Настільний фрезерний верстат – особлива категорія ЧПК-обладнання, яка містить найменш габаритні та доступні по ціні моделі. Але незважаючи на свої компактні габарити (особливо в порівнянні зі старшими моделями серій), така техніка є повноцінною виробничою одиницею.

Використовуючи настільні фрезери, можна виконувати різні види робіт на негабаритних заготовках з широкого спектру матеріалів невеликої твердості. Таким чином, такі апарати можуть бути задіяні у виробництві самої різної продукції. Наприклад, найчастіше рішення купити настільний фрезерний верстат приймають власники бізнесів по випуску сувенірної, негабаритної рекламної продукції, а також інших, невід׳ємною частиною яких є пласке або об׳ємне фрезерування заготовок.

 

Настільний фрезерний гравірувальний верстат Міртелс: сфера застосування

Якщо говорити більш конкретно, настільний гравірувальний верстат від компанії Міртелс може бути з успіхом застосованим в наступних сферах виробництва:

 • Виробництво меблів (розкрій матеріалів з деревини, фрезерування накладок, виготовлення інших елементів декору та інтер׳єру);
 • Виробництво електроніки (фрезерування друкованих плат для мікросхем);
 • Рекламний бізнес(фрезерування елементів зовнішньої та внутрішньої реклами – об׳ємні літери, логотипи і так далі);
 • Виготовлення сувенірної продукції (різьблені фігурки, шкатулки, виробництво об׳ємних портретів);
 • Обробка металу (виготовлення логотипів та іншого маркування на виробах з кольорових металів та їх сплавів);
 • Випуск поліграфічної продукції (вирізування форм для штампування);
 • Производство обуви (изготовление лекал, форм для литья и другой продукции);
 • Ритуальна продукція (розкрій заготовок, виготовлення фрагментів композицій із деревини);
 • Виготовлення пластикових упаковок (оснащення, форми та кліше для ПВХ-тари).

Як Ви самі можете пересвідчитися, незважаючи на свої мініатюрні розміри, настільні фрезерні верстати з ЧПК від компанії «Міртелс» є вельми функціональними та різноплановими виробничими одиницями.

 

Настільні фрезерні верстати Міртелс:переваги

До числа сильних сторін, притаманних фрезерним апаратам нашої компанії, належать:

 • Компактні розміри. Якщо Ви купите настільний фрезерний верстат з ЧПК, Ви зможете забезпечити старт робіт навіть на дому або на мінімальних орендованих виробничих майданчиках;
 • Простота експлуатації верстата. Апарат працює в автоматичному режимі, звдячи задачу оператора до мінімуму;
 • Значні темпи обробки заготовки з матеріалів низької та середньої твердості (до 6000 мм/хв);
 • Роздільне виконання механічної частини та електронного блоку керування верстатом. Таке рішення, властиве для всієї серії фрезерів «Міртелс», знижує вірогідність виходу апарату зі строю з причини потрапляння пилу та стружки всередину електронної «начинки»;
 • Виключна якість зборки Зібраний з найкращих комплектуючих та відтестований перед відправкою до власника, він забезпечить надійну експлуатацію техніки для вирішення різних задач;
 • Великі можливості опціональної комплектації елементами, які полегшують експлуатацію апарата або підвищують ергономічність цього процесу.

Зв'яжіться з нами

 

Настільні фрезерні верстати: фактор вартості

Найчастіше саме фактор ціни грає першу скрипку при виборі обладнання для оснащення майстерні. Тому перед тим, як вибрати настільний фрезерний верстат по деревині, пластику або оргсклу, ми рекомендуємо подумати про два важливі моменти.
Перший – порівняти ціну на апарат з вартістю трохи старших братів по серії або ж моделями з схожими характеристиками від інших виробників.

Другий – обміркувати можливий асортимент продукції, яку Ви будете виробляти найближчі два роки. Можливо, придбання більш дорогого верстата з більшим розміром робочого столу (і, відповідно, асортиментом вироблюваної продукції) буде більш раціональним рішенням.

Дізнатися про ціну на M4060NC  як настільний фрезер від компанії «Міртелс» можна по запитанню, адресованому нашим менеджерам. При цьому замовнику слід пам׳ятати, що в озвучену ціну вже входить все необхідне для швидкого запуску верстата в роботу. Зокрема, будь-яка одиниця нашої продукції доповнюється:
 • Матеріалами на електронному носії, які необхідні для навчання персоналу і запуску верстата в експлуатацію;
 • Можливістю звернення за консультативною підтримкою в наш сервіс-центр( персональний та віддалений);
 • Правом на сервісне обслуговування та технічну підтримку в рамках гарантійних та пост- гарантійних зобов׳язань.

Обміркуйте варіант оптимального фрезера для Ваших задач. І в незалежності від його ціни та інших факторів Ви напевне знайдете його в лінійці відповідного обладнання Міртелс. Вибирайте найкращу техніку від провідного виробника!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний