Міні фрезерний верстат з ЧПК для дому або майстерні невеликих розмірів – обладнання, пристосоване вирішувати актуальні потреби свого власника. Наявність такої компактної техніки з виключними виробничими можливостями може ефективно замінити цілий ряд інструментів, зекономити час і полегшити роботу її власника.

Виконати виготовлення цілої низки нескладних, але важливих деталей, виробів з різних матеріалів – не краща перспектива. Все це потребує інженерних рішень і пошуку ресурсів для виготовлення яких-небудь виробів або обробки заготовок. При цьому в результаті «кулібіновщини» в переважній більшості не витримується необхідна точність виготовлення виробів, вони можуть мати внутрішні дефекти або потребують додаткової обробки.

Міні фрезерний верстат з ЧПК, запропонований українському покупцеві компанією «Міртелс», здатен ефективно вирішити ці питання раз і назавжди. Цифрові технології і техніка на їх основі підіймають ручне та дрібносерійне виробництво різноманітної продукції на новий рівень При цьому продуктивність такої роботи(і відповідно, прибуток власника) збільшуються в рази. При цьому від виконавця вже не потрібно вимагати ювелірних навичок і такоїкваліфікації, як це потрібно для «золоторукого кустаря».

Саме тому рішення купити міні-фрезерний верстат з ЧПК для того чи іншого виду діяльності може стати для когось «золотим квитком» до успіху. Ваше хобі може стати високоприбутковим бізнесом! Але це можливо тільки при умові, що підібраний міні фрезерний верстат з ЧПК по металу, деревині та іншим матеріалам буде чітко відповідати Вашим виробничим потребам.

Як досягнути цього? Перш за все, співвіднести виниклі задачі з можливостями конкретного апарата, його технічними характеристиками та специфікою експлуатації.

В зв׳язку з цим компанія «Міртелс» пропонує Вашій увазі наступний алгоритм підбору компактного фрезера. Дотримуючись його, Ви напевне не пожалкуєте про факт придбання конкретного обладнання.

 

Міні фрезерний верстат з ЧПК: що шукає покупець?

Аналізуючи звертання клієнтів, які одержують менеджери, ми можемо на експертному рівні говорити про доволі чітке розуміння очікувань покупців та вимог до подібного обладнання.

Нижче приведені найбільш суттєві та популярні з них:

 • Компактні габарити робочого столу. Як правило, при обмежених розмірах виробничих площ це є суттєвим фактором при виборі обладнання;
 • Невеликий рівень шуму при роботі фрезера. Так як нерідко планується такі роботи проводити на дому чи в приміщеннях, які не мають відповідної звукоізоляції, цей критерій також має важливе значення для потенційного покупця;
 • Універсальність обробки матеріалів. Чим більшу кількість різних матеріалів можна обробляти за допомогою конкретного апарата, тим більше можливості для бізнеса у його власника;
 • Можливість 3-D фрезерування заготовок;
 • Наявність поворотного пристрою у міні фрезерного верстата з ЧПК. Це розширює можливості виготовлення продукції, заготовки до яких є тілами обертання;
 • Висока точність виготовлення кінцевої продукції;
 • Гарні показники швидкості фрезерування;
 • Комплектація апарата системою уловлювання стружки;
 • Доступна ціна міні фрезерного верстата з ЧПК.

Виходячи з очікувань покупців та вимог, продиктованих іншими документами до подібного обладнання, пропонована модель повинна відповідати наступним критеріям:

 • Мати жорстку та міцну основу (тобто робочий стіл верстата в ідеалі повинен мати ребра посилення);
 • Мати малу вагу. Мінімізація ваги потрібна для можливості спрощування транспортування апарата;
 • Повинен бути оснащеним електродвигунами з запасом міцності, якої достатньо для роботи з конкретними матеріалами заготовки, які цікавлять власника. Як правило, цей запас повинен бути не менше за 15-20%;
 • Висока потужність шпинделя. Для фрезерування заготовок з кольорових металів ця величина повинна бути більше 1,5 кВт;
 • Якісна система охолодження шпинделя. Тип системи охолодження повинен бути узгодженим з оброблюваними матеріалами;
 • Проста система керування верстатом;
 • Інтуїтивно зрозуміле або знайоме оператору програмне забезпечення, задіяне у виробничому процесі;
 • Висока ремонтопридатність апарату і простота технічного обслуговування фрезера.

 

Як Ви можете переконатися, перелік вимог достатньо великий. Тому далеко не всі моделі таких апаратів, що пропонуються їх виробниками в Україні, йому відповідають. Таким чином, купити міні-фрезерний верстат з ЧПК для дому або майстерні – не така проста задача, як може здатися на перший погляд.

 

Спектр продукції на міні-фрезерному верстаті з ЧПК

Частіше за все компактні фрезери для дому або невеликої майстерні купують для виготовлення наступної продукції:

 • Сувеніри;
 • Картини з деревини;
 • Прес-форми;
 • Матриці для лиття;
 • Таблички та шилди;
 • Інші вироби з великого переліку матеріалів (різні види пластиків, деревини, оргскла, металічні пластини невеликої товщини).

 

Як купити міні-фрезерний верстат з ЧПК

Якщо Ви роздумуєте над питанням придбання компактного фрезера для експлуатації на дому або в невеликому приміщенні, ми рекомендуємо детальніше ознайомитися з Mirtels Dedal M4060NC. Цей міні-фрезерний верстат з ЧПК є одним з найбільш передових апаратів свого класу. І його потенціалу вистачить на те, щоб залишатися актуальним на протязі ще багатьох років.

Замовити апарат можна як через сайт, так і напряму, звернувшись до наших менеджерів за електронною поштою або по телефону. Типова інтуїтивна форма онлайн-магазину дозволить зекономити Ваш час. При наявності будь-яких питань відносно самої техніки або взаємодії при її придбанні не соромтесь звертатися до наших співробітників.

Dedal M4060NC – недорогий і ефективний інструмент для втілення Ваших виробничих потреб. Спробуйте – і Ви переконаєтесь в тому, наскільки відчутний прогрес отримає Ваша справа, навіть якщо зараз воно всього лише хобі.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний