Верстати з ЧПК для малого бізнеса

Верстати для виробництва в малому бізнесі являють собою обладнання, яке відрізняється по типу обробки заготовок та ряду інших параметрів. А вже говорити про колосальну різноманітність моделей, яких можна віднести до цієї категорії апаратів, взагалі не доводиться. Вся ця техніка відчутно відрізняється своїми ККД, виробничим потенціалом, експлуатаційними показниками та вартістю.

Детальніше...

Фрезерний верстат для виготовлення балясин

Фрезерний верстат для виготовлення балясин – справжній «мастхев» обладнання для майстерні, що пропонує свою продукцію або послуги по виготовленню сходів. Якщо при одиничній збірці таких виробів доцільно замовляти їх у стороннього виконавця, то при зростанні виробництва без власної фрезерної техніки не обійтись. І тоді дуже гостро постає питання про те, якими параметрами та характеристиками повинна володіти подібна кандидатура технічного оснащення Вашої фірми.

Детальніше...

Фінішна обробка дерева на ЧПУ верстаті

Фінішна обробка дерева на ЧПК верстаті – сучасний вид обробки цієї групи матеріалів. Вона є вельми затребуваною для виробництва широкої гами виробів з деревинних матеріалів і перш за все з масиву різних порід. Так як до більшості виробів замовник висуває дуже суворі вимоги технічного та естетичного характеру, в точності дотриматися необхідних параметрів – задача не з простих.

Детальніше...

Типи фрезерних верстатів та їх можливості

Виготовлення дуже великої номенклатури продукції з матеріалів високої твердості не обходиться без використання фрезерування. Але цей вид обробки вельми затребуваний не тільки для виробництва металічних виробів. Найрізноманітніші матеріали оброблюються за допомогою тих або інших видів фрез. Тому правильний вибір верстата дозволяє ефективно налаштувати випуск різноманітних видів кінцевої продукції високої якості – причому як в спеціально обладнаній майстерні , так і в «кустарних умовах» на мінімальних площах.

Детальніше...

Фрезерний гравер з ЧПК: алгоритм підбору

Фрезерний гравер з ЧПК – техніка з колосальним виробничим потенціалом. При правильному виборі та продуманому підході це обладнання, окремі моделі якого є універсальним інструментом для обробки багатьох матеріалів, його власник може завантажити майстерню різними замовленнями на декілька змін.

Детальніше...

Сервопривод та крокові двигуни для ЧПК-фрезера

Сервоприводи та крокові двигуни для ЧПК-фрезера – що обрати? Одне з найбільш актуальних питань для потенційного покупця фрезерного обладнання не має однозначної відповіді. Кожен з цих типів двигунів має свої сильні та слабкі сторони. І оптимально підібрати його можна тільки тоді, коли замовник співвіднесе цю специфіку з власними задачами та цілями застосування фрезерного верстата.

Детальніше...

Фрезерування пластику на ЧПК верстаті

Фрезерування пластика на ЧПК – затребуваний вид виготовлення широкого спектру виробів. Складно переоцінити ту роль, що грають полімери на основі нафти в житті сучасного суспільства. І самий список подібних матеріалів достатньо великий і регулярно поповнюється матеріалами з більш новими та удосконаленими властивостями. Вініл, полікарбонат, фторопласт, гетинакс і багаточисленні інші матеріали затребувані в різноманітних сферах застосування.

Детальніше...

Ремонт, налагодження та обслуговування фрезерного верстата з ЧПК

Ремонт та обслуговування фрезерного верстата з ЧПК – актуальна необхідність, яка виникає регулярно у оператора навіть самого досконалого та надійного обладнання. Механічний вплив і характер виробництва потребують певних дій обслуговуючого персоналу. В протилежному випадку виникає великий ризик передчасного зносу, порушення розрахункових режимів роботи, зниження ефективності та передчасна відмова обладнання.

Детальніше...

Фрези для ЧПК верстата

Регулярна покупка фрези для ЧПК-верстат представляється важливою задачею для будь-якого власника подібного обладнання. Розширення виробництва, необхідність освоїти нову продукцію, знос інструменту –ці та ще багато мотивів спонукають власників майстерень оновлювати розхідний матеріал. В іншому випадку вони ризикують виробляти недостатньо якісну продукцію або поступатися своїми позиціями на ринку збуту конкурентам.

Детальніше...

Робоче поле лазерного верстата з ЧПК

Як Ви напевне переконалися з наших попередніх матеріалів, сфера застосування лазерних верстатів з ЧПК неймовірно велика. Їх універсальність в реалізації різних задач та обробці різних матеріалів, ефективність та оперативність роботи, чіткість кінцевих розмірів оброблюваної деталі – всі ці властивості лазерного обладнання високо ціняться її покупцями. Тому цілком закономірно, що при рішенні ряду виробничих задач таке обладнання успішно витісняє апарати механічної обробки (фрезери, токарні та інші).

Детальніше...
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний