Верстат Міртелс  L60120 M

Верстат Міртелс L60120 M

Лазерні гравірувальні верстати
Верстат Міртелс L5060

Верстат Міртелс L5060

Лазерні гравірувальні верстати
Верстат Міртелс L90170

Верстат Міртелс L90170

Лазерні гравірувальні верстати

 

Лазерні гравірувальні верстати по каменю Mirtels

Вам потрібне обладнання для виконання якісного гравірування кам׳яних та інших заготовок? Шукаєте інструмент, який забезпечить виключну реалістичність виконуваних зображень? Бажаєте раціонально та вигідно переналаштувати свою майстерню, яка спеціалізується на виробництві ритуальної продукції? Тоді Ви опинились на потрібній сторінці каталогу компанії Mirtels!

Будь-який лазерний гравірувальний верстат з переліку нашого бренду являє собою ефективне рішення потреби в якісному гравіруванні кам׳яних та інших заготовок. Якщо Ви приділите увагу на кілька хвилин, щоб ознайомитися з унікальними технічними характеристиками і виробничим потенціалом цієї техніки, Ви неодмінно знайдете рішення всіх своїх актуальних потреб. А Ваш бізнес зможе вийти на новий рівень.

Характеристики лазерних гравірувальних верстатів по каменю, вироблених нашою компанією представлені далі.

Найменування Mirtels L5060 Mirtels L60120 Mirtels L90170
Робоча зона, мм 500×600 600×1200 900×1700
Макс. швидкість гравіювання, мм/с 1000 1000 1000
Читання картинки з USB-Flash пам'яті Да Да Да
Можливість читання зображення з ПК USB-кабель USB-кабель USB-кабель
Можливість автономної гравіювання без комп'ютера Так, читання з USB-Flash пам'яті Так, читання з USB-Flash пам'яті Так, читання з USB-Flash пам'яті
Середній час гравіювання зображення 30х40см 25 хвилин 25 хвилин 25 хвилин
Драйвер Win7, Win8 Win7, Win8 Win7, Win8
Напруга живлення, В 220 220 220
Гарантія 1 рік 1 рік 1 рік

 

Універсальність обробки

Використовуючи пропонований лазерно-гравірувальний верстат з ЧПК, можна обробляти широкий спектр матеріалів. До їх числа належать:

  • Використовувані в ритуальному бізнесі кам׳яні породи (граніт, габбро, базальт та інші);
  • Скло та оргскло;
  • Деревина різних порід;
  • Шкіра;
  • Всілякі можливі різновиди пластику.

Окрім гравірування, це обладнання дозволяє виконувати дуже точне нарізання заготовок. Тобто, являє собою багатофункціональний інструмент.

Найвища якість зображення

Лазерний промінь як робочий інструмент за рахунок високої температури і направленої дії відколює з поверхні заготовки невеликий фрагмент. Змінюючи параметри променю( тривалість обробки, інтенсивність і так далі) в автоматичному режимі, верстат бездоганно відтворює запрограмоване в нього зображення.

На різних видах поверхні можливо виконання картинки розв׳язанням від 300 до 600 dpi. Цей показник дозволяє охарактеризувати лазерні верстати цієї серії як найбільш точні інструменти для гравірування.

Нижче на відео можна побачити лазерні гравірувальні верстати по каменю Миртелс в роботі, а також подивитися оглядове відео по роботі лазера Миртелс.

 

ППростота керування і комфорт експлуатації

Висока якість зображення доповнюється високою швидкістю його виконання. За допомогою лазерного гравірувального верстата Міртелс можна виконати зображення середньої величини за 20-25 хвилин. Найбільш великі зображення робляться приблизно за годину. Час виконання залежить від складності поставленої задачі і чіткості картинки, заданої спеціалістом.

Управління верстатами не являє собою ніякої складності. Програмне забезпечення стандартне і інтуїтивно зрозуміле. До того ж кожна реалізована одиниця продукції нашого бренду супроводжується навчальними матеріалами. Вивчивши їх, навіть далека від техніки людина зможе виконувати різні задачі за допомогою нашого обладнання. Також покупцям нашої продукції гарантуються консультації наших спеціалістів і сервісна підтримка.

Підготовка зображення, яке необхідно відтворити на поверхні заготовки, потребує навичок користування комп׳ютером. Як правило, вона виконується за допомогою Adobe Photoshop або іншого графічного редактора. В кінці кінців отримуємо файл ВМР-формату. Він завантажується на контроллер техніки за допомогою USB-Flash-носія. При натискуванні на кнопку «Пуск» лазерний гравер виконує поставлену задачу вже без втручання людини.

 

Надійність і довговічність роботи

Будь-який лазерний гравірувальний верстат, купити який з нашого асортименту пропонує компанія Mirtels,відрізняється принадною надійністю і довгим строком служби. Виконуючи просте і своєчасне обслуговування, ви напевно гарантовано виключите виникнення яких небудь проблем в роботі техніки.

Якщо ж такі виникли в будь-якому модулі обладнання, вирішити їх можна в найкоротші строки. Проблемний модуль замінюється на місці на новий, висланий покупцю нашою компанією.

 

Лазерно-гравірувальний верстат: ціна

Різні моделі лазерно-гравірувальних верстатів відрізняються проміж собою розмірами зони гравірування і ціною. Довідатись про вартість конкретної моделі лазерної техніки для гравірування каменю чи інших матеріалів можна по запитанню. Зверніться в будь-яке представництво, подзвоніть нам чи напишіть – і отримаєте персональну пропозицію з ціною цікавлячого обладнання.

 

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний