Гарний заточний верстат для голок гравірувального верстата – вигідне придбання для будь-якої майстерні або приватного власника такого обладнання. Ці слова підтверджуються досвідом.

Якщо Вам доводилося виконувати подібні роботи, проблема періодичного затуплення розхідного інструменту у гравірувальної техніки напевне Вам знайома. Незважаючи на очевидну міцність в порівнянні з металевими наконечниками, алмазні наконечники інструменту гравера також затуплюються. Власне, інструмент виходить з ладу, що негативно позначається на підсумковій якості гравірування. Інтенсивність зношування інструменту визначається масштабами ЧПК-верстата та показниками твердості оброблюваних кам׳яних заготовок.

Отже, Ви зіткнулися з затупленням гравірувальної голки, і замінної під руками немає. Перед Вами відкриваються наступні варіанти:

 • Перервати процес виготовлення замовлення до придбання нових голок. При високій завантаженості майстерні це загрожує додатковими фінансовими та репутаційними втратами. Тай самі алмазні голки у великій кількості потребують відчутних витрат;
 • Відвезти затуплений інструмент на заточку. Це також пов׳язано з втратами часу та хоч і меншими, але фінансовими втратами. Якість заточування голки для гравера третіми особами визначається їх сумлінністю та кваліфікацією. Перевірити це можна за допомогою додаткових приладів (мікроскопа), який не завжди є під рукою. Окрім того, ця процедура також потребує регулярного повторювання.

Як бачите, жодне з рішень не є ідеальним в плані зручності.

А от рішення купити верстат для заточування голок для своєчасної оптимізації інструменту є в цьому плані куди більш розумним і раціональним у всіх сенсах. І це ми зараз доведемо сукупністю аргументів.

 

8 причин купити верстат для заточування голок «Аламант»

Придбавши заточувальний верстат для голок «Аламант» від компанії «Міртелс», його власник відразу вирішить всі складності, які були приведені раніше. Він отримує можливості:

 • Виробляти заточку інструменту для ЧПК- гравера в будь-який зручний для себе час. Процедура дуже проста і виконується оператором верстата самостійно;
 • Виключити фінансові витрати та очікування виконання процедури третіми особами або купівлі нових голок;
 • Розширити перелік послуг, які пропонує Ваша майстерня. Із споживача послуги переточки інструменту Ви стаєте постачальником цієї послуги! Це супроводжується отриманням додаткового прибутку та скороченням терміну окупності заточувального верстату для алмазних голок гравірувального обладнання.

Хоча подібна техніка пропонується декількома виробниками, ми настійно рекомендуємо віддати перевагу нашому продукту. Серед головних його відмін від конкуруючих моделей є такі:

 • Якісна заточка великого переліку інструментів. Верстат для заточування голок «Аламант» від компанії «Міртелс» забезпечить переточування розхідника довжиною від 10до 28 мм. Виконаного з синтетичного або натурального алмаза. Кут заточування при цьому варіюється від 70° до 150°;
 • Велика оперативність обробки інструменту. Алмазний круг, який обертається у верстаті і який є його головним елементом, виконує переточку інструменту всього за 10-15 секунд;
 • Простота та невелика трудомісткість процесу. Виконавцем процедури заточування на верстаті може бути будь-який працівник, який вивчив інструкцію по експлуатації апарата «Аламант» та подивися навчальне відео;
 • Виключна надійність. Металічні елементи обладнання та проста конструкція забезпечують малу вірогідність виходу з ладу навіть при серйозних помилках в експлуатації;
 • Доступна вартість апарата. Стати його власником може будь-який бажаючий. При цьому необхідність в кредитах або розстрочках, як це має місце для майстерень-початківців, повністю відсутня, тому що ціна заточувального верстата достатньо низька.

 

Верстат для заточування голок «Аламант»: алгоритм процесу заточування

Як ми вже нагадували, процес переточування інструменту на запропонованому верстаті відрізняється простотою, зручністю та безпекою для персоналу.

Заточувана голка фіксується в металічному тримачі. Тримач упирається в рухливу задню бабку, яка подається поступально після запуску алмазного точильного кругу. До запуску верстата потрібно обов׳язково включити подачу води, яка охолоджує точильний круг при обертанні та контакті із оброблюваним інструментом. Це обертання ініціюється натиском кнопки «Пуск» на панелі керування апаратом. Далі до кругу, який обертається, плавно підводиться металічний тримач із закріпленим інструментом. Рівномірно та повільно повертаючи його навкруги своєї осі, виконується ефективна заточка головки гравірувальної голки.

Більш детально з процесом заточки інструменту на спеціалізованому обладнанні від компанії «Міртелс» ви можете дізнатися з навчального відеороликаа:

Технічні характеристики заточувального верстата Аламант

Найменування Параметр
Варіант виконання Настільний
Точильний круг Алмазний
Довжина заточуваних голок, мм 10…28
Потужність, Вт 280
Час заточки1 голки 10-15 секунд
Діапазон регулювання кута заточки, градусів 70…150
Підсвічування, робочої зони Так
Напруга живлення, В 220
Частота, Гц 50
Габарити, мм Висота - 580
Ширина - 210
Довжина - 680
Вага, кг 15
Гарантійний термін, міс** 12

 

*Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися.
** Гарантія не розповсюджується на алмазний круг

 

Комплектація верстата «Аламант»

Стандартний комплект постачання покупцю пропонованого обладнання включає до себе:

 • Корпус заточувального верстата в збірці;
 • Тримач голки;
 • Алмазний круг;
 • Трубки для подавання води;
 • Бак для води;
 • Інструкція по експлуатації заточувального верстата.

Якщо в Вас виникли питання або якісь моменти потребують більш деталізованого освітлення, наші менеджери готові відповісти на всі питання зручним для Вас способом. Контактна інформація для зв׳язку з представниками компанії «Міртелс» в Україні представлена в розділі Контакти на нашому сайті.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний