Модель лазерного гравера Міртелс L5060 від компанії Міртелс спеціально розроблена для надання якісної продукції в сфері ритуальних послуг. Невеликі габарити пристрою дозволяють впроваджувати його в будь-яких умовах як професійних майстерень, так і майстерень-початківців. Завдяки відсутності механічного контакту ударної голівки з поверхнею обробки, як і в початкових моделях Міртелс, в гравірувальному верстаті L5060 функцію фотодруку виконує лазер.

В підсумку, користувач отримує реалістичне зображення малюнка та напису, ніби зроблену руками професійного майстра. Оперативність виконання – ще одна перевага лазерного агрегату від Міртелс. Робота виконується с великим асортиментом матеріалів, а невеличкий розмір пристрою та демократичні ціни роблять L5060 універсальним та перспективним для замовника.

Найменування Mirtels L5060
Робоча зонаа, мм 500×600
Макс. швидкість гравіювання, мм/с 1000
Читання картинки з USB-Flash пам'яті Так
Можливість читання зображення з ПК USB-кабель
Можливість автономної гравіювання без комп'ютера Так, читання з USB-Flash пам'яті
Середній час гравіювання зображення 30х40см 25 хвилин
Драйвер Win7, Win8
Напруга живлення, В 220
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Купити лазерний гравірувальний верстат по каменю Mirtels L5060

Купуючи лазерний гравер Міртелс L5060, ви гарантовано отримуєте безкоштовний каталог по оформленню пам׳ятників. Оригінальні та корисні ідеї по обробці каменю стануть підтримкою для починаючого майстра.

 

 

Факти про Міртелс L5060

Експлуатацію лазерного верстата L5060 прийнято проводити на настільній поверхні для обробки маленьких та середніх зображень. Портрет на пам׳ятнику, надгробку виконується з високою точністю та швидкістю. Функціональні габарити 50 н а60см.Роздільна здатність для гравірування в 300 Dpi та висока швидкість до 1000мм/сек дозволяє за один робочий день виконати велику кількість замовлень. Охолодження лазера відбувається за рахунок циркуляції води через лазерний випромінювач по замкнутому контуру, який гарантує безперебійну роботу.

Лазерний гравірувальний верстат по каменю Міртелс L5060 виконує гравірування на гранітних плитах, керамограніті, габбро, базальті, склі та оргсклі, деревині, пластику. Не можна стверджувати, що лазерний гравер L5060 призначений тільки для функціонування в цілях виробництва ритуальної продукції. Багато замовників вибирають та користуються ним в реальному житті для виробництва декоративних портретів, подарунків, та предметів інтер׳єру. Він чудово справляється із задачею нанесення малюнків на чашки, шкатулки, дзеркала.

Простота та легкість роботи з Міртелс L5060

Будьте певні, що після покупки лазерного верстата його настройка буде з легкістю виконана на підготовчому етапі. Виконання гравірування, тонка специфіка та правила експлуатації детально викладені в DVD-посібнику, який додано в комплект при купівлі верстата.

Навчальні матеріали демонструють, що оператору не потрібні спеціальні знання і спеціальна освіта для впевненого старту. Швидке надбання технічних навичок прийде вже в перший день активного навчання.

Експлуатація лазерного верстата L5060 за допомогою флеш-накопичувача дозволяє не залежати від наявності ПК в робочій зоні. Від оператора вимагається задати потрібне зображення і отримати на виході готовий продукт. Завдяки простому алгоритму роботи з пристроєм та повній автоматизації, власнику не потрібно наймати персонал або витрачатися на його навчання.

 

 

Ціна лазерного гравірувального верстата L5060

Сучасна конструкція та високі технології компанії Міртелс дозволили створити універсальний лазерний верстат з набором переваг для замовника. Актуальну вартість на модель L5060 ви можете дізнатись у наших менеджерів по телефонам гарячої лінії.

Обратитесь в наши прямые представительства в Киеве и Харькове, где вас детально проконсультируют по любому вопросу. Разумная цена объясняется отсутствие посредников в цепи продаж. Наша компания самостоятельно производит продукцию, поэтому уверенна в 100% качестве и гарантии налаженной работы без сбоев.

За статистикою, при наявності у вашій майстерні середнього клієнтського потоку, вартість гравера L5060 окупається вже в перше півріччя. Можливість виконувати задачу швидко, надточно, з великою роздільною здатністю робить даний пристрій на сьогодення найбільш жаданим серед наших клієнтів.

Активне виробництво гранітних вставок, пам׳ятників з урахуванням високої якості отримуваної продукції стрімко приваблює увагу цільової аудиторії. Ми порівняли продуктивність роботи з аналогічними лазерними граверами на ринку техніки, які показали значне запізнення в швидкості та якості гравірування.

Лазерне гравірування каменю – залог успіху вашого бізнеса

Перед продажем ми особисто перевіряємо працездатність пристрою від А до Я. Тестування, настройка від особи компанії Міртелс дозволяє Вам приступити до миттєвої роботи вже з перших хвилин після установки. Для збільшення якості  майбутнього малюнка на поверхні, радимо пройти обробку зображення в програмі Adobe Photoshop у форматі ВМР. Файл переноситься за допомогою USB або USB-кабеля.

При ускладненнях в експлуатації, які майже не виникали за час нашої практики, ви можете зв׳язатися з нашим консультантом, який надасть детальну допомогу та надасть поради на майбутнє. Лазерні верстати випускаються нами з 2003 року. За довгий період клієнт повірив у наш професіоналізм та високо оцінив використання лазерних граверів, у тому числі моделі L5060, які приносять велику користь для бізнеса. Фотоефект, який створює лазерний верстат, спроможний нанести реалістичний малюнок, який зацікавить будь-якого клієнта.

 

Лазерний гравірувальний верстат по каменю Mirtels L5060 стане вашим універсальним «помічником» у виробництві конкурентної продукції як у сфері ритуальних послуг, так і в альтернативних сферах життя.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний