Якщо Ви бажаєте оснастити свою гравірувальну майстерню сучасним обладнанням, але робите тільки перші кроки в цьому бізнесі, ми рекомендуємо звернути Вашу увагу на саму компактну і недорогу модель нової серії ударних верстатів Міртелс – Роботікс TC90170R. Оснащена ЧПК компактна модель верстата з габаритами робочої зони 50х60 см втілила в себе самі останні розробки та модернізації. Це дозволить їй залишатися в числі найбільш конкурентної техніки подібного роду, доступної вітчизняному покупцеві на протязі довгих років.

Зв'яжіться з нами

 

Покупка Роботікс TC90170R дозволяє вирішити самий широкий спектр задач з найбільшою ефективністю. За його допомогою можливо виконувати гравірування плит, гранітних вставок для пам׳ятників, металевих табличок і стандартних по площі портретів на заготовках з великого списку гірських порід. До числа таких відносяться граніти різного видобутку (житомирський, китайський, карельський і так далі), долерит, габбро, діабаз, а також штучні матеріали – наприклад, керамограніт. Головне, щоб твердість матеріалу допускала використання ударної технології обробки поверхні без виникнення в ній прихованих тріщин та інших дефектів.

Які конкретно риси та характеристики дозволяють нам стверджувати, що пропонована техніка є представником останнього покоління сучасних ударників з ЧПК? Що принципово відрізняє їх від верстатів «Леонардо», раніше пропонованих компанією «Міртелс» на світовому та вітчизняному ринках гравірувального обладнання?

 

Особливості ударного гравера Роботікс TC5060R

Головна специфіка будь-якої моделі новітньої серії « Роботікс», властива, зрозуміло, і молодшій моделі – оновлений функціонал. Він суттєво розширює як безпосередньо виробничі можливості гравера, так і зручність і ергономічність керування ним з боку обслуговуючого персоналу.

Зокрема, до нововведень в області функцій та можливостей гравера належать:

 • Автоматична вісь Z;
 • Найсучасніше програмне забезпечення MTGCAM. Будучи сумісним зі звичною більшості користувачів програмним забезпеченням Windows, воно дозволяє вирішувати поставлені задачі на інтуїтивно зрозумілому рівні. Але разом з тим надає оператору верстата новітні та ефективні програмні інструменти для вирішення виробничих задач.
 • Титанові кулачки ударної головки відрізняються довговічністю у використанні та забезпечують кращу якість гравірування в зв׳язку зі зниженим зносом ( якщо порівнювати з алюмінієвим варіантом цього вузла);
 • Можливість віддаленого контролю і керування ходом гравірувального процесу в режимі реального часу. Новий гравер дозволяє завантажити вихідні дані в керуючий блок за допомогою порту USB або через Wi-Fi. Також не будучи безпосередньо у виробничому приміщенні, оператор може виконати настройку параметрів гравірування або відредагувати які-небудь ділянки обробки. В процесі роботи гравера ділянки, де робота була завершена, затемнюються, дозволяючи оцінити об׳єм залишеної до виконання задачі;
 • Нові режими гравірування, які не були притаманні ударникам попередніх серій. Зокрема, Роботікс TC5060R здатен виконати розтушування та растризацію завантаженої картинки, багатошарове гравірування, обход по контуру високої кривизни або іншої складної конфігурації. Це дозволяє реалізувати більшу кількість відтінків сірого кольору, ніж раніше. У результаті зображення виглядає контрастніше і реалістичніше. Також стало можливим поєднувати на одній площині фрагменти композиції з різною роздільною здатністю. І ще важливе нововведення – з׳явився режим «гіпершвидкості» для невідповідальних ділянок зображення при щільному графіку роботи майстерні;
 • Контроль за дефектами поверхні заготовки здійснюється в автоматичному режимі. Верстат виявляє нерівності поверхні заготовки і самостійно змінює положення голівки по висоті відносно гравірованого об׳єкта. Це значно знижує ймовірність браку кінцевої продукції;
 • Функція відновлення гравірувальних робіт з місця, де голівку верстата застало раптове відключення електроживлення. Функція реалізується автоматично після відновлення живлення гравера з ЧПК;

Внесення всіх виконаних робіт у власну базу даних контроллера Роботікс TC5060R, а саме наявність розділу статистики. Це виключає можливість неконтрольованого заробітку співробітників на Вашому обладнанні.

Як Ви самі можете переконатися, вказані переваги дозволяють стверджувати, що пропонований компактний гравер як молодша модель є найкращим продуктом свого часу. І ми позитивно оцінюємо його перспективи не тільки на вітчизняному, але і на закордонному ринку обладнання для виготовлення ритуальної продукції.

 

Комплектація ударного верстата Роботікс TC5060R

Покупець пропонованого верстата зможе приступити до виконання робіт практично зразу ж по отриманню обладнання і навчання персоналу. Компанія «Міртелс» з свого боку зробила все можливе, щоб замовники нашої продукції отримували прибуток як можна скоріше. Це проявилось в повній комплектації поставленої техніки, до якої окрім гравера входять:

 • Контроллер керування;
 • Голка алмазна – 3 шт.;
 • Регулювальний ключ;
 • Кабель живлення;
 • USB-кабель;
 • DVD-диск з програмою віддаленого навчання оператора ударника « Роботікс» TC5060R;
 • Необхідне програмне забезпечення.

 

Для кращого розуміння вибору саме цієї молодшої моделі TC90170R з нової серії ударників « Роботікс» ми пропонуємо Вам вивчити її характеристики.

 

Характеристики TC5060R

Найменування Роботікс TC5060R
Робоча зона, мм 500×600
Спосіб гравірування Ударний
Методи гравірування Точковий, амплітудний, комбінований
Глибина гравірування, мм 0,1-0,8
Автоматична вісь Z Так
Напруга живлення, В 220
Можливість автономної роботи без ПК Так
Стеження за кривизною каменю Так
Швидкість гравірування 20х30см від 18 хв.
Драйвер Win7, Win8, Win10
Гарантія 1 рік

 

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний