Фотокераміка на пам׳ятник – достатньо затребувана продукція в ритуальній сфері. Пояснюється високий попит на таку продукцію двома основними факторами – її універсальністю та дешевизною її виготовлення. Як результат – виразні фотопортрети з обрисами рідних людей, пішовших з життя, є доступними будь-якій категорії замовників. При цьому при професійному підході вони відмінно впишуться на надгробок практичного любого розміру і з будь-якого матеріалу. Окрім того, такі вироби, виконані на професійному обладнанні, зберігають принадний вигляд та яскравість фарб на протязі довгого часу.

І тому, що попит народжує пропозицію, обладнання для фотокераміки достатньо затребуване у фірм, здійснюючих бізнес у цій сфері. І треба визнати, що незважаючи на спільну технологію виготовлення, його характеристики разом з якістю використовуваних розхідних матеріалів багато в чому визначають собівартість виготовлення цієї ритуальної продукції. А це означає, що вони напряму визначають доходність виробництва фотокераміки.

Якщо Ви розумієте значення правильного підбору обладнання, на якому здійснюється виготовлення керамічних фотопортретів для пам׳ятників та надгробків, зверніть увагу на керамічні принтери Міртелс. Ми як виробники певні, що наша пропозиція подібного обладнання стане найкращим серед усіх пропозицій безпосередніх виробників та постачальників подібної техніки.

 

Принтер Міртелс BCC М101

Принтер Міртелс BCC М101

Керамічні струменеві принтери
Принтер Міртелс BCC М102

Принтер Міртелс BCC М102

Керамічні струменеві принтери
Принтер Міртелс BCC М103

Принтер Міртелс BCC М103

Керамічні струменеві принтери

 

5 причин купити струменевий керамічний принтер від «Міртелс»

Друк на керамічному принтері будь-якої моделі, яка входить до списку нашої продукції, забезпечить Вашим замовникам виключну якість кінечного виробу. Кольорові або чорно-білі фотопортрети близьких людей будуть гідно оцінені покупцями. Що, неодмінно, позитивно позначить на доходах Вашої фірми в сфері виготовлення ритуальної продукції.

Використовуючи будь-який струменевий керамічний принтер з асортименту запропонованих компанією «Міртелс» в Україні, Ви можете достатньо оперативно і якісно здійснити виготовлення фотокераміки на овалі або табличці різноманітних стандартизованих розмірів. Портретне зображення утворюється після запікання в муфельній печі заготовки, сформованої шляхом пошарового друку на принтері та нанесення фарб кольорової гами CMYK (для кольорового портрету) і чорного кольору( для ч/б портрету) на заготовку з металу або кераміки. Утворений в результаті випалу монолітний матеріал з портретним зображенням покійного і має сукупність властивостей, високо цінованих потенційними замовниками.

 

Резюмуючи вищесказане, можна сміливо стверджувати, що запропоноване «Міртелс» обладнання для виготовлення фотокераміки має наступні переваги перед аналогами від конкурентів:

  • Найвищу якість кінечного продукту і значний строк ії служби. Виготовлені за допомогою нашого обладнання і видаткових матеріалів портрети на пам׳ятник можуть служити до 30років із зберіганням початкової чіткості і незначної втрати яскравості від дії зовнішніх факторів;
  • Виключна простота експлуатації принтеру і всього виробничого процесу в цілому. Це дозволяє доручити цю роботу персоналу з невисокою кваліфікацією після одного дня навчання;
  • Безпека використовуваних видаткових матеріалів. Всі використовувані фарби є безпечними для здоров׳я навіть у випадку потрапляння до органів дихання. При мінімальному дотриманні правил перестороги і виробничої технології процес виготовлення фотокераміки на пам׳ятник є безпечним для виконавця;
  • Універсальність. Використовуючи ту чи іншу модель керамічного принтера від «Міртелс», можна виконувати виробництво фотокерамічних портретів різного розміру і на поверхні заготовок із різних матеріалів;
  • Незначна собівартість виготовлення одного виробу. В залежності від розміру таблички, ця величина дорівнює приблизно 15-20гривень. Диктована ринком вартість готової фотокераміки багаторазово вища. Таким чином, кольорова фотокераміка як продукція відрізняється високою маржинальністю свого виготовлення, що, в свою чергу, робить подібний бізнес вельми вигідним.

 

Обладнання для виготовлення фотокераміки у Києві

Всіх, хто зацікавився нашим обладнанням, ми пропонуємо детально ознайомитися з характеристиками різних струменевих керамічних принтерів цієї серії. Ми упевнені, що Ви знайдете потрібне серед представлених моделей. Купити обладнання для фотокераміки в Україні Ви можете, звернувшись до київського представництва нашої компанії або найближчий до вас філіал.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний