Купити лазерний верстат для малого бізнесу і при цьому використовувати його на дому – варіант, який ще десять років тому здавався фантастичним. Тоді будь-який подібний апарат по своїй ціні був не по кишені простим громадянам і при цьому вельми габаритним за розмірами. Окрім того, його конструктивна будівля і обслуговування було дуже трудомістким. Тому зазвичай лазерні різаки купляли в майстерні та інші підготовані приміщення.

Розвиток технологій докорінно змінив ситуацію. Верстати лазерного різання для бізнесу на дому стали набагато доступнішими та компактними, та окрім того, зібраними з декількох блоків. Завдяки цьому їх транспортування навіть силами однієї людини більше не представляє ні найменшої проблеми. Значно зменшились енергоспоживання та шумність цих апаратів. Тому вірогідність виникнення перевантаження в мережі або невдоволення сусідів також виключені.

Але найбільш суттєвим для потенційного клієнта є те, що зросла ефективність техніки. Крім того, ряд креативних ідей суттєво розширив спектр виробів, які можна виготовляти в домашніх умовах або на мінімальних виробничих площах без особливої спеціальної підготовки приміщень.

 

Нижче ми пропонуємо Вашій увазі декілька ідей продукції, комерційне виробництво якої можна налагодити власнику лазерного верстата без значних додаткових фінансових вкладень.

Ідеї для домашнього бізнесу на лазерному верстаті

Виробництво далі переліченої продукції можливо завдяки тому, що лазерне обладнання компанії «Міртелс» є універсальним і може виконувати ефективний розкрій широкої гами матеріалів.

 

Оригінальні візитки

На сьогоднішній день ринок реклами та маркетингу перенасичений пропозиціями, тому дуже складно здивувати кого-небудь наявністю візитки. Але оригінальні візитки з самих незвичайних матеріалів, які можуть частково слугувати відображенням сфери діяльності свого власника, напевне запам׳ятаються тому, хто таку отримав.

До таких відносяться, наприклад, ефектно виглядаючі візитки з фанери, тонкого пластику та інших матеріалів. Як правило, вони є фігурними, мають різні складні прорізи та інші елементи, які є частиною загального макету. Наявний ефект посилюється також сполученням різання та гравіруванню по деревині.

 

Сувенірні магніти

З урахуванням собівартості виробництва та високого попиту у туристів виготовлення сувенірних магнітів – відмінний вид бізнесу для власника лазерного верстата. Він особливо яскраво виражений в містах курортної зони, де кількість туристів у пікові відвідування зростає у рази.

За допомогою нашого обладнання можна серійно виготовляти вінілові, фанерні, пластикові, керамічні та інші вироби з магнітною підкладкою, що кріпяться на дошки або холодильник. Лазерний промінь дозволяє надати їм найскладніші контури та високу точність виготовлення.

 

Шильдики, бейджики, значки, номерки та інша продукція

Виконані з тих самих матеріалів, що і магніти, ці вироби відрізняються ще більшою різноманітністю та оригінальністю.

З іншого боку, номерки, шильди та таблички з номерами та написами є достатньо «суворою» продукцією. Тому до розробки макетів цієї продукції необхідно підходити дуже розважливо.

 

Гравіровані та різьблені чохли для гаджетів

Гравіровані та різьблені чохли для мобільних телефонів та інших гаджетів – ще один дуже популярний напрям застосування компактного лазерного обладнання. Пояснюється це перш за все можливістю не тільки різання, але й деталізованим гравірування широкого ряду матеріалів.

Як правило, найчастіше на чохлах гравіруються або вирізаються наскрізні написи, абстрактні фігури, візерунки, портрети та різні образи, які підкреслюють стиль та індивідуальність власника. При цьому вартість у такого чохла значно вища, ніж у стандартного з того ж матеріалу.

ААвторська біжутерія

Авторська біжутерія – ще одна високо маржинальна сфера бізнесу, де лазерний верстат стане в нагоді як не можна до речі. Він може виконувати самі складні по формі витончені прикраси з деяких недорогих матеріалів та сплавів, які при ручному виготовленні потребують набагато більше часу та праці. І це не обов׳язково звичайний матеріал.

Щільні та стильні тканини, акрил, шкіра, деревина – будь-яка продукція при правильному застосуванні та оригінальному виконанні знаходить свого покупця.

 

Окремо варто відзначити ще один важливий момент. Обробка, здійснена ЧПК-апаратом, на відміну від ручної праці виконавця не допускає можливості браку, який спричиняє людський фактор.

Перелічені варіанти продукції – це лише «вершина айсбергу» тих виробів та робіт, які можна виконувати на обладнанні «Міртелс». Навіть поверхневий пошук того, кого цікавить приватний бізнес на лазерному верстаті з ЧПК, виявить масу інших – можливо, ще більш вигідних варіантів.

Справа лишається за малим – з усієї лінійки лазерного обладнання підібрати ту модель, яка максимально відповідає Вашим потребам. Номінально з цими задачами упорається, зрозуміло, і наймолодша модель серії - Mirtels L5060. Її покупки достатньо навіть для малосерійного випуску всього спектру перелічених виробів.

Але ми пропонуємо подумати на два кроки вперед та максимально диверсифікувати можливі варіанти ведення виробничої діяльності за допомогою лазера. Тоді варто звернути увагу на інші моделі серії. Більш значні габарити робочого столу не дозволяють вважати їх варіантами для «домашнього використання». Але функціональні можливості цієї техніки також значно більші, що Ви зможете зрозуміти з ознайомлювальних роликів.

Малий бізнес з лазерними верстатами від «Міртелс» -це просте виробництво та мінімальна собівартість будь-якої продукції. Тобто, застава відмінного старту в очах будь-якого підприємця.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний