Апарат для гравірування на камені Mirtels L90170 –самий великий за розміром гравірованої площини представник лінійки гравірувальних верстатів від Міртелс. Робоча площа цього «помічника» в будь-якій майстерні дозволяє виконувати гравірування на рівні сучасних запитів клієнтів. Техніка такого рівня користується великим попитом серед наших замовників, які є представниками як початківців у бізнесі ритуальних послуг, так і досвідченими працівниками у цій сфері.

Найменування Mirtels L90170
Робоча зонаа, мм 900×1700
Макс. швидкість гравіювання, мм/с 1000
Читання картинки з USB-Flash пам'яті Так
Можливість читання зображення з ПК USB-кабель
Можливість автономної гравіювання без комп'ютера Так, читання з USB-Flash пам'яті
Середній час гравіювання зображення 30х40см 25 хвилин
Драйвер Win7, Win8
Напруга живлення, В 220
Гарантія 1 рік

 

Лазерний верстат по каменю Mirtels L90170

Інновації та технічні досягнення сьогодні розповсюдились у всіх галузях  виробництва. Виключенням не є сфера ритуальних послуг, яка передбачає виробництво пам׳ятників та надгробків. Для цього необхідна якісна та точна гравірувальна техніка, з якою майстерня зможе надавати замовнику продукцію необхідного дизайну. Надаємо до вашої уваги лазерний гравірувальний верстат модель L90170 від компанії Міртелс!

Переваги гравера L90170 від Міртелс

Завдяки великій площі в 90на 170см агрегат здатен виконувати широкий спектр задач по гравіруванню каменю з найбільш часто застосовуваних гранітів, а також гравірування невеликих вставок для оформлення пам׳ятників та ндгробків. Просто та ефективно -  девіз даної моделі від нашої компанії.

Неважливо, який вид кінцевого продукту ви бажаєте отримати – портрет, рамка, пейзаж, візерунковий малюнок – він при будь-яких обставинах вийде ідеальної якості, як задумував автор, за умов використання якісного граніту. Розмір гравірувального поля дозволяє вмістити майже всі існуючі позиції гравірування на камені,в яких буде зацікавлений клієнт вашої майстерні.

Довговічність – ще один незрівняний плюс даної категорії граверів від Міртелс. Найвища якість комплектуючих та відсутність збоїв в роботі системи дозволяють оптимізувати процес гравірування, не приділяючи додаткового часу та коштів на частий ремонт. Обслуговування та керування не відрізняється від звичного для всіх ПК, тому ви не будете відчувати дискосмфорту в перші хвилини навчання.

Відмінна якість гравірування дозволяє отримати чіткий малюнок, в якому враховані всі деталі. Будь-який пейзаж, портрет, текст гарантовано вийде неначе створений рукою вправного майстра по каменю.

 

Купити лазерний верстат по каменю Міртелс L90170

Чому багато замовників зупиняють свій вибір саме на цій моделі:

№1. Висока роздільна здатність зображення. Найбільш часто застосовують значення 300 Dpi, але за бажанням можна використовувати ще більше, а глибина впливу лазера дозволяє досягнути неймовірно реалістичної передачі деталей в гравіруванні малюнка.

№2. Супер висока швидкість гравірування. Гравірування плити розміром 60х120см повністю складає близько 2 годин, а аналогічний ударний верстат гравірує таку плиту 10-14 годин. Час на обробку однієї точки на площу гравірування обчислюється мілісекундами. Такий параметр є оптимальним для великих майстерень, де важливо своєчасно обслуговувати замовлення.

№3. Велика площа в роботі верстата L90170 (90 на 170 см) передбачає виконання всіх існуючих форматів пам׳ятників, надгробків, заготовок. Універсальна техніка задовольнить всі потреби клієнтів вашої майстерні. Максимальні можливості обробки гарантують залучення платоспроможної аудиторії та підвищення прибутку вашого бізнесу.

№4. Ефективна експлуатація. Простота в роботі, легка відправка задач через панель управління та відсутність збоїв в системі гарантує безперебійну роботу та зручність для користувача. Високі ресурси роботи верстата досягаються за рахунок оригінальних німецьких деталей, які використовувались в процесі розробки.

Наявність гарантії на один рік дозволяє бути упевненим в наданні безкоштовної заміни деталей, лагодженню техніки від офіціальної компанії-виробника. При купівлі лазерного верстата L90170 Вам у подарунок дістанеться оригінальний каталог з моделями оформлення пам׳ятників! Він дозволить вам розширити модельний ряд та взяти на замітку дизайнерські рішення, які майже не зустрічаються на ринку ритуальної продукції. Увага потенційного клієнта вам гарантовано!

 

 

Лазерне гравірування каменю верстатом Миртелс L90170

Наші спеціалісти постралися об׳єднати всі переваги, які зібрані в попередніх поколіннях лінійки верстаті Міртелс. Ця техніка приваблює потенційних замовників за рахунок відсутності додаткового втручання у гравірувальний процес. Ваша участь знадобиться суто на  підготовчому етапі, коли заготовки потрібно розмістити безпосередньо в робочій зоні верстата. Параметр економності також досягається завдяки не частій заміні розхідних елементів. Таким чином робочий процес в майстерні буде найбільш раціональним з фінансової сторони.

Підготовка вихідного зображення здійснюється в графічному редакторі Adobe Photoshop. Вам не обов׳язково підготовляти зображення самостійно. Ви можете додатково замовляти послугу ретуші у спеціальних студій.

До комплекту до лазерно-гравірувального верстата L90170 входять:

  1. Навчальний посібник, в якому детально описаний матеріал по установці, експлуатації, роботі та можливостях верстата.
  2. Компакт-диск з програмним забезпеченням, відео з навчанням, шаблонами зображень, ікон.
  3. Охолоджувальна помпа.
  4. Повітряний компресор.
  5. Еталон для вимірювання зазорів.
  6. Інструмент для регулювання.
  7. Трубки для підведення води та повітря.

Захисні окуляри, засоби для протирання оптики та кабельні з׳єднання для ПК також входять до комплекту з верстатом L90170.

 

Ціну лазерного гравірувального верстата Mirtels L90170 ви можете дізнатись по гарячому номеру, який ви знайдете на нашому офіціальному сайті. Актуальну вартість просимо дізнаватись у наших менеджерів, які із задоволенням відповідатимуть вам на будь-яке питання, яке вас зацікавить. Цінова політика на верстат L90170 оптимальна як для невеликої майстерні, так і для розвиненого бізнесу в сфері ритуальних послуг. При середньому обороті клієнтів окупність становить 4-8 місяців.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний