Ця модель вже завоювала популярність у сотень фотомайстерень, а також довір׳я замовників. Сама нова модель з усієї серії струменевих керамічних принтерів М103 - зразок поєднання високої точності друку та швидкості. Цікавий факт: середнє фото на овалі розміром 130 на 180мм апарат виконує за 37 секунд!. Це показник у 2-4 рази перевищує продуктивність аналогічних моделей на ринку техніки.

Найменування ВСС М103
Область друку, мм 200×300
Напрямок друку Двонаправлений друк з логічним пошуком, оптимізованим для тексту і графіки
Роздільна здатність друку, dpi 4880 х 1200
Система подачі чорнила Перезаправні картриджі
Інтерфейс Так, читання з USB-Flash пам'яті
Середній час гравіювання зображення 30х40см USB
Швидкість друку 13 х 18 см, режим фото - 37 секунд
Драйвер Win 98, 2000, Me, XP, Mac, Vista, Win8
Напруга живлення, В 220
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Струменевий керамічний принтер Міртелс М103

Наша задача – допомогти вашому бізнесу стати на рівень вище. Якщо Ви працюєте в сфері виробництва ритуальної продукції на кераміці, то, напевне, знаєте, про необхідність мати точний, швидкий та якісний керамічний принтер. Портрети, пейзажі, малюнки та написи неможливо зробити оригінально та реалістично без даного апарату. Спеціально для представників як квітучих майстерень, які працюють в сфері ритуальних послуг так і початківців, які роблять перші кроки в цьому бізнесі, ми представили принтер М103.

 

Переваги в купівлі керамічного принтера М103 від Міртелс

 • Велика довговічність та простота в експлуатації. Комплектуючі європейської якості та сучасне програмне забезпечення спрощують процес користування.
 • Можливість роботи з нестандартними розмірами заготовок.
 • Низька собівартість виготовлення однієї одиниці продукції.
 • Реалістичний друк за допомогою техніки запікання.
 • Можливість автономної роботи через USB, що дозволяє користувачу не забезпечувати робоче місце комп׳ютером.

Техніка автоматично розпізнає овальні — 130 на 180 мм, 90 на 120мм, 180 на 240 мм та прямокутні таблички — 130 на 180мм, 150 на 200мм, 170 на 230 мм, 180 на 240 мм та навіть рідкісний для аналогічних моделей розмір 200 на 300 мм.

Характеристики Міртелс М103

 • Максимальна область друку — 200 на 300 мм.
 • Друк здійснюється у двох напрямках з автоматичним пошуком, оптимізованим по тексту або зображенню.
 • Роздільна здатність друку в Dpi — 4880 на 1200.
 • Подача чорнил здійснюється через перезаправні картриджі.
 • Підтримка USB інтерфейса.
 • Максимально припустима швидкість друку зображення 130 на 180 мм — 37 секунд.
 • Підтримка програмного забезпечення Windows 98, 2000, XP, Vista, 8, 10, Me, Mac.

 

Агрегат живиться від мережі 220в. При купівлі ліцензійного принтера М103 компанія Міртелс Електронікс надає гарантію на 1 рік. У випадку збоїв або неполадок ми проведемо безплатну діагностику та при необхідності замінимо деталь на нову. Незалежно від гарантійного терміну, ви зможете отримати безплатну консультацію та допомогу по будь-якому питанню.

Керамічний принтер М103 — запорука успіху вашого бізнесу

Щоб отримати прихильність клієнта, важливо виробляти не тільки якісну, але й оригінальну продукцію. З такими задачами принтер справляється без проблем. Давайте поближче познайомимося з технологією друку даної моделі, яка привертає увагу великої аудиторії.

Керамический принтер М103

Щоб отримати повнорозмірний кольоровий друк, повністю відповідаючий вимогам клієнта, необхідно:

№1. Підготувати заготовкута розташувати її в полі високоточного розміщення.
№2. В програмі Photoshop потрібне нам зображення передаємо в функцію CMYK. Перед собою ви бачите чотири області: чорну, червону, синю, жовту. Це потрібно для поетапного друку.
№3. Починаємо друк з синього кольору. Струменевий принтер подає невидимі адгезійні чорнила, які мають клейку структуру. На місці, де буде відображений синій колір, наноситься липка основа.
№4. Посипаємо синім порошком заготовку та рівномірно розтираємо її поверхню. Залишки необхідно видалити спеціальною товстою щіткою. Місця на заготовці, які не були оброблені клейким засобом, лишились порожніми для наступного пігменту.
№5. Виконуємо друк на керамічному принтері з іншими фарбами.

Після виконання всіх маніпуляцій відправляємо заготовку з фарбами до муфельної печі, розжарену до 850 градусів по Цельсію. При 800градусів відбувається диффузія часточок порошку. Фарба відкриває свій оригінальний пігмент та запікається в кераміку. При вийманні заготовка миттєво остигає і перед собою ми бачимо повноцінний портрет, пейзаж, напис, який на 100% відповідає очікуванню.

 

Принтер Міртелс М103: застосування в житті

За рахунок простоти в експлуатації та безпечності для користувачів, даний агрегат приємно використовувати не тільки для виготовлення ритуальної продукції. Виробництво табличок з адресами, історичних пам׳ятників з зображенням діячів культури та історії, нанесення особистих портретів для подарунків. Друк формату – Обережно, злий пес! -та багато іншого стане реальним разом з технологією від Міртелс. Багата кольорова гама, висока швидкість та невелика собівартість роблять даний девайс універсальним для багатьох сфер діяльності. Таблички, зроблені за технологією муфельної печі, зберігають первинний дизайн більше ніж на 50 років! Їм не страшні кліматичні умови: тиск, волога, температура, забруднення.

Керамічні принтери: ціни

Актуальну вартість на модельний ряд струменевих керамічних принтерів Ви можете взнати за телефонами гарячої лінії або функції зворотнього зв׳язку. При придбанні будь-якої техніки Ви гарантовано отримуєте безкоштовний курс навчання. Не тільки базові, але й додаткові навички стануть вам відомі вже через пару годин практики. Важливо, щоб  принтер М103 невимогливий до місця його установки. Рекомендована температура роботи – від +10до+40 градусів за Цельсієм.

Менеджери нашого центру надають консультації по будь-якому питанню від А до Я. Будьте певні, принтер Міртелс М103 — універсальний помічник вашого бізнесу. В середньому, окупність придбання дорівнює від 4 до 8 місяців, з урахуванням середнього обороту клієнтів. Оригінальна керамічна продукція за технологією запікання безумовно зацікавить покупців. З Міртелс Вам гарантований успіх!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний