Фрезер по каменю Архімед D70 дозволить вашій майстерні спеціалізуватися не тільки на виробництві ритуальної продукції, але й інших виробів із каменю. Тримірні ікони релігійні скульптури, виконання художнього різьблення по каменю – перспективні напрями, які напевне зацікавлять покупця. Можливо виконання рельєфних фасадів для будівель, інтер׳єрних елементів – полиці, підвіконня, стільниці. Гравірування текстових повідомлень на поверхні, орнаментів, пейзажів та барельєфних портретів входять до переліку можливостей Архімед D70 від Міртелс.

Найменування Фрезерно-гравірувальний верстат по каменю Архімед D70
Площа обробки по осі X, Y, Z , мм 700×1300×300
Вид оброблюваного матеріалу Граніт, мармур, долерит, базальт, інші види каменю, деревина, пластик та ін.
Похибка в обробці, мм ±0,01
Станина сталева
Робоча зона  Т-слот
Напрямні елементи по напрямам X, Y, Z квадратні Hiwin
Привод по осі  X, Y Зубчасто-рейкова передача
Привод по осі  Z Шарико-гвинтова передача Hiwin
Шпиндель, кВт 3 (4,5 вибір при замовленні)
Швидкість обертання шпинделя Max, об/хв 24000
Охлаждение шпинделя и инструмента Рідинне, циркуляційне
Цанга ER20, диаметр хвостовиків: 3.175, 4, 6, 8, 10,12
Система керування   DSP-контроллер з виносним пультом
Шафа керування верстатом, мм 580х350х980
Напруга живлення DSP-контроллер з виносним пультом, 220 В, 50 Гц
Масса нетто/брутто, кг 350/505
Розміри упаковки, м Довжина 1,6, Ширина 2,1, Висота 1,38
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Фрезерно-гравірувальний верстат по каменю Архімед D70 від Міртелс

Компанія Міртелс випустила новий фрезерний верстат по каменю Архімед D70. Це фрезерне обладнання дозволяє досягти найкращих результатів в 3D-обробці великого спектру заготовок.

За рахунок великої робочої площини 70 на 130на 30см – користувач може виробляти самі затребувані формати продукції.

Виробництво пам׳ятників, надгробків та інших рельєфних скульптур з каменю здобуло велику швидкість та якість. Художні об׳ємні вироби з каменю внаслідок обробки надточними фрезами стають реалістичнішими.

Фрезерний верстат по каменю з ЧПК: ціна

Актуальну вартість фрезера  Архімед D70 ми рекомендуємо взнати по телефонам гарячої лінії, які вказані на сайті.

Менеджери нашої компанії нададуть обсяжну консультацію по будь-якому питанню.

За статистикою, окупність верстата Архімед D70 настає після 4-8 місяців, в залежності від клієнтського оберту майстерні.

Виконання технологічно складної продукції за короткий термін стане перевагою вашого бізнесу. Платоспроможні клієнти завжди звертають увагу на якість та дизайн, тому з Архімед D70 така задача буде абсолютно реальною!

 

Преимущества купить фрезерный станок по камню Архимед D70

  1. Просте керування.
    Рішення самих складних виробничих задач пройде легко. Освоєння системи керування верстатом здійснюється у короткий термін. Виконання роботи зводиться до установки заготовки та завантаження кінцевої моделі продукту до програми.
  2. Виготовлення 3D продукту.
    За допомогою графічних редакторів можливо відобразити тримірну комп׳ютерну модель, з якою Архімед D70 почне роботу. Швидкість обертання фрези, глибина її впливу на матеріал налаштовується по запитам користувача у програмному забезпеченні.
  3. Наявність автономної роботи.
    За допомогою USB накопичувача або кабелю апарат зчитує вихідні дані, які переносяться до системи керування. Достатньо запустити процес фрезерування через кнопку на панелі верстата.
  4. Фрезерні верстати з ЧПК по каменю нового покоління – універсальний варіант для будь-якої майстерні.
Якщо ви власник гранітної майстерні, який бажає підвищити свою затребуваність серед замовників - Архімед D70 допоможе вам у цьому питанні.

 

Ефективність обробки широкого спектру матеріалів просто вражає. Штучні та натуральні заготовки отримають бажаний зовнішній вигляд. Створення художніх виробів для надання будівлі естетики, виробництво ритуальної продукції вигідно відрізняється від альтернативних моделей на ринку техніки.

 

Фрезерний верстат по каменю Архімед D70 від Міртелс – зразок надійності та довговічності

Адаптація до конкретних потреб користувача у Архімед D70 настає у лічені хвилини. Популярні та більш рідкісні породи каменю не викличуть труднощів у процесі обробки. Програмне забезпечення та високі технології, закладені в основу Архімед D70 – рішення задачі будь-якої складності. Великий ресурс експлуатації та надійна конструкція – питання, над якими розробники центру Міртелс попрацювали дуже детально. Був зроблений аналіз та усунені недоліки, які виникають у фрезерів-аналогів сторонніх виробників.

Рівень комфорту підвищився за рахунок:

№1. Встановлена в конструкцію верстата станина з високоміцної сталі. Профілі стали на порядок жорсткішими, що дозволило використовувати шпинделі більш великої потужності. Так ми гарантовано продовжили ресурс обробляючої частини апарату, значно зменшивши вібрації, що дозволило підвищити в рази швидкість обробки.

№2. Використання зубчасто-рейкових передач по двом осям, що дозволяє підвищити надійність, довговічність у порівнянні з аналогамичто позволяет повысить надёжность, долговечность, у порівнянні -у аналогів на ринку присутні шарико-гвинтові передачі.

№3. Оснащення Архімед D70 шпинделем більш високої потужності з високими обертами ( до 24 тис. об/хв).

№4. Звичайно ж, можливість тримірної обробки матеріалу. Підвищення швидкості дозволило використовувати найбільш тверді породи граніту. Реалізація технологічно складних проектів стане для вас доступною!

 

Якщо вас цікавить питання – фрезерний верстат по каменю: ціна – прямо зараз звертайтесь до наших представників по телефонам, які вказані на сайті. При купівлі фрезерувального верстата Архімед D70 ви отримаєте DVD-диск та інші навчальні матеріали, які упевнено дозволять вам упевнено запустити пристрій у роботу. Придбання базових та додаткових навичок зробить з вас справжнього майстра по каменю. З Архімед D70 від Міртелс будь-які виробничі задачі будуть для вас абсолютно реальними!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний