Dedal M1325NC

Dedal M1325NC

Фрезерні верстати з ЧПК
Dedal M4060NC

Dedal M4060NC

Фрезерні верстати з ЧПК
Dedal M6090NC

Dedal M6090NC

Фрезерні верстати з ЧПК

 

 

Купити фрезерний верстат з ЧПК зсерії «Дедал» - цікаве рішення для цілого ряду потенційних власників подібного обладнання. Ці верстати на ринку фрезерно-гравірувального обладнання вельми багатогранні. В модельному ряду цієї серії компактних фрезерів від компанії Міртелс покупець зможе вибрати найбільш підходящий для своїх актуальних потреб.

Фрезерні верстати з ЧПК дедал напевне будуть цікаві перш за все для приватних майстрів і невеликих майстерень, які здійснюють своє виробництво в невеликих та середніх масштабах. З урахуванням достатньо доступної ціни, якою характеризується більшість моделей серії (включаючи флагманський верстат Dedal M1325NC), це обладнання може бути прийняте на озброєння розкрійниками рекламних агенств, меблевих організацій і фірм по виготовленню сувенірної продукції, а також ритуальних майстерень та інших підприємств.

 

Фрезерний верстат з ЧПК Дедал: втілення універсальності

На чому оснований прогноз високого попиту на цю техніку?

Перш за все, на його унікальних характеристиках і багатьох позитивних якостях. І першою з них є висока універсальність верстата.

Моделі цієї серії можуть виконувати точне гравірування і фрезерування матеріалів широкого спектру.

Якщо конкретно, то за його допомогою можна обробляти:

 • Пластики будь-яких видів і твердості ( поліпропілен, поліетилен, полікарбонат, фторопласт ПВХ);
 • Оргскло;
 • Деревина будь-яких сортів і вироби на її основі (фанера, ДСП, МДФ);
 • Метали сплави малої твердості ( алюмінієві, магнієві, мідні).

 

Виходячи з переліку оброблюваних матеріалів і специфіки реалізованих в обладнанні технологій, за допомогою фрезерів «Дедал» можна виготовляти таку продукцію:

 • Дерев׳яні елементи,фасади, меблі, оснастку деревообробної промисловості;
 • Продукцію, необхідну в сфері поліграфії (штампи для тиснення і конгрева та інші);
 • Художні вироби релігійного та ритуального характеру ( пласкі та об׳ємні ікони, візерунки і текст на табличках для надгробків і так далі);
 • Оснащення для виробництва пакувальної продукції і тари під напої ( кліше для тиснення, форми і моделі для виготовлення ПЕТ);
 • Виготовлення друкувальних плат електронних пристроїв;
 • Всіляка сувенірна продукція, отримувана шляхом фрезерувальних робіт ( скульптурні фігурки, шкатулки, годинники, шахи та нарди і т.д.);
 • Оснащення для виготовлення взуття (виробництво лекал для розкрою та шаблонів);
 • Складові фрагменти для бігбордів та інших рекламних конструкцій (фрезерування підставок, літер, логотипів, емблем та інших елементів);
 • Значний асортимент інтер׳єрних елементів або їх частин ( багети, рами під дзеркала, елементи корпусних меблів і віконні лиштви, облицювання для камінів).

Всі ці вироби можуть бути виготовлені за допомогою новітньої фрезерувальної техніки «Міртелс» достатньо швидко і в автоматичному режимі. Оцінити трудомісткість і переваги застосування фрезерних верстатів з ЧПК серії «Дедал» Ви зможете в процесі ознайомлення з наступною інформацією.

 

Підготовка до роботи на фрезерувальному верстаті з ЧПК

Говорячи про автоматичний режим роботи техніки серії «Дедал», ми ніяким чином не не погрішили проти істини. Виробничий процес на ньому вимагає мінімальної участі персоналу.

Участь людини в процесі зводиться до правильної установки і закріпленню заготовки на робочому столі техніки. І, зрозуміло, завантаженню 3D-моделі обробки до блоку керування.

Якщо говорити детальніше, то підготовка до фрезерування на обладнанні пропонованої нами серії містить наступні кроки:

 1. 1. Отримання 3D-моделі заготовки для фрезерування або вибір готової моделі з каталогу. Моделі можуть бути виконані самим оператором при достатньо високій кваліфікації і навичках роботи з відповідними програмними продуктами (AutoCad, 3D-Max, Компас, СorelDraw, SolidWork, Illustrator). Альтернативою є виконання моделі від сторонніх виконавців, які пропонують подібні послуги через інтернет.
 2. 2. Формування керуючої програми обробки заготовки. Вона створюється на базі 3D-моделі заготовки за допомогою програм ArtCam, MasterCam або Rhino. Керуюча програма являє собою перелік команд верстату , в яких задані в кожний момент часу параметри і інструменти дії.
 3. 3. Керування роботою верстата через USB-кабель або загрузка програми через Flash-носій, залежить від варіанта комплектації.

 

7 Причин купити фрезерний верстат з ЧПК серії Дедал

Існує безліч вагомих причин купити фрезерний верстат з ЧПК серії «Дедал». Або хоча б уважніше ознайомитися з його характеристиками і впевнитися в тому, що він багато в чому перевершує аналогічну техніку від конкурентів компанії Міртелс.

В число таких причин входять наступні сильні сторони обладнання (частина їх вже розібрана вище):

 • Універсальність;
 • Простота керування і автоматизація виробничого процесу;
 • Хороша продуктивність. Це дозволяє виконати багато заказів за одну зміну. Особливо актуально, якщо необхідно зробити декілька виробів по одній моделі – тоді час виконання значно скорочується;
 • Компактні розміри і мала вага обладнання. Цей фактор дозволяє обійтись мінімальними розташовуваними площами для виробничого процесу. Крім того, будь-які переміщення фрезера при такому виконанні не потребують застосування допоміжної техніки або пристосувань;
 • Низьке споживання електроенергії при роботі верстата;
 • Малий шум при роботі верстата;
 • Доступна ціна на компактні фрезери серії «Дедал».

На вартості фрезерів цієї серії зупинимося докладніше.

Фрезерний верстат з ЧПК: ціна обладнання

Один з перших критеріїв, на основі якого багатьма замовниками з декількох варіантів вибирається конкретний фрезерний верстат по каменю з ЧПК – ціна обладнання.

Але величина початкових затрат на придбання техніки у різних виробників може відрізнятися в силу різних причин.

Так, зокрема, в вартість верстатів «Дедал» вже входять за замовчуванням:

 • Додавані на DVD матеріали, які дозволяють підготувати кваліфікованого оператора для фрезера;
 • Технічна та інформаційна підтримка наших спеціалістів. Всі покупці нашого обладнання можуть звернутися по будь-яким питанням в сервісні центри «Міртелс» ( втому числі віддалені) і отримати вичерпні консультації по будь-яким питанням про нашу продукцію і її експлуатацію.

Уточнити вартість кожної представленої моделі фрезерувальної техніки із серії «Дедал», представлену далі у таблиці, можна у менеджерів нашої компанії.

Це можна зробити в найбільш зручний для Вас спосіб - по телефону, електронній пошті або іншим способом.

 

Якщо Вас цікавлять які-небудь характеристики, не вказані в таблиці, не соромтесь уточнити їх у наших співробітників.

Параметр/Модель Dedal M4060NC Dedal M6090NC Dedal M1325NC
Розмір зони обробки, мм 400х600 600х900 1300х2500
Розмір столу по Х між опорами, мм 645 920 1550
Потужність шпинделя, кВт 0.8 (опціонально 1,05) 1,5 (опціонально 2.2) 3 (опціонально 4,5, 5, 6)
Координати управління 3 3 3
Оброблювані матеріали Фанера, Дерево, МДФ, ДСП, Акрилове скло, ПЕТ, Полістирол, Двошарові пластики, Rowmark, Монолітний полікарбонат, Картон, Гіпс, ПВХ, АБС, Текстоліт, Алюміній, Мідь Фанера, Дерево, МДФ, ДСП, Акрилове скло, ПЕТ, Полістирол, Двошарові пластики, Rowmark, Монолітний полікарбонат, Картон, Гіпс, ПВХ, АБС, Текстоліт, Алюміній, Мідь Фанера, Дерево, МДФ, ДСП, Акрилове скло, ПЕТ, Полістирол, Двошарові пластики, Rowmark, Монолітний полікарбонат, Картон, Гіпс, ПВХ, АБС, Текстоліт, Алюміній, Мідь
Система захисту Кнопка екстреної зупинки Кнопка екстреної зупинки Кнопка екстреної зупинки
Система управління Mach3 (опціонально RichAuto A11) Mach3 (опціонально RichAuto A11) Mach3 (опціонально RichAuto A11)
Тип даних G-Код G-Код G-Код
Швидкість холостого переміщення, мм/хв 3500 3500 3500
Робоча швидкість, мм/хв 2500 2500 2500
Тип виконання Настільний Настільний Напольный
Стовба Сталевий профіль з ребрами жорсткості Сталевий профіль з ребрами жорсткості Сталевий профіль з ребрами жорсткості
Тип і розмір цанги 6, 8 мм ER11 ER20
Тип охолодження шпинделя Повітряний Водяне Водяне
Частота обертання шпинделя max, об/хв 30000 24000 24000
Хід по осі Z, мм 95 150 200
Тип робочого столу Сталевий з пазами Фанера з алюм. вставками Т-слот (опціонально алюмінієвий стіл Т-слот) Фанера з алюм. вставками Т-слот (опціонально алюмінієвий стіл Т-слот)
Базова точність(XYZ), мм 0.02 0.02 0.02
Точність позиціонування, мм 0.05 0.05 0.05
Структура X, Y, Z Циліндричні рейки Циліндричні рейки Y - Рейки квадратні HIWIN, XZ – циліндричні рейки
Привід X, Y, Z ШВП ШВП ШВП
Додаткова оснастка Насадка на шпиндель, кронштейн для аспірації Насадка на шпиндель, кронштейн для аспірації Насадка на шпиндель, кронштейн для аспірації
Інтерфейс підключення USB USB USB
Підтримуване програмне забезпечення ArtCam, Type 3, Fusion360, Rhino, SprutCAM, MasterCAM, Type3, PowerMill, SolidCAM, Alphacam, FeatureCAM, др. ArtCam, Type 3, Fusion360, Rhino, SprutCAM, MasterCAM, Type3, PowerMill, SolidCAM, Alphacam, FeatureCAM, др. ArtCam, Type 3, Fusion360, Rhino, SprutCAM, MasterCAM, Type3, PowerMill, SolidCAM, Alphacam, FeatureCAM, др.
Рабочая температура 15 - 45 °C 15 - 45 °C 15 - 45 °C
Потребляемая мощность, кВт 0,9 1,8 4
Електроживлення, В 220 220 220/380 (уточнення при замовленні)

 

Компактні фрезерні верстати з ЧПК «Дедал» від компанії Міртелс – унікальне обладнання для Ваших виробничих потреб!
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний