Серія Архімед D150 відрізняється граничною простотою в експлуатації та виробництві продукції у будь-яких масштабах. Це гарантовано дозволяє Вам економити на залученні персоналу з наявністю кваліфікації для роботи за агрегатом. Ви самостійно зможете оволодіти базовими та додатковими навичками після проходження курсу навчання. При купівлі Архімед D150 ви отримуєте DVD-посібник, який надає первинну інформацію по експлуатації верстата.

Найменування Фрезерно-гравировальный станок по камню Архимед D70
Площа обробки по осі X, Y, Z , cм  150х250х40
Вид оброблюваного матеріалу Мармур, долерит, граніт, базальт, Інші види кам׳яних порід, деревина, пластик та інші.
Похибка в обробці, мм ±0,01
Станина сталева
Робочая зона  Т-слот
Напрямні елементи по напрямкам X, Y, Z квадратні Hiwin
Привод по осі X, Y Зубчасто-рейкова
Привод по осі Z Шарико-гвинтова передача
Шпиндель, кВт 3  кВт (4,5 кВт, 5,5 кВт вибір при замовленні) 
Швидкість обертання шпинделя Max, об/хв 24000
Охолодження шпинделя та інструменту рідина,циркуляція
Модель цанги ER20
Діаметр хвостовиків 3,175; 4; 6; 8; 10; 12
Система керування     DSP-контроллер з винесеним пультом
Шкаф керування верстатом, см 58х35х98
Напруга живлення 3-фазне 380 В, 50 Гц
Масса нетто/брутто, кг 810
Габарити шафи керування агрегатом в см  58х35х98.
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Фрезерний верстат по каменю Міртелс  Архімед  D150

Ви шукаєте обладнання, яке виконає будь-які задачі у виробництві об׳ємних виробів з каменю? Виготовлення продукції з гірських порід, деревини та багатьох інших матеріалів без проблем вирішить верстат Архімед D150. Компанія Міртелс розробила обладнання, яке стало рішенням для багатьох потреб майстерень. Пам׳ятники, статуї, художні та інтер׳єрні 3D вироби цей новітній флагман з серії Архімед дозволяє виконати за надстроковий час.

Тепер можливість реалізовувати великі проекти цілком реально за рахунок великої зони обробки в розмірі 150 на 250 на 40см. На даний момент такий показник конкурує з молодшими моделями з серії Архімед та аналогами на ринку техніки. Ця модель гравірувально-фрезерного верстата користується великою популярністю як сере початківців, так і серед досвідчених майстерень.

 

Переваги купівлі фрезерного верстата з ЧПК Архімед D150

фрезерный станок с ЧПУ Архимед D150
  1. В умовах гранітної майстерні Ви зможете швидко виконати великий обсяг робіт.
    Скульптури, композиції, меморіали, бюсти та інші об׳ємні зображення ритуальної, церковної та художньої тематики припадуть вам до душі.
  2. Можливість виготовити хрести, лики святих, ікони з високим рівнем деталізації для попиту церков та храмів.
  3. Виробництво декорованих рам для картин, деталі для камінів, стільниць, вікон, дверей. . Це дозволить розширити спеціалізацію вашої майстерні для інтер׳єрних цілей.
  4. Форми для формовки, кліше, сувенірна продукція та багато іншого ви без проблем зможете реалізувати.
  5. Вироби з дерева у вигляді меблів, рам для дзеркал, шкатулок, сходів та фасадів входять до переліку можливостей моделі Архімед D150.

Це означає, що ваш бізнес стане настільки універсальним, що Ви з легкістю зможете виконувати замовлення різного характеру. Сьогодні небагато майстерень зможуть запропонувати таке різноманіття послуг, тому у вас є шанс бути серед перших.

Фрезер по каменю Архімед D150 від Міртелс по праву зайняв позицію універсального обладнання для виготовлення 3D-виробів. До його функціоналу були внесені конструктивні зміни та технологічні поправки на рівні програмного забезпечення. Це дозволило оптимізувати робочі властивості техніки під тверді гірські породи вітчизняного каменю – граніт, габбро, долерит, базальт, діабаз та мармур. Якщо вас цікавить питання – фрезерний верстат – ціна-прямо зараз звертайтеся по телефонам гарячої лінії на офіціальному сайті.

 

Причини популярності моделі Архімед  D150

Можливості даної моделі для фрезерування стали розширеними завдяки впровадженню в конструкцію обладнання сталевої легованої станини, яка характеризується збільшеним рівнем жорсткості. У порівнянні з аналогічними моделями з алюмінієвою станиною – Архімед D150 дарує своєму власнику високий потенціал в обробці різних матеріалів. Використання потужних шпинделів також призвело до збільшення надійності, швидкості та збільшенню часових проміжків між ремонтним обслуговуванням.

Шпинделі, потужність яких дорівнює 3-6 квт, забезпечують високу швидкість обертання при обробці дуже твердих порід каменю та інших матеріалів. Зубчасто-рейкові передачі дозволяють виконати переміщення фрези по напрямкам X, Y. Такий крок гарантовано підвищив надійність функціонування верстата та зниження трудових витрат на сервісне обслуговування. Розробники Міртелс застосували в системі керування верстатом Архімед D150 програмне забезпечення, сумісне з Windows. Так, вам забезпечений максимальний комфорт в експлуатації верстата та виконання на ньому заготовок іншими користувачами.

 

Фрезерний верстат в Україні: технологія гравірування

Процес створення програми ЧПК для верстата, а саме для об׳ємного виробу, виконується за допомогою програми ArtCam. Тут ви зможете згенерувати програмний код фрезерування, відповідно до якому верстат буде  зчитувати кожну точку на моделі. Можлива автономна робота  верстата через USB-вхід, тому ви без проблем завантажите вихідну модель у систему керування.

Ціна фрезерувальних верстатів Архімед D150

Актуальну вартість моделі Архімед D150 від Міртелс ви можете дізнатись у наших менеджерів. Вони із задоволенням проконсультують Вас по будь-якому питанню та розрахують вартість замовлення. За практикою, користувач компенсує витрати від придбання фрезерувального верстата на протязі 4-8 місяців.

При середньому клієнтському оберті Ви гарантовано отримаєте прибуток та признання вашого бізнесу. Фрезерний верстат по каменю Архімед D150 — Ваша упевненість у виробництві якісної та оригінальної продукції.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний