Нова модель популярного ударно-гравірувального верстата з серії «Леонардо» доступна в нашій компанії Міртелс. Український та іноземний замовники можуть скористатися вигідними пропозиціями вже сьогодні! Модель гравера ТС60120 є середньою по габаритам робочої площини. Завдяки високій якості гравірування на твердих породах граніту, неперевершеній швидкості та надійності з моменту виходу на ринок верстат Леонардо швидко набув популярності серед власників гранітних майстерень.

Найменування Mirtels ТС60120
Робоча зонаа, мм 600×1200
Спосіб гравірування Ударный
Методи гравірування Точковий, амплітудний, комбінований
Глибина гравірування, мм 0,1-0,5
Напруга живлення, В 220
Інтерфейс USB-кабель
Драйвер Win7, Win8
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Ударний гравірувальний верстат  Леонардо ТС60120

Ціна ударно-гравірувального верстата по каменю Mirtels Леонардо ТС60120 прийнятна для раціонального замовника. Цей агрегат –оптимальний вигідний варіант як для початківця у бізнесі, так і для діючих майстерень. До того ж, при купівлі гравірувального верстата ви безкоштовно отримуєте у подарунок каталог по оздобленню пам`ятників, що дозволяє запропонувати великий асортимент продукції для кінцевого покупця!

 

Купити ударно-гравірувальний верстат ТС60120 в нашій компанії

Ще ніколи до цього пропозиція серії ударних верстатів Міртелс не було настільки зручним та надточним. Гравер на ритуальних плитах, пам`ятниках Леонардо ТС60120 оснащений універсальною планшетною конструкцією. Це означає, що сама машина ставиться як на стіл, так і на камінь, ніжки. Область робочої зони 60 на 120см – оптимальний розмір для розповсюджених варіантів пам`ятників та плит.
Модель ТС60120 просто створена для роботи на таких породах каменю:

  1. Габбро українських родовищ
  2. Габбро-діабаз карельских родовищ
  3. Китайський габбро.
  4. Базальт
  5. Долерит.

Важливо, що  користувач може не хвилюватися про безперебійну роботу пристрою! Автономна робота здійснюється через карту пам`яті, з котрої зчитується інформація для виконання задач. Не обов`язково під боком мати персональний комп`ютер, адже верстат не прив`язаний ні до чого. Навіть після відключення електрики верстат поновить гравірування з тієї точки, на якій він зупинився!

 

Актуальна розробка компанії Міртелс гравер ТС60120 відрізняється від попередньої моделі: 

  1. Підвищеною якістю гравірувального малюнка. Покращений алгоритм розподілення точок на квадратний сантиметр.
  2. Динаміка зростання швидкості друку на 50%. Цей показник позитивний для великих фірм, де налічується великий клієнтський обіг.
  3. Нова функція мультишарового нанесення гравірувального зображення. Завантаження у програму одночасно декількох об`єктів економить час та витрати енергії.
  4. Ударно-гравірувальний верстат ТС60120 обладнаний режимом «растеризації». Розглянемо це докладніше.
«Растеризація» має на увазі виконання гравірування на камені ідентично виконанню рукою майстра. Погодьтесь, навіть самий вправний спеціаліст може допустити помилку, яка приведе до тотальної псування виробу та виробничим витратам. Верстат нового покоління від Mirtels ТС60120 виробляє обробку поверхні каменю надточною ударною голівкою, в якій є голка з алмазним кінчиком

.

 

В підсумку, від користувача вимагається тільки контролювати запуск та отримати готовий продукт, який сміливо можна надати клієнту. 

Ціна ударно-гравірувального верстата ТС60120 надається нашими менеджерами. Прямо зараз дзвоніть по контактному номеру, щоб дізнатися про привабливі пропозиції та корисну інформацію для ведення свого бізнесу.

Міртелс  Леонардо ТС60120 — зручність та висока продуктивність

Отримання реалістичного зображення, простота експлуатації, автономність та універсальність для роботи в будь-яких умовах – певні переваги ТС60120. Неважливо, новачок ви чи професіонал в сфері ритуальних послуг – ця «машина» створить зображення будь-якої складності на різноманітних кам`яних породах (портрет, оформлення, пейзаж, напис та інше).

Перед початком гравірування фотографія підготовлюється в програмі Photoshop, потім заноситься до пам`яті верстата.

Ударно-гравірувальний верстат по каменю Леонардо ТС60120 став ще більш досконалим від попередньої версії! Відсутність високих вимог до положення заготовок для друку та попередження негативних факторів на результаті друку – гарантія для покупця. Вам не потрібно чекати довгий час в підготовчому процесі, коли агрегат вступить 100% до роботи. Оператору потрібно зробити мінімум дій через панель пульту керування.

Ви запитаєте, в чому особливості системи керування ТС60120? З задоволенням відповідаємо: в процесі гравірування система самостійно виявляє дефекти (кривизну поверхні) та несприятливі умови. Автоматика підстроюється під кут площини та саму поверхню каменю. Це допомагає виключити необхідність для оператора постійно контролювати процес у виготовленні ритуальної продукції.

Ударні гравірувальні верстати по каменю ТС60120: Оптимальність та надійність

Значення сили удару можна регулювати з пульта керування верстатом навіть у процесі гравірування. Швидкість процесу від А до Я помітно зросла, та що досить важливо, отримала функцію регулювання. Щодо процесу багатошарового гравірування – друкарській голівці не потрібно зайвий раз пресуватися для повторної обробки однієї і тієї ж області. Ви економите витрати, час та персональні зусилля.
Надійність, висока стійкість до активної експлуатації дозволяє користувачу досягати найвищої якості та своєчасності виконання гравірування зображень. Комплектуючі німецького виробництва в свою чергу гарантують власнику довговічність обладнання.

Ціна ударно-гравірувального верстата по каменю Леонардо ТС60120

Якщо ви зацікавлені замовити гравер Міртелс Леонардо ТС60120 нового покоління – прямо зараз зверніться до наших менеджерів по функції «запит клієнта». Вам своєчасно відповість спеціаліст і надасть актуальну інформацію про вартість обладнання. До вартості входять: доступна та велика інструкція по експлуатації, відео-навчання та всі необхідні деталі для повноцінної роботи вже з перших хвилин запуску обладнання.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний