Міртелс Абсолют TC5060RA – базова модель з новітньої лінійки ударно-гравірувальних верстатів відомого виробника. Модель має найменші габарити серед побратимів по серії – 50х60. Але як показують продажі схожого обладнання, така техніка теж знаходить свого покупця. Вона достатньо затребувана при виготовленні невеликих надгробків, окремих вставок з разних порід каменю, металічних пластин або скляних заготовок.

Невелика ціна, компактні розміри гравера і маса інших позитивних якостей будуть належним чином оцінені власниками ритуального та іншого бізнесів, здійснюваних в Україні.

 

Міртелс Абсолют TC5060RA: нове в якості гравірування

Хто вже знайомий з апаратами Міртелс, напевне неодноразово відзначали високу натуралістичність створених за їх допомогою зображень.. Але нова лінійка граверів дозволила оптимізувати вже досягнену якість гравірування та підняти планку ще вище. Це стало можливим завдяки декільком рішенням, на яких варто зупинитись трохи детальніше.

Помітно модифіковано механіку ЧПК-граверів серії «Абсолют». Тепер вони мають дві передачі ШГП та два крокових двигуна, які відповідають та точність пересування ударної голівки по осі Y, та одну передачу по осі Х. Це дозволило виключити строчність та позитивно відобразилось на якості гравірування. Пересування інструмента по осі Z автоматизовано та підбирається керуючим блоком верстата самостійно.

Навіть молодша модель серії може виконувати гравірування складних багатошарових композицій, різні шари яких мають різну роздільну здатність. Це дозволяє досягати не тільки максимальної виразності, добираючи оптимальні значення роздільної здатності на різних ділянках композиції з урахуванням матеріалу, але й забезпечити максимальну ефективність виробництва. Базальт, діабаз, граніти, габбро, долерит та інші породи каменю – всі вони потребують індивідуального підходу до виконання замовлення. І все це буде враховано та реалізовано в суворій відповідності з очікуванням замовника.

 

Традиційна функція растрування зображення присутнє також і в новинці. Завдяки їй на верстаті можна відтворити імітацію ручного гравірування, яке відрізняється більшою візуальною виразністю в самих відповідальних ділянках композиції. При цьому бажаний ефект виходить в багато разів більше та дешевше, ніж це здатен створити навіть самий досвідчений майстер ручного гравірування. Наявність режиму гіпершвидкості дозволить обробити ті частини композиції, які не відрізняються високим рівнем деталізації (наприклад, фон) за максимально короткий час.

 

Міртелс Абсолют TC5060RA: зріст надійності та загального ресурсу верстата

Але не тільки якість обробки піддалося оптимізації розробникам Міртелс.

Належну увагу було приділено підвищенню терміну служби верстата, а також зниженню трудовитрат на його обслуговування. В цьому зв׳язку ШГП гравери оснащені захисним кожухом, які запобігають його інтенсивному забрудненню утворюваним пилом.

 

Застосування більш стійких титанових ударних кулачків, фіксуючих голку, також знизило необхідність контролю вузла оператором.

До очевидної надійності слід долучити ще одну властивість пропонованого верстата. В разі знеструмлення майстерні в процесі виконання гравірування при відтворенні подачі електроструму апарат Міртелс Абсолют TC5060RA самостійно продовжить виконання задачі з тієї оброблюваної точки, де його зупинило відключення електроенергії.

Зв'яжіться з нами

 

 

Міртелс Абсолют TC5060RA: високий комфорт керування

Гравірувальний верстат нової серії виконує алгоритм дій, прописаний в особливому файлі – моделі обробки заготовки. Вона формується за допомогою спеціального програмного забезпечення на базі електронної версії графічного файлу необхідного зображення. Оснащення верстата фірмовим ПЗ MTGCAM, яке встановлюється на кожній одиниці ЧПК-фрезера, дозволяє коректно розпізнати та виконати перелік завантажених в апарат команд. Підсумком процесу є зображення на заготовці з тієї чи іншої породи каменю, металу чи інших матеріалів.

Якщо раніше завантаження моделі гравірування заготовки здійснювалось виключно через USB-порт, сьогодні це можна зробити простіше. Для цього комунікацію з керуючим модулем апарата для завантаження файлу можна виконувати за допомогою з׳єднання через Wi-Fi, що значно зручніше в цілому ряду випадків.

Перед початком безпосереднього процесу обробки наполегливо рекомендуємо візуалізувати його. Запустивши на моніторі попередній перегляд виконання гравірування, оператор може виявити допущені помилки ще до початку роботи гравера. Це дозволяє не допустити браку по причині людського фактору та уникнути непотрібних витрат.

До інших вагомих плюсів придбання ЧПК-гравера Міртелс Абсолют TC5060RA замість альтернативної техніки інших виробників можна віднести:

  • Хорошу комплектацію обладнання. Окрім усього необхідного для початку гравірування до неї входять деякі інструменти для технічного обслуговування та навчальні матеріали на електронних носіях. Крім того, кожний покупець може навчитися обслуговуванню купленого обладнання БЕЗКОШТОВНО у зручному для нього філіалі компанії.
  • Кваліфікована сервісна та інформаційна підтримка всіх клієнтів компанії Міртелс, яка здійснюється з мережі наших філіалі в Україні.

 

Взнати ціну на гравірувальний апарат Міртелс Абсолют TC5060RA та інше обладнання, пропоноване нашою компанією в Україні, можна в разі прямого звертання до наших менеджерів. Замовляйте саму сучасну техніку для ритуального та іншого бізнесу у лідера цього ринку – компанії «Міртелс»!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний