Агрегат працює від електричної мережі 220в. Наявність гарантійного терміну 12 місяців дозволяє користувачу бути впевненим у наданні йому компетентної допомоги в ремонті техніки.

Лазерний верстат по каменю Mirtels L60120M — пристрій для ідеального гравірування

Компанія Міртелс розробила нову версію лазерного гравера по каменю L60120M. Дана модифікація сьогодні є ідеальним варіантом як для починаючого виробництва, так і для процвітаючого бізнесу в сфері ритуальних послуг. Поява агрегату на вітчизняному ринку дозволила значно збільшити якість наданої продукції для замовника.

Найменування Mirtels L60120
Робоча зонаа, мм 600×1200
Макс. швидкість гравіювання, мм/с 1000
Читання картинки з USB-Flash пам'яті Так
Можливість читання зображення з ПК USB-кабель
Можливість автономної гравіювання без комп'ютера Так, читання з USB-Flash пам'яті
Середній час гравіювання зображення 30х40см 25 хвилин
Драйвер Win7, Win8
Напруга живлення, В 220
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Купити лазерний гравірувальний верстат по каменю L60120M

Міртелс L60120M являє собою ідеальний приклад швидкої, безперебійної та якісної роботи. Якщо Ви бажаєте сформувати Надійне виробництво, яке буде користуватися попитом серед клієнтів – зверніть увагу на дану модель.У новій модифікації лазерного гравера L60120M зібрані всі переваги минулих поколінь. Виконання більших по розміру ілюстрацій на пам׳ятнику, надгробку дозволяє досягнути точних результатів гравірування.

Робоча зона в 60на 120см – оптимальна для ритуальної продукції автоматична система не потребує самостійного переміщення заготовки для нанесення напису або малюнка. Пристрій призначений для роботи на великому спектрій матеріалів. Щоб отримати якісну картинку на заготовці, достатньо підготувати ретуш в Photoshop та відправити її на гравірування лазером на камені.

 

Ця система ефективно вирішує складні задачі для передачі необхідного зображення без спотворень. Наявність рухливого порталу на відміну у колишніх моделей лазерного гравера, у яких було нерухоме лазерне джерело, дозволило покращити якість гравірування повномірних зображень, які мають більше 50 см довжини в одному напрямку.

Верстат L60120M відкриває нові можливості для користувача

Збільшення показника міцності комплектуючих агрегату, а саме підшипникових осей, дозволило збільшити ресурс експлуатації. Користувач може бути впевнений у безперебійній роботі довгі роки. Міжремонтні інтервали становлять до 6 років. Вас напевне зацікавить модернізована система керування верстатом. Компанія Міртелс замінила китайський контроллер на модель власного виробництва. Фірмова деталь реалізовує більший ряд корисних функцій.

  1. Ви зможете попередньо подивитись майбутнє зображення для гравірування на панелі верстата.
  2. Запуск автономної роботи по вибраному зображенню через USB та SD накопичувачі пам׳яті.
  3. Для перевірки розташування малюнка на камені використовується функція обходження контуру для гравірування зображення.
  4. Впроваджена функція одиночного  пульсу – ведеться визначення нульової точки на майбутній заготовці.

 

За допомогою впроваджених новацій лазерне гравірування каменю дозволяє більш упевнено приступити молодому бізнесу до впровадження якісної та конкурентної продукції для клієнта. Ведення діяльності з лазерним гравером Міртелс L60120M – ваша повна впевненість для ведення бізнеса.

 

Додаткові характеристики верстата Міртелс L60120M

Частіше всього раціональний замовник зацікавлений замовити пам׳ятник або надгробок в межах розміру 60на0120см. Даний показник відповідає робочій площі лазерного верстата L60120M, який наносить зображення з особливою точністю, без утворення дефектів. Промінь лазера за весь час роботи не втрачає потужність при обробці кам׳яної поверхні, як це було помічено в попередніх моделях.

Важливо, що одна операція буде виконана за один проход, що значно економить час, енергію верстата. Автономна робота окремо від комп׳ютера роблять лазерний гравірувальний верстат L60120M зручним для користувача. Відсутність додаткових  маніпуляцій та простота у керуванні – певні переваги для покупця. Стійкість осьових підшипників знижує фінансові витрати на заміну комплектуючих та ремонт.

Лазерний гравер Міртелс L60120M показує високі результати для гравірування портрету, пейзажів, написів. Наприклад, китайський габбро та базальт – ідеальний варіант каменю, який створить якісну ритуальну продукцію.

 

Ціна лазерно-гравірувального верстата по каменю Міртелс L60120M

При купівлі ви гарантовано отримуєте безкоштовний навчальний курс для впевненого старту роботи. Спеціалісти нашої компанії надають всебічну консультацію по питанням навчання, установки, застосування та експлуатації моделі L60120M. Будьте певні, ви без проблем зможете засвоїти знання та застосовувати їх на практиці. За допомогою доступним відео-уроків, інструкції, які входять до комплекту, ви зможете почати впевнене використання верстата L60120M вже в перші години після установки.

 

ДДля покупки лазерного гравірувального верстата Міртелс L60120M зв׳яжіться з нашими менеджерами за номерами гарячої лінії, вказаними на сайті. Наші спеціалісти нададуть актуальну інформацію про ціну техніки. Ми з великою відповідальністю відносимося до кожного клієнта, тому вчасно відповідаємо на ваші питання та надаємо актуальну інформацію. Ви можете залишити на сайті Міртелс заявку і координати, за якими ми подзвонимо вам та оформимо замовлення зручним для вас способом.

 

Лазерний гравірувальний верстат МіртелсL60120M — ваш особистий помічник у створенні якісної ритуальної продукції, яка поставить ваш бізнес на новий рівень!

 

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний