Гравірувально-фрезерні верстати 3D

Гравірувально-фрезерні верстати 3D від компанії Міртелс –високоточне сучасне технологічне обладнання з числовим програмним керуванням (ЧПК). За його допомогою в автоматичному режимі успішно здійснюється об׳ємна обробка широкої ланки матеріалів. Це дозволяє в рази ефективніше домагатися виконання самих складних робочих задач по виготовленню колосального асортименту різної продукції, отриманої в результаті просторової гравіровки і фрезерування.

Подібна виробнича техніка, оснащена відповідним програмним забезпеченням, відрізняється цілою низкою переваг. В їх числі:

 • Найвища функціональність та універсальність;
 • Висока продуктивність і оперативність виконання поставлених задач;
 • Надійність;
 • Простота роботи І висока рентабельність виробництва;
 • Безпечність для персоналу.

Давайте розглянемо перелічені переваги, якими володіють 3D верстати по каменю від нашого бренду.

Функціональність та універсальність

Хоча наші гравірувально-фрезерні верстати для 3D-обробки перш за все призначені для роботи з різними породами каменю, що використовуються в ритуальному бізнесі, вони є воістину універсальним інструментом. За їх допомогою також можна виконувати обробку:

 • Деревини різних порід;
 • Скла та оргскла;
 • Акрилу;
 • Композитних матеріалів;
 • ПХВ і широкого переліку використовуваних на сьогоднішній день видів пластику;
 • • Металів малої твердості та їх сплавів (алюміній, латунь, бронза та ін.).

Тобто, використовуючи наш фрезерно-гравірувальний верстат з ЧПК для 3D обробки, можна виконувати різні виробничі задачі. Саме тому серед покупців нашої техніки – представники виробництва меблів, рекламного бізнесу, власники магазинів інтер׳єрної, сувенірної продукції та інших видів виробничої діяльності.

 

Висока продуктивність і оперативність

Будь-який верстат з лінії фрезерно-гравірувального обладнання Міртелс виконує поставлені задачі досить оперативно. Швидкість обробки напряму залежить від матеріалу заготовки і створеної моделі. Але при цьому показники швидкості знаходяться на рівні кращих зразків такої ж техніки в світі. Це можливо завдяки швидкій заміні інструменту, вражаючим темпам робочої подачі і безперервному рідинному охолодженню вузлів на усіх режимах роботи обладнання.

 

Надійність 3D –верстата

Висока надійність усього обладнання Міртелс забезпечується продуманими конструктивними рішеннями і модульним принципом його зборки. Зокрема, фрезерно-гравіровочна техніка серії «Архімед»:

 • Зібрана з кращих комплектуючих;
 • Має рами підвищеної жорсткості;
 • У випадку виходу з ладу одного модуля він оперативно змінюється на інший. Це дозволяє продовжувати виконання виробничих задач з мінімальними втратами часу.

 

Простота роботи і безпека персоналу

Автоматизований процес роботи нашої техніки має на увазі мінімальну участь обслуговуючого персоналу. Він є необхідним виключно на підготовчому етапі. Задача оператора верстата – завантажити керуючий код для обробки в керуючий блок. Ці 3D моделі обробки заготовок, створені за допомогою спеціалізованих програм, можуть бути виконані третьою особою. Тому високої кваліфікації персоналу не потрібно. Необхідні знання та досвід, який дозволить керувати та успішно обслуговувати 3D-гравірувальний верстат серії «Архімед», можна отримати при належному вивченні доданих до кожної одиниці обладнання навчальних матеріалів.

Після завантаження моделі обробки до верстата і запуску обладнання персоналу не обов׳язково знаходитися біля нього. Саме за рахунок цього забезпечується безпека для життя та здоров׳я співробітників майстерні.

 

Висока рентабельність виробництва

Автоматизований виробничий процес, низька міра зайнятості персоналу і відсутність необхідності його високої кваліфікації з найвищою якістю кінцевого продукту значно знижує собівартість будь-якої продукції. При цьому за рахунок високої трудомісткості при її виготовленні іншими методами такі вироби, як правило, коштують досить дорого.

Все це приводить до того, що будь-який верстат серії «Архімед» досить швидко відпрацьовує інвестиції в своє придбання. Строк переходу через точку беззбитковості і подальшого прибутку від експлуатації верстата залежить від інтенсивності його експлуатації і вироблених виробів.

Ще більший прибуток Ви отримаєте, якщо правильно виберете конкретну модель техніки «Архімед» з пропонованого нами модельного ряду. В зв׳язку з цим ми рекомендуємо скористатися консультацією наших менеджерів. Ця інформація та вивчення технічних характеристик різних моделей в контексті Ваших потреб і задач допоможе Вам зробити правильний вибір.

Звертайтесь і замовляйте наші фрезерно-гравірувальні 3D верстати по каменю в найближчому до Вас українському філіалі компанії «Міртелс»!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний