Міртелс Абсолют TC90170RA – ударно-гравірувальний верстат з новітньої серії нашої компанії, який відрізняється самими великими розмірами робочої зони. Застосовуючи цю модель, її власник зможе виконувати високоякісне гравірування плит з різних порід каменю, металічних сплавів або скла та навіть для виготовлення ростових або більших за розміром пам׳ятників. І ці задачі будуть вирішуватись з мінімальними трудовитратами з боку персоналу майстерні.

Зв'яжіться з нами

 

Оснастити свій виробничий цех саме цією моделлю лінійки «Абсолют» розумно по цілому ряду причин. Найбільш вагомі ми розглянемо в цьому матеріалі.

 

Міртелс Абсолют TC90170RA: оптимізована якість гравірування

Флагман нової серії ЧПК верстатів для гравірування каменю отримав ряд новацій. Але при цьому всі характерні «фамільні риси» та зарекомендовані себе з найкращого боку напрацювання інженерів компанії Міртелс також були успадковані цим обладнанням.

Так, наприклад, з нових конструктивних особливостей апарата варто відзначити модернізацію його механічної частини. На сьогоднішній день якщо вісь Х TC90170RA забезпечена однією ШГП, то вісь Y – двома ШГП та двома покроковими двигунами. Вісь Z у прилада автоматизована. Таке виконання техніки дозволило виключити рядковість та оптимізувати точність обробки заготовок.

З успішних функцій, які успадкував прилад від своїх попередників, варто відзначити можливість гравірування декількох шарів, виконаних у різних роздільних здатностей. Це дало можливість виконати зображення з мінімальними витратами часу, що актуально  при великому навантаженню майстерні. Крім того, таке рішення дає можливість знизити знос алмазної голівки на гравірувальній голці і тим самим продовжити ресурс розхідного матеріалу.

Підібрати оптимальне рішення для кожної ділянки композиції – задача дизайнера, який формує модель гравірування. При цьому обов׳язково повинні бути враховані такі фактори як порода каменю, забарвлення плити та інші. Якщо портретна або текстова частини повинні мати велику роздільну здатність (80-120 DPI в залежності від каменю), то фон однозначно варто зробити більш розрідженим. Відповідно, його та інші не особливо значущі частини композиції можна виконувати в режимі «гіпершвидкості», який також входить до функціоналу верстата.

Режим растрування – ще одна цікава функція гравера Міртелс Абсолют TC90170RA.Її наявність дозволяє цій моделі виконувати зображення, яке ідеально імітує ручну роботу майстра по гравіруванню. Її відрізняє більша естетика, тому такий ефект оплачується значно вище у порівнянні з обробкою звичайним верстатом, який подібної функції не має.

Але не тільки на підвищення якості гравірування були спрямовані ідеї інженерів компанії, які знайшли безпосередню реалізацію в пропонованому флагмані серії «Абсолют».

 

Міртелс Абсолют TC90170RA: збільшений термін служби та надійність експлуатації

Неможливо не відзначити збільшений термін служби ЧПК-гравера. Завдяки установці захисних кожухів на ШГП ці вузли стали більш надійними та потребують менше обслуговування оператором.

Якщо майстерні розташована в районі, який не відрізняється стабільністю енергопостачання, це не буде мати задорогих наслідків для обладнання. У випадку, якщо відключення електрики застало верстат Міртелс Абсолют TC90170RA в процесі гравірування, виріб не буде списаний в брак. Після відновлення подачі електрики без додаткового втручання гравер закінчить роботу самостійно – причому саме з того місця, на якому верстат було знеструмлено.

 

Міртелс Абсолют TC90170RA:  велика зручність у керуванні

Система керування обладнанням була значно оптимізована – тепер вона більш ефективна та ергономічна. Якщо раніше в оснащений програмним забезпеченням MTGCAM апарат модель обробки завантажувалась через будь-який носій з USB-роз׳ємом, то новітнє покоління цієї техніки може керуватися віддалено – через модуль Wi-Fi. Це рішення також сприяє економії часу для оператора гравірувального обладнання.

Щоб перевірити правильність фалу обробки, не потрібно ризикувати заготовкою. Це можна зробити до натискання кнопки «Пуск» з монітора та попередньо відслідкувати процес у віртуальному виконанні. Якщо кінцевий результат не співпаде з задуманим, гравірування не почнеться, а файл буде передано автору для виправлення.

 

І останніми особливостями, які напевне переконають Вас поповнити ряди покупців гравірувальної техніки Міртелс, є такі:

  • Хороша комплектація обладнання, яка дозволяє розпочати експлуатацію моделі обладнання відразу після її отримання. До неї входять також деякі інструменти для обслуговування та матеріали навчання персоналу на електронному носіїї;
  • Інформаційна

Отримати відповіді на всі цікавлячі вас питання та взнати вартість гравера Міртелс Абсолют TC90170RA можна за зверненням до менеджерів компанії.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний