Горизонтально-фрезерний верстат M1325NC – самий найзначніший за своїми габаритами представник серії Dedal, пропонований компанією Міртелс на ринку України. Виходячи зі значних розмірів робочої зони, яка дорівнює 130х250см, його на відміну від останніх моделей серії несправедливо було б віднести до числа настільних фрезерів з ЧПК. Таким чином, це обладнання є відповіддю на широкий загал потреб свого власника.

Зв'яжіться з нами

Використовуючи цей по-справжньому універсальний фрезерний верстат, можна здійснювати ведення бізнесу в наступних галузях:

  • Виробництво дизайнерських елементів оздоблення приміщень та меблів. Зокрема, за допомогою M1325NC можна виготовляти значні за довжиною елементи корпусних меблів, лиштву та рами, балясини, паркетну мозаїку, столи для більярду, візерункові решітки, параметричні меблі і таке інше;
  • Виробництво дверей. Фільонки, лиштви, дверні профілі внутрішніх дверей під дзеркала та скло, дверні накладки, петлі та замки – обмеження у виробництві дверей виникають лише виключно від твердості оброблюваних металів;
  • Виготовлення рекламних конструкцій. Світлові короби, рекламні вивіски, об׳ємні літери з пластику та інших матеріалів можна виготовляти на цьому фрезері;
  • Виробництво сувенірної продукції. Таблички, шилди, пам׳ятна продукція самих складних конфігурацій;
  • Виготовлення штампів та іншого оснащення для будь-яких інших видів виробництва.

Якщо Вас зацікавили виробничі можливості пропонованого універсального фрезерного верстата, ми рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з його технічними характеристиками. І переконатися в перевагах техніки Міртелс над продукцією інших конкурентів, представленою на українському ринку спеціалізованого обладнання.

 

Горизонтально-фрезерний верстат Mirtels Dedal M1325NC: специфіка виконання

Старша модель новітньої серії фрезерів увібрала в себе найбільш вдалі рішення і тенденції подібної техніки. Наші інженери і технологи використали в ній найсучасніші розробки. Окрім того, за рахунок використання імпортних комплектуючих нам вдалося значно підвищити надійність верстата і загальний ресурс його експлуатації.

В основі горизонтального фрезерного верстата з ЧПК знаходиться міцна рама з міцного сталевого профілю. Для зниження загальної ваги обладнання воно комплектується робочим столом з МДФ, в якому для забезпечення жорсткості знаходяться алюмінієві вставки. Якщо Ви плануєте використовувати Dedal M1325NC виключно як стаціонарний фрезер, або маєте достатні ресурси для його транспортування, можна замовити стіл з цільного алюмінієвого профілю.

Базова потужність охолоджуваного за допомогою рідини шпинделя, яким укомплектований верстат, дорівнює 3квт. Якщо покупець бажає отримати надійний та якісний інструмент для роботи з породами деревини, видами пластику і металевими сплавами, Dedal M1325NC має високий потенціал модифікації. За опціоном можна замовити шпиндель з різною потужністю до величини 7,5 квт.

Як і інше фрезерне обладнання, пропоноване нашою компанією українським покупцям, у флагмана серії механічна частина і блок керування верстата розділені. Це позитивно позначається як на надійності роботи верстата в умовах високої запиленості та вібрації, так і на можливості проведення сервісних та ремонтних робіт.

Точна обробка заготовки з онлайн-контролем за всіма режимами здійснюється завдяки сучасному контроллеру Mach3. Ми можемо поставити версію верстата з альтернативним варіантом контроллера RichAuto A11, що також користується високим попитом у покупців. Обидва контроллера мають тотальну сумісність з Windows.

Тому ніяких проблем з виконанням виробничих задач не виникає – персоналу достатньо пройти попередній курс навчання.

Необхідні для цього матеріали на електронному носії додаються до кожної одиниці реалізованого нами обладнання.

 

Фрезерування закріпленої оператором верстата заготовки виконується за спеціально створеною програмою обробки. В свою чергу, її основою є об׳ємна модель кінцевого виробу. Завантажувані моделі виробів, виконані в цілому ряді програм (AutoCad, 3D-Max, Компас, Illustrator, СorelDraw, SolidWork) можутьбути створені Вашим персоналом або замовлені через спеціалізовані сайти у спеціалістів.

Особливо вважаємо за потрібне підкреслити якість збірки фрезерів цієї серії. Ми контролюємо кожний етап цього процесу. Після його завершення співвісність та геометрія всіх встановлених елементів ще раз перевіряються. Потім здійснюється тестовий запуск кожного верстата, по результатам якого перевіряються заявлені в паспорті технічні характеристики і показники роботи.

 

Універсальний фрезерний верстат M1325NC : ціна обладнанняя

Як Ви самі можете переконатися, пропонований апарат має високий потенціал додаткових комплектацій. В свою чергу, це приводить до широкого загалу технічних характеристик і, відповідно, впливає на вартість фрезера.

Вибираючи конкретну конфігурацію техніки, оптимальну для виконання Ваших бізнес-задач, Ви отримаєте конкретні цифри вартості такого верстата у наших менеджерів.

Дізнатись у них цю інформацію можна, зв׳язавшись за представленою на сайті контактною інформацією. Ви самі обираєте зручний спосіб зв׳язку – телефон, вотсап, електронна пошта наших представництв у вашому розпорядженні.

В озвучувану менеджерами Міртелс ціну універсального фрезера включені:

  • Додаване для експлуатації програмне забезпечення;
  • Навчальний курс по експлуатації техніки на DVD-диску;
  • Інформаційна підтримка і сервісне обслуговування всієї купленої у нас техніки.

Якщо Ви все ще сумніваєтесь в своєму виборі, ми рекомендуємо детально ознайомитися з технічними характеристиками фрезера M1325NC. Крім того, варто подивитись і відеоролик, присвячений цій моделі фрезерних верстатів. Якщо у Вас ще залишилися сумніви або виникнуть питання, консультації наших спеціалістів допоможуть Вам прийти до остаточного рішення з приводу покупки фрезерного обладнання для Вашого бізнеса.

 

Характеристики M1325NC

Таблиця з технічними параметрами і характеристиками M1325NC:

Параметр/Модель Dedal M1325NC
Розмір зони обробки, мм 1300х2500
Розмір столу по Х між опорами, мм 1550
Потужність шпинделя, кВт 3 (опціонально 4,5, 5, 6)
Координати управління 3
Оброблювані матеріали Фанера, Дерево, МДФ, ДСП, Акрилове скло, ПЕТ, Полістирол, Двошарові пластики, Rowmark, Монолітний полікарбонат, Картон, Гіпс, ПВХ, АБС, Текстоліт, Алюміній, Мідь
Система захисту Кнопка екстреної зупинки
Система управління Mach3 (опціонально RichAuto A11)
Тип даних G-Код
Швидкість холостого переміщення, мм/хв 3500
Робоча швидкість, мм/хв 2500
Тип виконання Напольный
Стовба Сталевий профіль з ребрами жорсткості
Тип і розмір цанги ER20
Тип охолодження шпинделя Водяне
Частота обертання шпинделя max, об/хв 24000
Хід по осі Z, мм 200
Тип робочого столу Фанера з алюм. вставками Т-слот (опціонально алюмінієвий стіл Т-слот)
Базова точність(XYZ), мм 0.02
Точність позиціонування, мм 0.05
Структура X, Y, Z Y - Рейки квадратні HIWIN, XZ – циліндричні рейки
Привід X, Y, Z ШВП
Додаткова оснастка Насадка на шпиндель, кронштейн для аспірації
Інтерфейс підключення USB
Підтримуване програмне забезпечення ArtCam, Type 3, Fusion360, Rhino, SprutCAM, MasterCAM, Type3, PowerMill, SolidCAM, Alphacam, FeatureCAM, др.
Рабочая температура 15 - 45 °C
Потребляемая мощность, кВт 4
Електроживлення, В 220/380 (уточнення при замовленні)

 

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний