Ударно-гравірувальний верстат Леонардо ТС5060 — обладнання, за допомогою якого ви зможете отримати найкращі результати в гравіруванні пам`ятників. На відміну від попереднього покоління верстатів, верстат Mirtels Леонардо ТС5060 має найменші габарити. Сьогодні ця техніка займає провідні позиціїо в гравірувальній індустрії України. Ще ніколи не вдавалось досягти настільки точної передачі зображення на камені з високоточною передачею напівтонів.

Найменування Mirtels TC5060
Робоча зонаа, мм 500×600
Спосіб гравірування Ударный
Методи гравірування Точковий, амплітудний, комбінований
Глибина гравірування, мм 0,1-0,5
Напруга живлення, В 220
Інтерфейс USB-кабель
Драйвер Win7, Win8
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Купити ударно-гравірувальний верстат вже сьогодні!

«Немає межі досконалості» - так сказав філософ Сократ. Дійсно, з часом технології розвиваються все швидше та стрімкіше. Верстат Міртелс Леонардо ТС5060 з легкістю порається зі  своєю головною задачею –гравіруванням. З безликої поверхні каменю або скла виходить гідний кінцевий продукт.

Ціна ударно-гравірувального верстата Леонардо ТС5060 приємно здивує навіть самого раціонального покупця. Дозволивши собі мати такого «швидкісного міні-помічника», ви напевне будете задоволені результатом та продуктивністю цієї техніки. Актуальну вартість рекомендуємо взнавати у наших менеджерів. Професіонали своєї справи із задоволенням дадуть відповідь на всі цікавлячі вас питання.

Ударно-гравірувальний верстат ТС5060: можливості

Для кожного покупця ритуальної продукції важливо, щоб якість співпадала з його очікуванням. Верстати нашої компанії дозволять кожному замовнику побачити візуальну якість результату та порівняти з гравіруванням на альтернативних моделях. Гравірувальний апарат Леонардо ТС5060 значно краще виконує друк зображення на різних поверхнях.

Успіх пояснюється запровадженням нової технології, в основі якої лежить програма розподілення нанесених точок на основу, де буде майбутнє зображення. Варто відзначити, що всі покоління верстатів Леонардо Міртелс мають можливість виконувати «растеризацію». Іншими словами, цей процес називається «ручним гравіруванням», який ціниться за кропітку та важку трудомісткість в обробці каменю.

Даний процес більш дорогий, де не виключена похибка навіть самого професіонального майстра на всі руки. Нашею задачею було створити гравер, який би без зайвих проблем виконає команду «растеризації» зображення. Перевага для користувача – значна економія фінансів на підготовчому та основному процесі виконання задачі.

Так, ми впевнені в успіху гравірувальних верстатів нашого виробництва Міртелс Леонардо. Подібна технологія спростить процес обробки каменю в майстернях, які надають підготовку ритуальної продукції. Верстат нового покоління дозволить за короткий час окупити його вартість та збільшити прибуток майстерень за рахунок великого потоку клієнтів та великого розголосу.

 

Новий Міртелс Леонардо ТС5060 гарантує вам комфорт в процесі роботи

Ударно-гравірувальний верстат по каменю Mirtels ТС5060 із серії Леонардо значно виграє час виконання роботи. Комфорт обслуговування та експлуатації позволяє користувачу не відчувати дискомфорт як в підготовчому, так і в фінальному процесі виконання зображень.

Команда спеціалістів нашої компанії провела експеримент – ми взяли на перевірку лазерний верстат та гравірувальний верстат Міртелс Леонардо ТС5060. Одну й ту саму задачу на українському габбро ударний верстат Леонардо виконав значно якісніше, ніж лазерний верстат, що пояснюється більш глибоким гравіруванням та найкращим відтворенням напівтонів. Ви запитаєте, в чому полягає успіх даного верстата нашого виробництва серед замовників?

З задоволенням відзначимо ряд переваг:

 1. Якість гравірування на українському габбро значно вище в порівнянні з аналогічно. Ударною та лазерною технікою.
 2. Ціна ударно-гравірувального верстата по каменю швидко окупається за рахунок якості, точності та високої продуктивності.
 3. За одну робочу зміну майстерня, яка спеціалізується на виробництві надгробків та пам`ятників, може виконати більшу кількість замовлень своїх клієнтів.
  Це пояснюється використанням в роботі верстата мультишарового гравірування. Раніше гравірувальна техніка наносила зображення на поверхню шар за шаром, роблячи при цьому неестетичні помилки та виконуючи подвійну роботу. Сьогодні з верстатом Міртелс Леонардо ТС5060 область зображення на поверхні заготовки буде виконана більш точно та швидко. В пам`ять техніки завантажується весь перелік задач, які вона неодмінно виконає з великою точністю.
 4. Процес гравірування не вимагає додаткової участі людини. Це набагато спрощує експлуатацію верстата користувачем.
 5. Обладнання повністю незалежне від зовнішніх джерел даних. Завдяки роботі з флеш-накопичувачем, де зберігаються дані, блок керування верстата зможе відтворити усі команди.
 6. Ударна голівка верстата та всі інші комплектуючі дуже надійні.
  За довгий час експлуатації апарата користувач не буде боятися ризику поломки та виходу техніки із строю. До того ж, обладнання дуже легко лагодиться. Тут застосований кабель осі ОХ, який користувач зможе самостійно замінити без подальшої допомого спеціалістів з нашого центру. В найкоротший строк робота гравірувального верстата буде відновлена без зайвого клопоту!
 7. Ударні гравірувальні верстати по каменю нашого виробництва невибагливі до робочого простору.

Незалежно від площини майстерні, її оснащення, яке необхідне для налагодженої та чіткої роботи по обробці різних поверхонь, контрольна система верстата виконає задачу на всі 100%. У верстат Міртелс ТС5060 та інші гравірувальні апарати з нової лінійки, ви маєте відмінну можливість виставити заготовку під кутом. Контрольна система автоматично виявить нерівність та налаштується до умов поверхні. Облік всіх тонкощів гравірувального процесу дозволяє скоротити час на підготовку для виготовлення пам`ятників та надгробків.

 

Радимо ознайомитися з особливостями роботи нашого верстата Mirtels Леонардо ТС5060 у відео-презентації, яку ми спеціально підготували для вас.

Ціна ударно-гравірувального верстат по каменю

Наша задача – максимально ознайомити наших клієнтів з актуальними можливостями та вартістю всієї продукції нашої компанії. Менеджери центру оперативно нададуть інформацію про вартість верстата  Міртелс  Леонардо ТС5060. За той час, коли з`явилася оновлена модель гравірувальної техніки нашого виробництва,  ми встигли бути корисними великій кількості замовників, які залишились задоволеними роботою та ціною верстата Леонардо ТС5060.

У вартість техніки вже включені всі необхідні деталі для впевненого старту. Зручна та зрозуміла відео-інструкція на DVD – диску дозволить вам швидко запустити процес від А до Я у використанні гравірувального верстата ТС5060. Ми надаємо безкоштовну консультацію та навчання по його установці та використанню. Поспішайте отримати гарантовані переваги нового гравера нового покоління Mirtels Леонардо ТС5060  вже сьогодні.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний