цей процес був трудомістким, складним та відповідальним. Цифрова епоха внесла у виготовленні ікон свій вагомий внесок, спростивши їх виготовлення та здешевивши підсумок роботи без зниження художньої цінності релігійного виробу.

Детальніше...

Фрези для 3D обробки

Сучасні ЧПК верстати для фрезерування та гравірування у переважній більшості випадків укомплектовані порталом з трьома ступенями свободи. Це дозволяє виконати обробку заготовок з самою складною геометрією. Та відповідно виробляти широкий спектр найскладніших виробів (в тому числі, високохудожніх), в створенні яких використані 3D-моделі. До таких відносяться дерев׳яні барельєфи, панно, скульптури, рельєфні сувеніри різного роду і таке інше.

Детальніше...

Апарат для гравірування

Багато видів бізнес-діяльності потребують виконання гравірування на тій чи іншій продукції. Це може бути зумовлено необхідністю як надати їй неповторний високохудожній вигляд, так і вимогами інформаційного наповнення та передачі певної інформації для кінцевого покупця. А з урахуванням значного спектру матеріалів, які можна гравірувати, сфери застосування такого обладнання постійно зростають. І якщо мова йде про серйозний випуск тієї чи іншої продукції, ручні апарати для гравірування вже не розглядаються  як варіант для оснащення майстерні з причини неконкурентності з ЧПК-обладнанням.

Детальніше...
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний