Вибрати гравірувальний верстат для виробничих потреб – необхідність, з якою рано чи пізно зустрічається кожний власник гранітної майстерні чи приватний виробник пам׳ятників. І рішення цієї задачі є вельми непростим. Його неоднозначність продиктована не тільки тим, що сучасні виробники пропонують десятки та навіть сотні варіантів подібної техніки. Перш за все, вона полягає в тому, що здійснюючи вибір гравірувального верстата для виробничих потреб, кожний потенційний покупець ставить на чільне місце різні критерії підбору. Для когось приорітетним фактором є оперативність гравірування, для других – зручність експлуатації, для теріх – ціна верстата, для четвертих – якість зображення.

В процесі вивчення пропозицій від поставників техніки виникає питання – чи існує варіант, ідеальний з точки зору для всіх категорій покупців?

На жаль, звичайно, ні. Хоча б тому, що багато з критеріїв є якщо не прямо взаємовиключними, то такими, що суперечать один одному в певних аспектах.

Але максимально задовольняюче потреби більшості і значно наближене до поняття «ідеальний гравірувальний верстат» обладнання існує. При цьому воно безпосередньо доступно українським споживачам. Це – гравірувальні верстати компанії Міртелс.

Ми готові довести Вам це мовою фактів та цифр. Для цього визначимося з основними вимогами покупців гравірувального обладнання і подивимось, наскільки їм відповідають чи не відповідають верстати Міртелс.

 

 

Вибір гравірувального верстата: чого хочуть покупці?

Наш досвід роботи на міжнародному ринку виробництва обладнання для сфери ритуальних послуг дозволяє чітко і конкретно звести всі очікування і вимоги покупців разом. Якщо резюмувати їх, отримаємо наступний перелік якостей ідеального верстата для гравірування каменя:

 • Значний термін експлуатації;
 • Надійність та ремонтопридатність;
 • Висока якість гравірування різних порід каменю, придатних для виготовлення пам׳ятників;
 • Можливість автоматизації виробничого процесу або мінімізація участі в ньому людини;
 • Економічність роботи;
 • Висока оперативність виконання поставлених задач;
 • Компактність верстата;
 • Універсальність гравірувального обладнання ( тобто можливість гравірувати всі породи, застосовувані у ритуальній сфері для виробництва надгробків);
 • Доступна вартість при придбанні(бажано у безпосереднього виробника).

 

Давайте подивимось, наскільки техніка компанії Міртелс відповідає очікуванням її потенціальних власників?

 

Верстати Міртелс для гравірування пам׳ятників

 

Підемо по раніше перерахованим пунктам, розглядаючи наше обладнання по конкретним критеріям:

 1. Значний термін експлуатації, надійність та ремонтопридатність. Верстати Міртелс працюють вже багато часу, більш 7 років, ми маємо дані про нормальне експлуатаційне спрацювання техніки, яке відповідає стандарту роботи висококласного обладнання. Гарантійний строк на весь перелік обладнання Міртелс – 1 рік.
 2. Надійність та ремонтопридатність обладнання. Продумані конструктивні рішення, використання комплектуючих німецького виробництва, вузлове складання обумовлюють високу привабливість нашої техніки з цієї точки зору. Якщо вийшов з ладу якийсь блок чи агрегат, з вірогідністю 90% його можна поміняти на місці після віддаленої консультації зі спеціалістами нашої технічної підтримки та поставки запчастини або розхідника.
 3. Висока якість гравірування різних порід каменю. Різне гравірувальне обладнання нашої компанії здатне виконувати різні зображення з високою розподільною здатністю аж до 1000 dpi. Для більш наочного розуміння значення цих цифр пропонуємо подивитись зразки гравірування на заготовках в каталогах лазерного та ударного обладнання.
 4. Мінімальна участь персоналу у виробничому процесі. Після запуску процесу гравірувальний верстат виконує задачу в автоматичному режимі. І навіть якщо трапиться виключення електроструму, після відновлення електропостачання гравірування буде продовжуватись з того місця, на якому воно перервалось. При цьому в обов׳язок оператора верстата входить проста підготовка зображення до роботи і завантаження його в пам׳ять гравера з ЧПУ.
 5. Економічність експлуатації обладнання. Обладнання нашої компанії відрізняється низькими показниками затрат для виготовлення ритуальної продукції. На ударних верстатах після  5—7  виконаних гравірувань на заготовках потрібно замінувати алмазну голку. На лазерних верстатах витратник більш дорогий – лазерна трубка. Але вона замінюється істотно рідше – після 3000 годин експлуатації (раз у три роки). В підсумку собівартість гравірування пам׳ятника середнього розміру виходить на рівні 5-8 гривень ( без урахування вартості самої заготовки).
 6. Оперативність виконання гравірування. Вибрати гравірувальний верстат, який обробляє камінь за допомогою лазера, в цьому сенсі вигідніше. Швидкість його роботи по заготовці у 4-5 разів вище, ніж у ударного верстата.
 7.  Компактність техніки. В модельному ряду обладнання Міртелс представлені верстати з різними розмірами робочої зони. Варіанти з невеликими столами підійдуть для невеликих майстерень. Але якщо вибирати гравірувальний верстат такого типу, пересувати заготовку та позиціонувати систему відліку при виготовленні великих пам׳ятників доведеться часто. Моделі з великим столом дорожчі, але дозволяють вирішити задачу швидше, так як зайвих маніпуляцій не потрібно.
 8. Широкий спектр оброблюваних матеріалів. Вибрати гравірувальний верстат ударного типу варто, якщо Ви плануєте виконувати зображення на габбро, граниті, базальті, долериті, металевих пластинах та оргсклі. Лазером можна гравірувати ті ж  самі матеріали плюс деревину, мармур, різні полімери.
 9. Доступна вартість обладнання. Численні переваги техніки Міртелс, реалізовані за рахунок якісних комплектуючих і власного програмного забезпечення не можуть бути надані покупцям дешевше техніки конкурентів, у якої всього цього немає. Але ціна нашої продукції виправдана і багаторазово компенсується її комфортною експлуатацією, в ході якої вона ефективно вирішує бізнес-задачі власника і сприяє його швидкому розвитку і зросту. Також окремо варто відзначити, що у вартість верстата Міртелс вже включено навчання персоналу та консультативна підтримка наших спеціалістів.

 

Виходячи із усього перерахованого вище, Ви можете отримати об׳єктивне уявлення про те, на які фактори при виборі гравірувального верстата Вам потрібно орієнтуватися.

Ми певні, що після попереднього аналізу показників і характеристик Ви дійдете до правильного вибору постачальника в особі нашої компанії.

Як приходять до нього найбільш далекоглядні власники гравірувальних майстерень не тільки в Україні, але і в інших країнах світу, на ринках яких представлена наша продукція.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний