Ви цікавитесь сферою виробництва продукції з граніту? Чи ви є власником майстерні, яка починає своє виробниче зростання? У цій статті ми розберемо таке важливе питання – вибір гравірувального верстата на граніті. Недарма гравірування на граніті по праву вважається найміцнішою, найбільш естетичною та довговічною. Продукція з цього матеріалу користується високим попитом у покупців.

Вам варто скористатися порадами спеціалістів в обробці каменю і стати гуру по виробництву гранітної продукції. Зовсім недавно гравери художні та ритуальні роботи на граніті проводили вручну.

Сьогодні Вам достатньо придбати верстат, з яким виключені неточності та проблеми.

Достатньо мати мінімальні навички для роботи з ним і отримувати високоякісну продукцію кращих зразків.

Технологія гравірування на граніті не відрізняється високою складністю. За рахунок високого рівня твердості, нерівномірного розподілення зерен у його структурі, існує ризик отримання браку. Спеціалісти компанії Міртелс пропонують вашій увазі найбільш дійові методи обробки граніту. В кінці кінців ви отримаєте справжній витвір мистецтва в камені, який зацікавить самого платоспроможного покупця.

 

Обробка граніту способом піскоструминного впливу

Значна кількість майстерень раніше виконували гравірування каменю за допомогою верстатів з системою піскоструминного впливу, використовуючи піскоструминний апарат для каменю. Даний спосіб під великим тиском оброблює поверхню граніту. Абразивні часточки утворюють необхідне зображення, а захисний трафарет не дозволяє руйнуватись знаковокремим ділянкам. Окремі зони лишаються незмінними, а решта набувають рис малюнка. Така технологія гравірування каменю дозволяє отримати візерунки, орнаменти, тексти протягом короткого проміжку часу. Місця сколу від даного способу набувають помітний відтінок.

Багато хто з користувачів відзначають високу швидкість та продуктивність піскоструминного методу. Менший показник собівартості – основна перевага для користувача. В число недоліків відносять: неможливість виготовлення портрету, так як піскоструминний спосіб дозволяє отримати тільки однорідну заливку. Також зображення має середню якість, тому такий спосіб використовується лише з метою виконання нескладних зображень і написів.

Гравірування граніту ударним способом

Сучасні цифрові технології дозволили майстерням виготовляти насправді конкурентну продукцію. Верстати з лазерними та ударними технологіями викликали фурор серед мільйонів користувачів. Компанія Міртелс щороку відправляє нові зразки техніки на вітчизняні та міжнародні виставки. Саме Вам доступні високі технології по виробництву ритуальної та художньої продукції. Оперативність виконання замовлення, відсутність людського фактору дозволяють знизити витрати і вартість одиниці продукції.

Ударно-гравірувальні верстати мають ряд переваг:

  1. Високий показник вібростійкості. Гравірувальна головка не піддається високим перенавантаженням, служить довгий час без ремонту. Зображення формується за допомогою сколів граніту. Робочий хід інструменту виключає огріхи.
  2. Висока якість зображення. Пам׳ятники, надгробки, бюсти, художні заготовки мають більшу глибину обробки. Ви будете приємно здивовані отриманим результатом.
  3. Довговічність. Ударний спосіб виготовлення відрізняється високим рівнем довговічності. Продукція зберігає свій первинний вигляд до кількох сотень років!

 

Гравірування портрета на граніті лазерним способом

Виготовлення портретів та іншої продукції церемоніального, ритуального і художнього характеру відбувається методом лазеру. Промінь високої температури і частоти впливає на поверхню каменю, зберігаючи якість зображення. Безконтактний вплив виключає сколи та погрішності, які виникають при механічних ударах. Глибина сколів дорівнює 0,1мм, тому рельєф і глибина ефекту досягається додатковим забарвленням.

Даний спосіб трохи поступається за довговічністю, ніж ударний. Але він виграє в плані оперативності – швидкість одного проходу в 5-7 разів більше ударного. Для економії свого часу і отримання максимально реалістичної продукції рекомендуємо придбати комбіновані верстати Міртелс. Вони поєднують переваги обох варіантів. Сучасні технології в обробці граніту та інших матеріалів дозволяють на 100% забезпечити вашу майстерню зразковою продукцією.

Переваги комбінованих верстатів з поєднанням лазера і ударної головки:

  1. Малюнок виходить більш ефектним. Основну роботу і рельєф виконує алмазна голка, а допоміжні ефекти допрацьовуються лазером.
  2. Оперативність. Виконати задачі високої складності за короткий проміжок часу абсолютно реально! Переобладнайте Вашу майстерню цим обладнанням і відчуйте значні змінення.
  3. Безперебійна робота. За рахунок  комбінованої роботи механізми підлягають меншому зносу. При виході з ладу одного з механізмів інший буде підстраховувати Вас і виконувати граверні роботи.  

 

Гравірувальний верстат по граніту: ціна

Якщо ви зацікавлені обладнати своє виробництво останнім словом техніки від Міртелс – звертайтесь по телефонам гарячої лінії. Наші менеджери нададуть актуальну інформацію про вартість і технічні характеристики конкретної моделі. Надайте нашим консультантам можливість допомогти Вам у виборі гравірувального апарата. Кращим інвестуванням в процвітання Вашого бізнеса є якісна техніка. За статистикою, вартість верстатів компенсується на протязі перших 4-8 місяців при наявності середнього клієнтського обороту.

Компанія Міртелс гарантує продукцію європейської якості. Присутність гарантійного строку та наявність безкоштовного навчання стануть для Вас оптимальними перевагами в опануванні нового придбання. Для допомого в розвитку при купівлі верстата Ви отримаєте в дарунок каталог моделей оформлення пам׳ятників, таким чином Ви зможете запропонувати клієнтам великий вибір варіантів у Вашому каталозі продукції!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний