Пам׳ятники та надгробки є хоча і специфічною, але, тим не менш, продукцією високого попиту. На жаль, кожного дня люди уходять з життя, а їх рідні намагаються увічнити пам׳ять про рідну людину в тому чи іншому монументі на його могилі. Таким чином, виготовлення пам׳ятників – це той вид бізнесу, до працівників якого клієнти звертаються щодня з надією отримати кращий варіант висловлення своїх почуттів в камені, металі або в інших матеріалах.

З урахуванням того, що як і будь-який високохудожній виріб, пам׳ятники і надгробки мають високу маржу, на ринку ритуальних послуг постійно з׳являються все нові та нові гравці. Тому перед власником майстерні, котрий вже займається подібною діяльністю або тільки збирається її здійснити, постає ряд актуальних питань. У їх числі:

  • На яку цінову нішу орієнтуватися?
  • З яких матеріалів здійснювати виготовлення надгробків??
  • Як звести до мінімуму виробничі витрати та риски, зв׳язані з людським фактором у виробничому процесі?
  • Як мінімізувати орендовані або придбані виробничі площі?
  • Як збільшити темпи виконання подібних замовлень?

Не обов׳язково знаходитися в цьому бізнесі на протязі десятиліть, щоби розуміти, що всі перераховані або більшість з цих актуальних питань напряму зв׳язані з підбором обладнання для майстерні.

 

В зв׳язку з цим ми пропонуємо звернути Вашу увагу на продукцію компанії Міртелс. Різні серії обладнання для виробництва пам׳ятників та надгробків шляхом різної механічної обробки заготовок з каменю різних порід надані в нашому каталозі. Ми впевнені, що серед десятків моделей нашого бренду Ви напевне знайдете варіант, який оптимально підходить до потреб саме Вашого бізнесу.

І щоб з свого боку допомогти Вам визначитися з цим непростим вибором, пропонуємо свою кваліфіковану допомогу. Для цього давайте розберемо типи верстатів Міртелс для виготовлення надгробків з різних порід каменю в контексті описаних питань власника.

 

Виготовлення надгробків на верстатах Міртелс: аргументи «за»

Цінова ніша, в якій присутня продукція верстатів по обробці каменю, сама по собі дуже цікава. Замовниками пам׳ятників з каменю є люди з середнім, вище середнього та значно вище середнього достатку. Їх запити різняться як правило тільки розмірами пам׳ятників і породами заготовки. Так, наприклад, більша частина замовлень припадає на середні по розміру гравірування з граніту або базальту. Найбільш заможні замовники найчастіше всього замовляють мармурові або гранітні стели з ростовим гравіруванням покійного або скульптурний 3-D монумент. З такими задачами справляється лазерне і ударне гравірувальне обладнання, а об׳ємне фрезування з нанесенням тексту виконують наші фрезерно-гравірувальні верстати серії «Архімед».

Кілька слів про матеріали, з яких за допомогою нашої техніки можна виконати виготовлення пам׳ятників та надгробків. Фрезерно-гравірувальні та ударно-гравірувальні верстати спроможні якісно обробляти поверхні широкого спектру порід – граніти різного походження, керамограніт, базальт, габбро і габбро-діабаз, долерит, змійовик. Для виконання написів і зображень на мармурі як на вельми крихкому та вередливому матеріалі краще підійде лазерний гравірувальний верстат. Якщо ж Ви бажаєте максимально розширити потенційну аудиторію замовників, зверніть увагу на володіючі відразу двома робочими голівками лазерно-гравірувальними верстати від наших інженерів.

Останнє згадане обладнання допоможе мінімізувати виробниче приміщення, якщо Ви вирішите працювати з будь-якими породами каменю при гравіруванні надгробків.

Що стосується зниження впливу людського фактору на якість кінцевого виробу, то в цьому відношенні Всі верстати Міртелс однаково ідеалні. Персонал приймає участь тільки в підготовчий стадії процесу гравірування або фрезерування. В його обов׳язки входять установка заготовки, підготовка моделі обробки і завантаження її в керуючий блок верстата. Після натискання кнопки «Пуск» участь або контроль процесу з боку персоналу вже не потрібні. І навіть якщо в момент обробки приміщення буде знеструмлене, після відновлення електропостачання верстат самостійно продовжить виконання задачі з останньої точки проходу.

 

Лишається розглянути останній пункт – швидкість обробки заготовок різними типами верстатів. В цьому плані найбільш повільними є ударне обладнання. Але при цьому за рахунок більшої глибини проникнення вглиб структури матеріалу і виконання сколу механічним способом отримане зображення виходить більш довговічним, ніж при дії лазера. Якщо Ви вирішите за краще придбати комбіновані лазерно-ударні верстати Міртелс, то отримаєте оптимальне сполучення «якість гравірування – час виконання замовлення» за рахунок поєднання різних методів дії. Крім того, якщо навіть одна голівка в силу форс-мажорних обставин вийде з ладу, друга зможе виконати замовлений надгробок у встановлений строк

 

All Items
Ударно - гравірувальні верстати
Фрезерні верстати по каменю
Лазерні гравірувальні верстати
Лазерно - ударні верстати

 

 

Якщо у Вас ще залишились які-небудь питання або Ви бажаєте своїми очима побачити виробничий потенціал обладнання нашого бренду, чекаємо Ваших звернень і візитів в наші філіали. Уточніть адреси філіалі Міртелс в Україні можливо на сторінці «Контакти».

Вдалої Вам покупки!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний