Milgraf MI60120 – фрезерний верстат для обробки каменю, запропонований компанією Міртелс у відповідь на багаточисленні прохання власників ритуальних бюро. Багато з них не в повній мірі задовольняло відсутність на українському ринку обладнання, здатного виконувати глибоке об׳ємне гравірування текстових написів та інших елементів в структурі каменю різних порід. Новинка, яка була випущена нашим брендом в 2021 році, покликана в повній мірі задовольнити цю актуальну потребу.

 

Область застосування Milgraf MI60120

Використовуючи це обладнання, оператор верстата може ефективно виконувати наступні задачі:

 • Фрезерування виїмки під подальше розміщення кам׳яних та інших вставок (наприклад0 фотокерамічні портрети ) в тілі пам׳ятника.
 • Фрезеровані в тілі заготовки тексти, орнаменти та інші зображення як кінцевий або проміжний результат обробки. Останній варіант частіше всього передбачає наступне зафарбовування фрезерованої ділянки або його частини золотою, срібною або іншою фарбою. Це дозволяє контрастніше виділити його вміст або служить інструментом художнього задуму автора композиції.

Процес виконання фрезерування кам׳яних порід здійснюється особливими інструментами. За звичай в цій якості застосовуються міцні фрези різних конструкцій – полікристалічні, твердосплавні, спечені та інші.

 

Незважаючи на той факт, що верстат створювався для фрезерування кам׳яних порід, його можна назвати достатньо універсальним. Окрім найбільш популярних в ритуальному бізнесі порід ( габбро, граніти, базальт, діабаз, долерит, мармур)верстат можна застосовувати для об׳ємного фрезерування деревини, різних видів пластиків та інших матеріалів малої та середньої твердості. Таким чином, покупець цього апарату може використовувати його в декількох галузях виробництва. До таких можна віднести:

 • Рекламний бізнес ( виготовлення лайтбоксів, оригінальні різьблені щити та рекломоносії і так далі);
 • Виготовлення сувенірної продукції;
 • Виробництво меблів;
 • Інші сфери діяльності.

Давайте більш детально розглянемо особливості цього ЧПК-апарату, які допоможуть Вам зрбити правильний вибір.

Фрезерний верстат Міртелс Milgraf MI60120: особливості та переваги

До числа важливих особливостей фрезера запропонованої моделі відносяться:

 • Планшетне виконання апарата. Він встановлюється зверху оброблюваної поверхні та для недопущення зсуву кріпиться до неї струбцинами. В результаті механічна обробка заготовки проходить легко і просто.
 • Висока жорсткість конструкції. Сталева рама в основі верстата забезпечує його високий ресурс та високу точність обробки.
 • Ефективне повітряне охолодження шпинделя, який відрізняється великим набором швидкостей. Сама фреза при цьому охолоджується за допомогою подачі рідини.
 • Наявність сканера поверхні фрезерованої поверхні.. Це одна з ключових новацій на фрезерних апаратах нашого бренду. Пристрій миттєво аналізує повіерхні на предмет нерівностей та кривизни, відповідним образом коректуючи цей процес за рахунок інтелектуальної автоматики.

 

Високу точність обробки та комфортність виконання задач по фрезеруванню також забезпечують:

 • Застосування якісних лінійних напрямних шарико-гвинтових передач Hiwin, які використовуються по всім осям пересування інструменту.
 • Можливість фрезерування по осі Z на глибину до 95мм. Це ще раз підкреслює універсальність апарату. При обробці каменю в такому значному опущенні фрези немає необхідності. Максимальне фрезерування тексту або іншого елемента на пам׳ятнику не перевищує 5мм. Але при обробці заготовки з пластику, деревини або проточуванні ніши для вставки в пам׳ятник таке рішення є більш ніж затребуваним.
 • Невелике енергоживлення верстата Міртелс Milgraf MI60120.
 • Сумісність фірмового ПЗ MTGCAM з продуктами Windows. Це не тільки полегшує підготовку моделей обробки, але й спрощує взаємодію оператора з обладнанням.
 • Можливість керування та контролю за процесом фрезерування віддалено через Wi-Fi.
 • Можливість відновлення обробки фрезером заготовки у випадку зникнення електроживлення при його наступному відновленні. Верстат самостійно продовжить виконання задачі з останньої обробленої точки звантаженої моделі.

Технічні характеристики Milgraf MI60120

Найменування Milgraf MI60120
Зона обробки X,Y,Z мм 600×1200×95
Точність обробки, мм ±0,01
Рама верстата Сталева
Виконання планшетне
Напрямні по осі X, Y, Z Квадратні напрямні
Привод по осі X, Y Шарико-гвинтова передача
Привод по осі Z Шарико-гвинтова передача
Шпиндель 0,8 кВт (опціонально 1 кВт)
Швидкість обертання шпинделя об/хв 10000-30000
Охолодження шпинделя та інструменту Повітряне
Цанга Діаметр хвостовика 6 мм
Интерфейс підключення USB, WiF
Система керування MTGCAM
Напруга живлення Однофазне, 220 В, 50 Гц
Потужність, кВт 0,9
Масса нетто/брутто, кг 110/160
Гарантія 1 рік

 

Гравірувально-фрезерний верста Міртелс Milgraf MI60120: простота фрезерування

Вирішувати різні по складності задачі по фрезеруванні каменю та інших матеріалів за допомогою цієї моделі обладнання дійсно просто та зручно. При цьому немає необхідності в найманні висококваліфікованого спеціаліста з великим досвідом. Навчити експлуатації Milgraf MI60120можна будь-кого, хто має початкову уяву про технічні процеси. Самі ж моделі фрезерування, які являються базисом для обробки, можна замовляти у виконавців в інтернеті.

В задачі оператора верстат, які неможливо зробити віддалено, входять:

 • Точне позиціонування апарата над робочою зоною заготовки та його надійне закріплення;
 • Завантаження в модуль керування верстатом моделі фрезерування заготовки, яка виконана в будь-якій з програм CAD/CAM та переведена в зчитуваний технікою формат. В моделі обробки описана послідовність переміщення фрези ьта параметри обробки в кожній точці її находження.
 • Попередня перевірка процесу фрезерування на помилки (виводяться на монітор) та натискання кнопки «Пуск» на верстаті при його коректності.

Зв'яжіться з нами

 

Ціна фрезерного верстата Milgraf MI60120

Вартість фрезерного верстата Milgraf MI60120 буде надана нашими менеджерами всім, хто звернеться з питаннями по поводу цієї моделі фрезерної техніки. В ціну апарата включено:      

 • Навчання персоналу експлуатації купленого фрезера (віддалене на базі доданих в електронному вигляді навчальних матеріалів або з стаціонарне в наших філіалах) .
 • Інформаційна та сервісна підтримка всіх покупців техніки бренду.

Чекаємо Ваших звернень та заявок на поставку Milgraf MI60120 – сучасного фрезерного обладнання для обробки каменю, з котрим Ваш бізнес крокуватиме на нові висоти!

 

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний