Представляємо до вашої уваги інноваційну модель струменевого керамічного принтера М101 від компанії Міртелс. Ця техніка не має аналогів та в розділі струменевого друку кераміки є недосяжним лідером для друку портретів на пам׳ятники. Принтер працює по струменевій технології, що дозволяє отримати реалістичні фото при багатопрохідному друку.

Найменування ВСС М101
Область друку, мм 200×300
Напрямок друку Двонаправлений друк з логічним пошуком, оптимізований для тексту та графіки
Розподільна здатність друку, dpi 4880 х 1200
Система подачі чорнила Перезаряджені картриджі
Інтерфейс USB
Швидкість друку 13 х 18 см, режим фото - 60 секунд
Драйвер Win 98, 2000, Me, XP, Mac, Vista, Win8
Напруга живлення, В 220
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

В обладнання встановлюються овальні заготовки таблички через спеціальний пристрій, тому для вас гарантована висока точність визначення положення системи для фіксації майбутнього виробу для швидкої та якісної роботи. Миртелс М101 оснащений стандартними картриджами, які легко можна знайти в будь-якому магазині техніки. Представлена модель ціниться за високу надійність, простоту в керуванні та економічність.

 

Струменевий керамічний принтер Міртелс М101

Керамічний принтер М101 від Міртелс має двонаправлений спосіб друку з впровадженим автоматичним пошуком, оптимізованим для ілюстрацій та тексту. Агрегат працює від електричної мережі 220в з режимом очікування в 1,5вт.Принтер підтримує драйвери Windows 98, 2000, XP, Vista, Mac, Me, Win7, Win8, Win10. Слід застосовувати техніку в умовах довкілля від 10 до 40 градусів Цельсія. Наша компанія надає гарантію строком на 12 місяців, що дозволяє вам отримати гарантійне обслуговування абсолютно безкоштовно в разі виникнення неполадок та поломок.

 

Купити керамічний принтер уже сьогодні в компанії Міртелс!

Багато покупців обирають саме цю модель серед інших керамічних принтерів завдяки компактним розмірам та доступній ціні. Така оновлена лінійка обладнання від Міртелс призначена для бездоганного друку не тільки чорно-білих класичних портретів, але й кольорового зображення з реалістичним ефектом.

Струйный керамический принтер Миртелс М101

Струменева система принтера М101 забезпечує користувача виключно ефектною картинкою на табличці та овалі. Ритуальні портрети та таблички на фотокераміці виходять достатньо чіткими, кольорові портрети мають пастельні відтінки. Їх надійність зберігається на протязі 30-50 років, завдяки виконанню друку за інноваційною технологією з високотемпературним випалом.

Принтер від Міртелс М101 виконує друк на емальованих овальних заготовках розмірами: 9 на 12 см, 13 на 18 см, 18 на 24 см. Таблички прямокутної форми потрібно підбирати за розмірами 13 на 18 см, 15 на 20 см, 17 на 23 см, 18 на 24 см. Ромір заготовки 20на 30см є оптимальним, тому цей момент необхідно обговорити під час купівлі.

Друк на керамічному принтері не схильний до впливу вологи та різким перепадам температури, тому вироби прослужать десятки років під відкритим небом. Важливо, що собівартість на виготовлення одиниці фотокераміки дозволить вам виробляти великий об׳єм замовлень для клієнтів, не думаючи про великі фінансові витрати. Багато початківців та великих майстерень замовили керамічний принтер М101 та лишилися задоволені покупкою.

 

У вас неодмінно виникне перспектива окупити техніку в першому півріччі за рахунок підвищення інтересу клієнтів до якісної та оригінальної продукції, не маючої рівних аналогів.

 

Міртелс принтер М101: технологія бездоганного друку

Для ідеального результату в надрукуванні як чорно-білого, так і кольорового портрету в принтері використовуються адгезійні чорнила, які створюють клейке покриття на керамічній заготовці. Муфельна піч, яка розігрівається до 850 градусів, розжарює часточки фарби. Це закріплює зображення та виконує функцію запікання. Для отримання яскравого та багатогранного зображення необхідно мати синю, червону, жовту та чорну фарбу для кераміки. Також в технології друку задіяні безпосередньо адгезійні чорнила, які створюють липкий прошарок на емалі та кераміці.

Для отримання фото необхідно дотримуватися наступної технології:

  1. Розташовуємо заготовку у вигляді овалу або таблички, де буде відображений друк.
  2. Нам знадобиться комп׳ютер. Вибираємо потрібне фото, пейзаж, текстове повідомлення та відправляємо до програми Photoshop. Функція розділення фото на 4 кольори називається CMYK . При переході на дану вкладку перед нами висвічуються 4 зображення: чорне, червоне, синє жовте.
  3. Спочатку вибираємо синє фото та виконуємо друк адгезійними безбарвними клеючими фарбами.
  4. Після закінчення  процеса друку необхідно покрити заготовку дрібнодисперсним порошком синього кольору – пігментом, який закріпиться на клейку основу, яка призначена для синього кольору. Інша область не буде схильна до дії синього порошку. Важливо буде прибрати рештки засобу широкою щіткою.
  5. Повторити описану процедуру з усіма кольорами для отримання повноцінної ілюстрації з комп׳ютера за допомогою USB-з׳єднання.

Для отримання остаточного результату необхідно розмістити заготовку з нанесеним порошком до печі, яка розжарена до 850 градусів. Кольорові часточки фарби під впливом температури розкриваються та змішуються в необхідному співвідношенні. В підсумку ви отримуєте якісну заготовку, яку побажав отримати замовник. На практиці фотоемаль, яка розжарена до високих температур, служить довгі десятиріччя без втрати первісного товарного вигляду.

Для отримання чорно-білох фотографії, пейзажу, напису достатньо нанести тільки чорний порошок на адзегійні липкі фарби та здійснити випал.

 

Керамічні принтери: ціни

Актуальну вартість керамічного принтеру М101 компанії Міртелс просимо взнавати по телефонам гарачої лінії, вказаних на офіційному сайті. Нашу менеджери із задоволенням нададуть вам консультацію по будь-якому питанню. При купівлі агрегату ви отримаєте безкоштовне відео-навчання на DVD-диску. Поспішайте стати щасливим власником універсального помічника для кожної майстерні по виробництву ритуальної продукції. В середньому, вартість техніки окупається за 4-8 місяців, в залежності від клієнтського обігу.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний