Бажаєте максимально ефективно і якісно виконувати гравірування портретів та інших зображень на ростових пам׳ятниках і барельєфах? Тоді Ви опинились на потрібній сторінці!

Компанія Міртелс пропонує Вам найбільш ефективний інструмент для рішення цієї задачі – ударний гравірувальний верстат по каменю «Роботікс » TC90170R. Найбільш значний по розмірам робочої зони верстат перевершує всі альтернативні пропозиції конкурентів по своїм виробничим можливостям.

Зв'яжіться з нами

 

Перш за все, варто відзначити, як зросла якість гравірування, що впадає в очі кінцевому покупцеві. Це зумовлено новими можливостями гравірування, які реалізують верстати нової серії ( в тому числі, і флагманом лінійки TC90170R). Збільшена кількість відтінків сірого кольору та модифікована візуальна глибина зображень однозначно пішла на користь художньої складової композиції і натуральності гравірованого зображення. І, зрозуміло, збільшення якості відзначається і на фінансовій складовій виробництва пам׳ятників на цьому обладнанні. Оптимізовані портрети високо ціняться кінцевим замовником.

В підсумку саме в Вашій майстерні буде зростати кількість замовників.

Ще один суттєвий аргумент на користь вибору TC90170R з усіх запропонованих варіантів обладнання – значний розмір робочого столу. Його габарити дозволяють обробляти більші по розміру заготовки без необхідності додаткових маніпуляцій, зв׳язаних з пересуванням і новим позиціонуванням ударної головки гравера. Це значно економить час виконання замовлення.

Але найбільш вагомі зміни, що мають місце в запропонованому нами ударному верстаті, носять в основному функціональний характер. Наші спеціалісти постійно працюють над тим, що конкретно можна покращити, щоб не тільки результат роботи гравера, але і його експлуатація персоналом була ефективнішою. І підсумок їх роботи відверто вражає.

 

Передовий функціонал Роботікс TC90170R

У флагманському гравері з нової серії реалізовані наступні нововведення, завдяки яким він перевершує конкуруючу техніку:

 • Сучасне програмне забезпечення MTGCAM, сумісне з програмними продуктами Microsoft. Ця сумісність дозволяє персоналу здійснювати підготовку вихідного файлу до переносу на заготовку в звичному для себе програмному середовищі;
 • Автоматична вісь Z;
 • Заміна алюмінієвих кулачків на ударній голівці титановими. Відрізняючись більшою довговічністю та міцністю, титанові кулачки при ударному навантаженні забезпечують краще зціплення з ударною голкою. І при тривалій роботі це позитивним чином позначається на якості виконуваного зображення на поверхні заготовки;
 • Керування та контроль за роботою верстата на віддаленій основі. Вам не обов׳язково знаходитись безпосередньо в зоні виконання робіт. Контролювати хід гравірування, редагувати параметри зображення або завантажити вихідні дані в керуючий блок ударного гравера з ЧПК. Виконується це завдяки оснащенню його Wi-Fi або  порт USB;
 • Простота контролю іта оцінки виконаного об׳єму робіт в режимі онлайн. Навіть віддалено затемненими ділянками на моделі гравірування виділяються ті самі фрагменти, що вже відпрацьовані TC90170R  по факту;
 • Нові можливості техніки в плані режимів обробки каменю та інших матеріалів. Флагман серії «Роботікс » дозволяє виконати ударним методом растерізацію, розтушування, багатошарове гравірування, повторний прохід ударної головки, а також гравірувати декілька об׳єктів з різною роздільною здатністю зображення. Режим «гіпершвидкості» дозволяє виконати максимально швидко обробку найменш відповідальних ділянок художньої композиції, що дуже актуально при великій щільності замовлень;
 • Автоматичне відстеження нерівностей поверхні заготовки в місці впливу. Якщо верстат виявляє структурний дефект або відхилення оброблюваної поверхні від заданого значення, він автоматично без додаткових запитів до оператора коректує положення голки. Завдяки цій функції ймовірність виникнення браку готового пам׳ятника після обробки каменю багаторазово зменшується;
 • Самостійне відновлення процесу гравірування після знеструмлення. Якщо в процесі виконання роботи верстат опинився знеструмленим, в разі відновлення подачі електроживлення від продовжить гравірування з тієї точки, де трапилось відключення світла.
 • Збереження списку виконаних гравірувальних робіт. Всі роботи, виконані за допомогою  Роботікс TC90170R, зберігаються в його власній пам׳яті. Ця специфіка робить неможливим виконання оператором будь-яких гравірувальних робіт без відома власника.
Як Ви можете переконатися, наша заява про те, що дана модель ударного гравера на сьогоднішній день на вітчизняному і світовому ринку не має реальних конкурентів, є абсолютно обгрунтованою. Покупка цієї техніки – ваша інвестиція в розширення власного бізнесу і вагома заява на лідерство на регіональному ринку подібних послуг.

 

Комплектація ударного верстата TC90170R: що входить до набору?

Старша модель самої сучасної серії укомплектована всім необхідним для оперативного початку виробничої діяльності. В комплектацію ударної гравірувальної техніки «Роботікс » TC90170R від компанії Міртелс окрім самого верстата включені:

 • Контроллер керування;
 • Алмазна голка – 3 шт.;
 • ключ для регулювання і налагодження верстата;
 • кабель живлення;
 • USB-кабель;
 • DVD-диск для навчання оператора експлуатації гравера;
 • Необхідне програмне забезпечення MTGCAM.

 

Ви напевне оціните всі багаточисленні переваги саме цієї моделі з каталогу гравірувальної техніки, що пропонує компанія Міртелс своїм покупцям на вітчизняному ринку і за кордоном. Особливо якщо детальніше ознайомитесь з відео, присвяченому цій техніці, та її технічним характеристикам, що наведені далі в таблиці.

 

Характеристики TC90170R

Наименование Роботікс TC90170R
Робоча зона, мм 900×1700
Спосіб гравірування Ударний
Методи гравірування Точковий, амплітудний, комбінований
Глибина гравірування, мм 0,1-0,8
Автоматична вісь Z Так
Напруга живлення, В 220
Можливість автономної роботи без ПК Так
Стеження за кривизною каменю Так
Швидкість гравірування 20х30см від 18 хв.
Драйвер Win7, Win8, Win10
Гарантія 1 рік
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний