Верстат Milgraf MI60120

Верстат Milgraf MI60120

Фрезерні верстати по каменю
Верстат Міртелс D120

Верстат Міртелс D120

Фрезерні верстати по каменю
Верстат Міртелс D150

Верстат Міртелс D150

Фрезерні верстати по каменю
Верстат Міртелс D70

Верстат Міртелс D70

Фрезерні верстати по каменю

 

Фрезерний верстат з ЧПК по каменю

Купити фрезерний верстат з ЧПК – рішення, до якого рано чи пізно звертається кожний власник майстерні по виготовленню різної продукції складної конфігурації. Від того, наскільки правильно буде підібрана та чи інша конкретна модель цього обладнання, безпосередньо залежить успішний розвиток бізнесу власника. Більш того, від цілого ряду параметрів такої техніки залежить можливість відносно простого збільшення вироблених одиниць продукції або перепрофілювання майстерні в цілому на виробництво іншої продукції.

Саме з цієї причини належить звертати увагу перш за все не на ціни фрезерних верстатів, а на їх виробничі характеристики і параметри. Від того, наскільки вони відповідають потрібним вимогам покупців, буде залежати вдалий вибір обладнання.

Якщо ви займаєтесь підбором виробничої техніки з ЧПК для майстерні, гравірувально-фрезерні верстати по каменю серії «Архімед» від компанії Міртелс напевне привернуть вашу увагу.

 

Універсальність гравірувально-фрезерних верстатів Міртелсс

Хоча наша компанія спеціалізується на виготовленні техніки для виробництва ритуальної продукції, серія фрезерних верстатів бренду є насправді універсальною. Вони з успіхом справляються з обробкою об׳ємних заготовок з різних матеріалів.

Виготовленнях камінних полиць, наличників для дверей та вікон, інших інтер׳єрних елементів, складні рельєфні скульптури ритуального та естетичного характеру, виточка балясин, виготовлення рекламної та сувенірної продукції, виконання об׳ємного тексту, візерунків, обрамлень та інших фрагментів виробів – все це и багато інших робіт з двох- та тримірною обробками можна виготовити на нашому обладнанні.

Використовуючи фрезерний верстат з ЧПК по каменю від наших розробників, можна обробляти наступні різновиди матеріалів:

 • Кам׳яні породи натурального та штучного походження;
 • Деревину високої та середньої твердості;
 • Метали невисокої твердості;
 • Композитні матеріали;
 • ПВХ та інші види пластику, широко використовувані на сьогоднішній день.

 

Але, зрозуміло, найбільш складними в обробці з цього переліку матеріалів лишаються різноманітні породи каменю. Всі моделі нашого обладнання призначені перш за все для обробки каменю як основи ритуального бізнесу. Ставши власником одного з гравірувально-фрезерних верстатів Міртелс, ви зможете вирішувати різноманітні задачі в обробці гранітів, долеритів, габбро-діабаза і навіть такої вередливої породи як мармур(Коелга, Уфалей, Полевской ті інші різновиди).

 

Гравірувально-фрезерний верстат по каменю: виробничий процес

Ще одна перевага нашого гравірувально-фрезерного обладнання для обробки каменю – простота його експлуатації. Автоматизований процес роботи не потребує втручання персоналу. А попередню підготовку, вся суть яка належить в підготовці 3D- моделі обробки заготовки і завантаженню її в керуючий блок моделі фрезера, може виконати робітник з середньою кваліфікацією. Головне – попередньо отримати належне навчання. Для цього кожна одиниця нашої техніки має належні навчальні матеріали на DVD.

Весь виробничий процес по створенню фрезованого виробу з заготовки на техніці серії «Архімед» складається з наступних етапів:

 1. Створення або отримання від зовнішнього виконавця 3D-моделі заготовки для фрезування. Ця модель може бути виконана за допомогою найбільш популярних спеціалізованих програм - AutoCad, SolidWork, Illustrator, СorelDraw, 3D-Max,Компас..
 2. На основі об׳ємної моделі оброблюваної заготовки формується керуюча програма фрезування. Для цього використовується спеціалізоване програмне забезпечення - ПО ArtCam. В результаті отримується математична модель, в якій для кожної точки заготовки задано параметри руху фрези( глибина, швидкість, траекторія). Ця керуюча програма завантажується безпосередньо в командний блок верстата за допомогою зовнішнього носія(флешки), або через USB- кабель. Присутності в процесі роботи фрезерного обладнання самого ПК або ноутбука як чутливої до пилу техніки не потрібно.
 3. Процес обробки після цього починається з натискання кнопки «Старт» обслуговуючим персоналом.

Гравірувально-фрезерний верстат: ціна

Для тих, хто хоче купити фрезерний верстат в Україні, ціна обладнання в процесі вибору грає якщо не першу, то одну з приорітетних ролей. Вибравши відповідну модель техніки «Архімед» з нашого каталогу, зверніться до наших менеджерів – і ви отримаєте актуальну ціну на неї.

Потрібно розуміти, що ціна на фрезерний верстат включає також не тільки вартість самого обладнання6, а також:

 • Навчальні матеріали по експлуатації верстата;
 • Інформативна і консультативна підтримка всіх покупців нашими спеціалістами;
 • Сервісна і технічна підтримка від компанії Міртелс;

Один раз побачивши нашу гравірувально-фрезерну техніку в дії, ви неодмінно оціните всі її переваги. І тоді не залишиться питань про те, яке обладнання потрібно придбати для вашої майстерні.

 

Архімед D70 Архімед D120 Архімед D150
Зона обробки  X,Y,Z, мм  700х1300х300  1200х2000х400  1500х2500х400
Вид оброблюємого матеріалу Граніт, мармур, базальт долерит та ін.види каменю, а також дерево, пластик та інші матеріали Граніт, мармур, базальт долерит та ін.види каменю, а також дерево, пластик та інші матеріали Граніт, мармур, базальт долерит та ін.види каменю, а також дерево, пластик та інші матеріали.
Точність обробки, мм ±0,01  ±0,01 ±0,01
Станина  Сталева Сталева Сталева
Робочий стіл Т-слоти Т-слоти Т-слоти
Направляючі по осі X, Y, Z Квадратні направляючі  Hiwin  Квадратні направляючі Hiwin Квадратні направляючі Hiwin
Привод по осі X, Y Зубчасто-рейкова передача Зубчасто-рейкова передача Зубчасто-рейкова передача
Привод по осі Z Кулько-гвинтова передача Hiwin Кулько-гвинтова передача Hiwin Кулько-гвинтова передача Hiwin
Шпиндель 3 кВт (4,5 кВт вибір при замовленні)  3  кВт (4,5 кВт, 5,5 кВт вибір при замовленні)  3  кВт (4,5 кВт, 5,5 кВт вибір при замовленні) 
Швидкість обертання шпинделя Max, об/хв 24000 24000 24000
Охолодження шпинделя і інструмента Рідинне, циркуляційне Рідинне, циркуляційне Рідинне,  циркуляційне
Цанга ER20, діаметр хвостовиків: 3.175, 4, 6, 8, 10,12 ER20, діаметр хвостовиків: 3.175, 4, 6, 8, 10,12 ER20,діаметр хвостовиків: 3.175, 4, 6, 8, 10,12
Система керування   DSP-контролер з винесеним пультом DSP-контролер з винесеним пультом DSP-контролер з винесеним пультом
Шафа керування верстатом мм 580х350х980 580х350х980 580х350х980
Напруга живлення однофазове, 220 В, 50 Гц 3-фазове 380 В, 50 Гц 3-фазове 380 В, 50 Гц
Масса нетто/брутто, кг 300/350 650 810
Гарантія 1 рік 1 рік 1 рік

 

 

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний