Гравірування по мармуру – процес достатньо непростий та вимагаючий особливої уваги до підбору інструментів і кваліфікації виконавця. Ця складність обумовлена дорожнечею матеріалу і його невисокою міцністю при впливі ударних навантажень.

Саме тому далеко не всі майстерні беруться виконувати подібні роботи.

Якщо Ви бажаєте стати учасником ринку ритуальних послуг і при цьому мати можливість пропонувати своїм клієнтам послуги гравірування на мармурі самих складних портретних та інших зображень, компанія «Міртелс» пропонує Вам для цього найбільш ефективне обладнання. Воно оптимально враховує специфіку цієї гірської породи, яка з огляду високої естетики користується високим попитом у найбільш заможної частини замовників пам׳ятників та надгробків.

 

Лазерне гравірування мармуру: специфіка процесу

Лазерне гравірування на мармурі, ціна котрого не дуже висока, є простим і зручним процесом. Виконана на верстаті з ЧПУ, вона потребує мінімальної участі персоналу. При цьому обслуговуючий персонал верстата виконує тільки попередню підготовку зображення і установку заготовки у верстаті. Всі інші дії після натискання кнопки «Пуск» лазерний верстат Міртелс виконує сам.

Лазерная гравировка на мраморе, цена которого не столь высока, является простым и удобным процессом. Выполняемая на станке с ЧПУ, она требует минимального участия персонала. При этом обслуживающий персонал станка выполняет только предварительную подготовку изображения и установку заготовки в станке. Все остальные действия после нажатия кнопки «Пуск» лазерный станок Миртелс выполняет сам.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

 

Якщо говорити про зображення, які виконуються на поверхні мармурової заготовки лазерним променем, то ми настійно рекомендуємо не робити гравірування портретів. Лазером можна ефективно і досить швидко виконувати пейзажі, орнамент або візерунки, текстові написи на мармурі. Це зумовлено тим, що структура натурального мармуру не є ідеальним носієм зображень. При находженні на відкритому повітрі під впливом температурних перепадів і опадів оброблений мармур вбирає вологу і досить швидко руйнується.

Коли ми говоримо про текст, візерунки або пейзажне гравірування на мармурові плиті, така втрата чіткості з плином часу не є критичною. Перш за все тому, що ці елементи мають на увазі окремі тонкі лінії або суцільну обробку окремих фрагментів заготовки.

Але портретне зображення покійного, маюче особливе значення для замовника, при втраті первинної чіткості або яскравості може істотно засмутити його близьких.

 

 

Верстат Міртелс  L60120 M

Верстат Міртелс L60120 M

Лазерні гравірувальні верстати
Верстат Міртелс L5060

Верстат Міртелс L5060

Лазерні гравірувальні верстати
Верстат Міртелс L90170

Верстат Міртелс L90170

Лазерні гравірувальні верстати

 

Чи існує гідна альтернатива лазерному гравіруванні портрету на мармурі?

 

Як зробити портрет на мармурі

Зробити на мармуровому пам׳ятнику портретне зображення, яке збереже зображення покійного максимально довгий час, ми рекомендуємо одним з двох способів:

  • Шляхом виготовлення фотокераміки, приклеєної до мармурової поверхні пам׳ятника;
  • Гравіруванням портрету на гранітній заготовці і вставка його в мармурову плиту.

Будь-який з цих способів є більш прийнятним, ніж портретне лазерне гравірування мармуру.

Якщо Ви зацікавились запропонованими технологіями і розширеними можливостями для Вашого бізнесу, ми пропонуємо Вам замовити лазерні гравірувальні верстати Міртелс після вивчення Їх характеристик. Зрозуміло, таке придбання краще зробити у безпосереднього виробника подібної техніки.

 

Звертайтеся до найближчого філіалу нашої компанії – і Вас порадує Ваш вибір!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний