Настільний фрезер з ЧПК Mirtels Dedal M6090NC є середнім по розміру робочої зони і вартості моделлю гравірувально-фрезерних верстатів від компанії Міртелс. Поєднуюча компактні розміри з функціональністю та високою ефективністю, ця модель орієнтована перш за все на приватних майстрів та невеликі майстерні по фрезеруванню і гравіруванню. Використовуючи її, Ви зможете вирішувати широкий спектр задач без необхідності в значних по площі приміщеннях.

Зв'яжіться з нами

Таким чином, запропонований Вашій увазі настільний фрезер з ЧПК є на наш погляд втіленням оптимального поєднання «ціна-якість» в очах більшості покупців такої техніки.

 

Фрезер з ЧПК Mirtels Dedal M6090NC: виробничі можливості

Середня модель нової серії «Дедал» дозволяє своєму власнику вирішувати широкий ряд задач по 2-D і 3-D гравіруванню і фрезеруванню поверхонь різних матеріалів малої та середньої твердості. Зокрема, за його допомогою можна обробляти:

 • Будь-які види деревини і матеріалів на її основі(ДСП, фанера, МДФ, масив деревини);
 • Метали та сплави зі середніми показниками твердості (цинк, мідь, латунь, бронза, алюміній та його сплави);
 • Скло, оргскло, акрил, широка гама пластиків і полімерних матеріалів.

Достатньо великі розміри робочого столу, які має ця модель, дозволяє використовувати його для розкрою перерахованих матеріалів. Таким чином, його придбання може зацікавити представників різного бізнесу, зв׳язаного з постійною необхідністю виконання виробів простих і складних форм.

 

Використовуючи цю модель обладнання, Ви можете виробляти:

 • Елементи інтер׳єру (лиштви, рами для картин та дзеркал – багетні рами, фрагменти камінів та корпусних меблів);
 • Рекламні вивіски з пластику, композиту, двошарового пластику;
 • Різьблену сувенірну продукцію (годинники, шкатулки, нарди, шахи і таке інше);
 • Штампи та інше оснащення для поліграфічних послуг;
 • Оснащення для виготовлення пакування і тари;
 • Електронні друкувальні плати.

 

Настільний фрезер з ЧПК Mirtels Dedal M6090NC: специфіка виконання

Фрезерно-гравірувальний верстат M6090NC – яскравий представник компактного обладнання « в одній коробці», який має натільне виконання.

Сталева рама верстата забезпечує йому необхідну жорсткість для ефективної експлуатації при обробці твердих матеріалів. Робочий стіл виконаний з МДФ з алюмінієвими вставками – таке рішення дозволяє суттєво полегшити загальну конструкцію верстата. Ця обставина дуже важлива для можливості пересування виробництва. Опціонально пропонується варіант з робочим столом, повністю зібраним з алюмінієвих профілів.

Також верстат оснащений шаговими двигунами, шпинделем рідинного охолодження потужністю до 1,5 кВт (може бути збільшена до 2,2квт) з цангою стандарту ER11. Як і інші моделі, верстат забезпечений кінцевими датчиками на всіх осях.

Характерне для всієї нашої техніки винесення блоку керування окремо від механічної складової верстата не стало виключенням і на цей раз. Такий крок підвищує надійність обладнання, захищаючи його від вібрації і попадання пилу від оброблюваної заготовки в електронне «серце» фрезера. Також при такому виконанні ремонт і сервіс також суттєво спрощуються.

Керування процесами гравірування і фрезерування в реальному часі здійснюється контроллером Mach3( опціонально RichAuto A11). Він повнісю сумісний з операційною системою Windows, що полегшує багато виробничих процесів – в тому числі мінімізує участь оператора верстата в обробці заготовки. Його задачею є підготовка програми обробки моделі за допомогою будь-якої  з програм , широко представлених на ринку, такими як ArtCam, PowerMill, SolidCam та інші. Після запуску процесу обробки подальша участь персоналу передбачена лише на рівні спостерігача.

Створення керуючих програм фрезерування для настільного фрезера, купити який пропонує компанія «Міртелс», здійснюється на базі її об׳ємної моделі. Останні створюються самостійно або замовляються у спеціаліста, який володіє відповідними навичками в програмах AutoCad, 3D-Max, Компас, Illustrator, СorelDraw, SolidWork..

 

Mirtels Dedal M4060NC: ціна верстата

Ціну на поставку цього обладнання ви можете дізнатись у менеджерів компанії «Міртелс». Для цього Ви можете скористатись будь-якою контактною інформацією –телефон, вотсап, електронна пошта та інші способи зв׳язку з нами вказані на сторінці «Де купити».

Варто врахувати при купівлі, ща в озвучену спеціалістами ціну за замовчуванням включено:

 • Інструкція по експлуатації;
 • Інформаційна підтримка спеціалістів компанії на всіх етапах взаємодії з покупцем – від попередньої консультації до сервісного обслуговування.

Пропонована модель стане гідним інструментом для базового старту Вашого бізнесу в сфері виробництва різної продукції, що має на увазі обробку заготовок методом фрезерування і гравірування. Порівнявши різні характеристики цієї техніки з іншими пропозиціями на ринку і прийнявши до уваги репутацію нашого бренду, Ви напевне прийдете до цього висновку самостійно.

 

Характеристики M6090NC

Технічні характеристики настільного фрезера з ЧПК M6090NC наведені в таблиці:

Параметр/Модель Dedal M6090NC
Розмір зони обробки, мм 600х900
Розмір столу по Х між опорами, мм 920
Потужність шпинделя, кВт 1,5 (опціонально 2.2)
Координати управління 3
Оброблювані матеріали Фанера, Дерево, МДФ, ДСП, Акрилове скло, ПЕТ, Полістирол, Двошарові пластики, Rowmark, Монолітний полікарбонат, Картон, Гіпс, ПВХ, АБС, Текстоліт, Алюміній, Мідь
Система захисту Кнопка екстреної зупинки
Система управління Mach3 (опціонально RichAuto A11)
Тип даних G-Код
Швидкість холостого переміщення, мм/хв 3500
Робоча швидкість, мм/хв 2500
Тип виконання Настільний
Стовба Сталевий профіль з ребрами жорсткості
Тип і розмір цанги ER11
Тип охолодження шпинделя Водяне
Частота обертання шпинделя max, об/хв 24000
Хід по осі Z, мм 150
Тип робочого столу Фанера з алюм. вставками Т-слот (опціонально алюмінієвий стіл Т-слот)
Базова точність(XYZ), мм 0.02
Точність позиціонування, мм 0.05
Структура X, Y, Z Циліндричні рейки
Привід X, Y, Z ШВП
Додаткова оснастка Насадка на шпиндель, кронштейн для аспірації
Інтерфейс підключення USB
Підтримуване програмне забезпечення ArtCam, Type 3, Fusion360, Rhino, SprutCAM, MasterCAM, Type3, PowerMill, SolidCAM, Alphacam, FeatureCAM, др.
Рабочая температура 15 - 45 °C
Потребляемая мощность, кВт 1,8
Електроживлення, В 220

 

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний