Наша компанія випустила нову покращену серію верстатів Леонардо. Модель ТС90170 дозволяє виконувати гравірування на достатньо великій площині 90на0170 см. Цей агрегат придатний для застосування як у початковому, так і в квітучому бізнесі. З  ним зростає зацікавленість потенціального клієнта до послуг нашої компанії.

По результатам опитаних нами клієнтів, які придбали верстат Леонардо ТС90170, виготовлення пам`ятників та зображень на гранітних плитах значно покращилось. У порівнянні з попередніми моделями Міртелс, робоча зона ТС90170 може задовільнити великий запит клієнта.

Найменування Mirtels ТС90170
Робоча зонаа, мм 900×1700
Спосіб гравірування Ударный
Методи гравірування Точковий, амплітудний, комбінований
Глибина гравірування, мм 0,1-0,5
Напруга живлення, В 220
Інтерфейс USB-кабель
Драйвер Win7, Win8
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Ударний-гравірувальний верстат Леонардо ТС90170

Якщо ви оснащуєте свою виробничу базу цим агрегатом, ви приваблюєте платоспроможну аудиторію, яка готова оплачувати складну та професіональну працю в короткі строки. По середнім підрахункам, ціна ударно-гравірувального верстата по каменю окупиться вже в перші місяці роботи, при наявності стабільного потоку клієнтів, особливо швидко верстат окупається в сезонні місяці. Ми розуміємо, як важливо раціонально розпорядитися коштами. Тому верстат Міртелс ТС90170 ідеально відповідає співвідношенню ціна-якість.

Ви маєте прекрасну можливість купити ударно-гравірувальний верстат Міртелс ТС90170 Леонардо та отримати безкоштовно в дарунок каталог з дизайном оздоблення пам`ятників. 

Створіть собі унікальний імідж на ринку ритуальних послуг та завоюйте увагу цільової аудиторії!
У верстата Міртелс ТС90170 значно виріс показник якості гравірування.

Навіть візуально можна помітити позитивну різницю у виконанні одних й тих самих задач в порівнянні з попередніми серіями ударних верстатів Міртелс.

Розробники центру компанії Міртелс впровадили в модель ТС90170 нові алгоритми процесу гравірування. Вони спроможні самостійно визначити розташування точок майбутнього зображення в заданій площині. Варто відзначити функціональну особливість «растеризації»  верстата. Створюється ефект відчуття ручної художньої обробки.

  Система керування автоматично виконує тонку роботу неначе рукою професійного майстра. Перевага – відсутність дефектів та скорочення часу на один робочий процес.

 

Людський фактор виключено, що гарантує мінімізацію ризику зіпсувати матеріал, витрачаючи при цьому невеликий час.

Якщо вас  цікавить ціна ударно-гравірувального верстата – прямо зараз звертайтесь до менеджерів центру Міртелс. Вони з задоволенням відповідатимуть на будь-яке ваше питання та вирахують кінцеву суму конкретної моделі. За рахунок збільшеної швидкості роботи Леонардо ТС90170 на 50% - продуктивність верстата дозволяє досягати високих результатів за короткі строки. Оснащуючи майстерню останнім словом техніки в сфері ритуальних послуг, ви не тільки  збільшуєте свій рейтинг серед клієнтів, але й значно збільшуєте прибуток вашого бізнесу.

Ударно-гравірувальний верстат по каменю ТС90170: переваги

  1. Скорочено термін виконання задачі. Обробка великої площини поверхні не потребує великого проміжку часу. Це головна перевага в умовах великого клієнтського обігу.
  2. Верстат невибагливий до підготування. Установка, навчання, підготовка заготовки та запуск програми настільки автоматизовані, що ви відчуєте радість від роботи.
  3. Універсальність. Гравер Міртелс ТС901710 встановлюється на будь-яку поверхню.. Програма обробки самостійно підстроюється під кут нахилу.
  4. Оптимізація. Впроваджено функцію мультишарової обробки. Агрегат виконає обробку поверхні відповідно оптимізованим алгоритмам.
  5. Якість. Модель ТС90170 відмінно виконує саму тонку роботу за рахунок голок з алмазним накінечником. При використанні алгоритму «растеризація» створюється привабливий ефект художньої обробки руками майстра.

Ударно-гравірувальний верстат дозволить вам відчувати комфорт та надійність в робочому процесі. Якість обладнання гарантує довгострокову експлуатацію без збоїв у системі. Програмісти нашого центру запровадили функцію автономної роботи, при якій зображення переноситься до пам`яті верстата без під`єднання до комп`ютера , тим самим роблячи процес гравірування абсолютно автономним.

Ударно-гравірувальні верстати по каменю Mirtels Леонардо ТС90170 оснащені знімною системо кабелів осі ОХ. Вам не знадобиться професіональна підтримка по ремонту – достатньо самостійно замінити даний кабель та повернути агрегат до попереднього робочого стану. В процесі експлуатації від оператора потрібно встановити поверхню, яка потребує обробки, відправити в систему керування задачу та очікувати результату.

Ціна ударно-гравірувального верстату Mirtels Леонардо ТС90170

Якщо ви зацікавлені придбати граверний верстат останнього покоління від нашої компанії – звертайтесь до нас по телефонам гарячої лінії або відправте лист на електронну поштову скриньку. Ми неодмінно відповімо на всі ваші питання та скажемо актуальну ціну цікавлячої вас моделі.

До вартості покупки входить безкоштовний курс навчання для користувача, інструкція та всі необхідні елементи для упевненого старту.

 

Гравер ТС90170 — ідеальний варіант для майстерні, яка прагне бути на крок попереду!

 

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний