Обладнання, яке виробляється компанією Міртелс – це упевнений крок до успіху у Вашому бізнесі!

Фірма заснована у 2003 році і на протязі усіх цих років ми робили все необхідне для найвищої якості нашої продукції та комфорту Клієнтів.

Гравірувальні верстати з каменю виробництва Міртелс та керамічні принтери успішно справляються зі своїми завданнями завдяки чому завоювали беззаперечний авторитет у виробників фотокерамічної продукції та пам’ятників. Не зважаючи на вузьку спеціалізацію цієї техніки, вона користується незмінним успіхом в галузях обробки каменю і надання ритуальних послуг. Ми виробляємо верстати на найбільш інноваційних заводах України, Росії, Германії, Аргентини

продукция от Миртел

Основна продукція від Міртелс
Ми виробляємо широкий асортимент високоякісної техніки, а саме в нашій компанії можна придбати:

 • гравірувальний верстат ударного типу Леонардо;
 • лазерний гравірувальний верстат Міртелс;
 • фрезерний верстат по каменю Архімед;
 • принтер для фотокераміки.

Лінійка гравірувальних верстатів має моделі, які виконують найскладніші завдання. Вони виконують свою роботу точно, якісно, надійно. Обладнання здатне обробляти найрізноманітніші види кам’яних порід – габбро, гранітополімер, граніт, різне каміння, яке видобувається у сучасних Житомирських кар’єрах, місцевий габбро, букинський граніт,Шансі Блек та ін.
Лазерні верстати по камінню Міртелс – це серйозне досягнення компанії Міртелс, яка отримала світове визнання у 2013 році на ринку обробки каменю.

 

Ціна на лазерний гравірувальний станок Міртелс більш доступна і демократична в порівнянні з альтернативними рішеннями конкуруючих виробників. Низька ціна та висока якість виробленої продукції легко зацікавить бізнесмена, який прагне збалансувати свій бюджет і значно збільшити прибуток.
Основні переваги лазерної техніки для гравірування:

 • найвища якість одержуваного зображення (більш 300dpi);
 • висока швидкість обробки матеріалу( в середньому 500 мм в секунду).

Ще одна пропозиція від Міртелс – гравірувальні верстати, які вважаються класичними зразками високонадійного продуктивного обладнання – це ударні гравірувальні верстати по камінню Леонардо. Обладнання бездоганної якості для роботи з гранітом житомирських родовищ(місцевим, букинським гранітом, та ін.). Робота таких верстатів відрізняється наступними особливостями:

 • висока зручність та комфорт в роботі та обслуговуванні техніки;
 • відмінні показники ергономічності;
 • великий ресурс продуктивності;
 • відмінні показники надійності функціонування.

Пропонована компанією Міртелс техніка здатна створювати будь-які зображення на камені з перерахованих вище порід, причому це якісні малюнки та фотографії, які відрізняються своєю абсолютною художністю.

Ви зможете прочитати відгуки власників верстатів Міртелс і переконатися, що це надійні агрегати, які справляються на всі сто з поставленими завданнями.

Компанія Міртелс є однозначним лідером з виробництва фрезерних верстатів з ЧПК для каменю, випускаючи верстати для 3-х координатної обробки граніту, мармуру, базальту та ін. порід каменю.
Фрезерні верстати по каменю, виробником яких є компанія Міртелс, носять назву «Архімед». На цих верстатах можна виготовляти барельєфи, 3д-пам’ятники, художнє різьблення по каменю, скульптурні зображення, меморіали ті інші вироби з каменю. Фрезерні верстати з ЧПК Архімед вже встигли завоювати вищі нагороди на спеціалізованих виставках і отримати визнання у обробників каменю завдяки таким якостям, як:

 • високоточна обробка;
 • низька собівартість вироба з каменю;
 • висока швидкість обробки граніту на відміну від існуючих аналогів;
 • промислове виготовлення і надійність;
 • широка сфера застосування.

І ще одна значуща пропозиція від нашої компанії – інноваційні принтери по кераміці, мета яких – створення економних за ціною якісних зображень на керамічних і емальованих заготовках. Це можуть бути таблички на пам’ятники, фотоовали, фотомедальони. Керамічні принтери компанія Міртелс виготовляє з 2003 року, і за 14 років вони отримали всесвітнє поширення. В кожному місці, де встановлюють овали на пам’ятники, використовується струменевий керамічний принтер від Міртелс, або лазерний декольний принтер.

 

Всі надані агрегати обов’язково проходять спеціальне тестування перед продажем. Окрім того, всім своім клієнтам ми надаємо довгострокове гарантійне обслуговування обладнання незалежно від регіону.
Пам’ятайте, що ціна на гравірувальний верстат сама доступна в Україні. Поряд з перерахованими вище перевагами, тривалою гарантією та професійним сервісним обслуговуванням, таке обладнання стає пріоритетною покупкою для будь-якого виробництва.
Верстат після продажу, або як ми взаємодіємо з клієнтами
Для придбання сучасного верстата для гравірування потрібно зовсім небагато:

 • чітко визначитися з цілями і задачами виробництва;
 • детально ознайомитися з інформацією про ту чи іншу модель;
 • прочитати відгуки про ударний або лазерний гравірувальний верстат Міртелс;
 • і зателефонувати нашим менеджерам за запропонованими телефонами на сайті.

Почати користуватися обладнанням дуже просто. У комплекті з технікою надається спеціальний навчальний диск, на якому записана вся детальна інформація про особливості експлуатації, роботі і обслуговуванні. Окрім того, при купівлі верстата в офісі компанії можна пройти безкоштовне навчання роботі з верстатом.

Окрім інформаційних дисків, компанія Міртелс пропонує детальні консультації щодо особливостей функціонування гравірувальних агрегатів.

Наші спеціалісти проводять консультації для покупців. Тому на будь-яке питання, яке виникає в процесі роботи, ми з задоволенням дамо відповідь нашим клієнтам. Ви зможете почитати на сайті Міртелс відгуки, де цілий ряд задоволених і вдячних клієнтів розповідають свою історію про роботу з обладнанням, а також отримати допомогу від наших професіоналів.

Іноді виникають проблеми, які неможливо вирішити здалеку, і для таких випадків наша компанія розвинула мережу сервісних центрів по обслуговуванню гравірувального обладнання. Ви легко зможете звернутися в один з цих центрів за кваліфікованою допомогою.

Спеціалісти допоможуть не тільки відремонтувати техніку, але і допомогти порадою по ії функціонуванню, підключенню, обслуговуванню, а також обновити техніку до останньої версії.

 

Сьогодні мережа наших магазинів, де можна купити гравірувальні верстати, охоплює більшу половину континенту: Україна (Київ, Харків), Бєларусь (Мінськ), Казахстан (Алма-Ата, Павлодар),Росія (Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Бєлгород,Москва).

Підводячи підсумки, хотілося б відзначити, що компанія Міртелс - це:

 • високонадійний розробник інноваційної гравірувальної техніки;
 • фірма з доступними цінами;
 • це можливість придбати якісне обладнання різних варіантів – ударні, лазерні, фрезерні моделі, фотокерамічні принтери,
 • високоякісне і професійне обслуговування на протязі всієї тривалої гарантії;
 • постійна допомога спеціалістів віддалено, вирішування всіх складних питань, допомога по встановленню обладнання та обслуговуванню клієнтів.
Компанія Міртелс - визнаний лідер виробництва гравірувальної техніки. Ми з кожним роком прагнемо збільшувати асортимент, розвиватися в кращу сторону.
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний