Ви бажаєте розпочати власний бізнес в сфері виробництва ритуальної, церковної або художньої продукції з каменю? Це достатньо раціональне рішення з точки зору рентабельності такої ідеї! Сьогодні виробництво пам׳ятників, надгробків, а також заготовок з каменю для інших цілей – прибуткова справа, яка потребує чіткого планування на підготовчому рівні. Компанія Міртелс підготувала для Вас загальний бізнес-план, який підкаже вам усі тонкощі створення власного виробництва.

За статистикою, гравірування портретів, пейзажів на камені приносить високий прибуток завдяки постійному попиту. Верстат для гравірування по каменю стане вашим першим помічником в здійсненні поставлених перших задач. Ми пропонуємо ряд перспективних і доступних для гравера-початківця моделей ударних і лазерних верстатів. Нові технології, які закладені в основу агрегатів, дозволять Вам виготовити великий об׳єм замовлень у найкоротші строки. Наприклад, ударно-гравірувальний верстат Міртелс ТС60120 і лазерно-ударний LT60120M володіють незрівнянними показниками, які приведуть початковий бізнес на новий ступінь розвитку.

 

Чи існує конкуренція у цій галузі

Поза сумнівом, як і в будь-якій іншій справі, виробництво гравірувальної продукції з каменю зайнято певною кількістю майстерень. Але, погодьтесь, треба врахувати факт їх успіху серед клієнтів. При відсутності сучасної технологічної бази, маркетингового ходу майстерня не може бути конкурентноспроможною. Верстати від Міртелс спеціально розроблені, щоб ваша справа стала:

  1. Привабливою. Продукція високої якості завжди буде привертати увагу досвідченого і платоспроможного клієнта.
  2. Оперативним. Кожний замовник цінує швидкість виконання об׳єму робіт. Ви ж не будете зупинятися надовго на одній одиниці продукції.
  3. Окупність. При середній кількості клієнтів Ваш прибуток гарантовано виросте уже в першому півріччі.
  4. Успішним. Кожний вдячний клієнт несе широкий розголос, який приносить прихильність широкої цільової аудиторії.

Які правила для початку діяльності

Зробити гравірування на камені за допомогою верстатів з нашої серії цілком реально без сторонньої допомоги! Вам не доведеться додатково винаймати спеціалістів, оскільки всю роботу легко опанувати через навчальні матеріали, які ми безкоштовно надаємо до кожного пристрою. Станьте одночасно графічним редактором, оператором верстата, менеджером по прийому клієнтських запитів.

Вже після відчутного зросту майстерні Вам слід розширити штат співробітників. Як тільки Ви відчуєте впевненість в своїх діях, вам необхідно замовити додаткову кількість верстатів. Тут потрібно запросити приймальника, операторів, які будуть допомагати вам в процесі роботи.

Золоте правило успішної майстерні: ніколи не нехтуйте рекламою! Зробіть виставку своїх робіт, запрошуйте спеціалістів, розташовуйте рекламу в соціальних мережах, газетах. Так потенційні клієнти будуть тримати на слуху ім׳я вашої компанії.

 

Поступові кроки для початку успішного бізнесу

№1. Орендуйте приміщення під ваші виробничі потужності. Для розміщення одного верстата, комп׳ютера, зони для розташування виробів необхідна площа не менше як 30 квадратних метрів. Віддавайте перевагу приміщенням на перших поверхах – це зручно для розвантаження і транспортування замовлень. Вам не потрібно буде додатково наймати помічників, відчувати дискомфорт і змушувати чекати клієнта.
№2. Придбаємо верстат. Гравірування на камені за допомогою верстатів з серії Міртелс виконується такими способами: ударний, лазерний, комбінований. Невибагливе і максимально універсальне обладнання – комбінований верстат. Єдиний мінус – коштує він дорожче, але працює в рази швидше, ефективніше, економніше, а головний плюс – це два верстати в одному – лазерний і ударний, що безперечно набагато дешевше, ніж купити 2 верстати окремо. Пам׳ятайте, що треба намагатися підвищувати якість виробів, оперативність.
№3. Гравірування портретів на камені та інші послуги неможливі без матеріалу. Камінь потрібно замовляти у перевірених постачальників. Мі зможемо порекомендувати Вам постачальників граніту і мармуру, які мають власні кар׳єри по їх добутку і переробці.

 

Поговоримо про надійний верстат для вашої майстерні

Попередньо ми вказували на дві моделі, які стануть ідеальним початком для старту вашого бізнеса – ударно-гравірувальний верстат Міртелс ТС60120 і лазерно-ударний LT60120M. Чому саме вони? По-перше – для роботи вам не знадобляться додаткові розхідні матеріали, вони йдуть в комплекті.

Висока якість і реалістичність малюнка на заготовці оцінить кожен замовник. Ефект схожий з ручним виконанням обробки рукою досвідченого майстра, але виключена погрішність і псування майна верстатом. Також висок роздільна здатність робочого поля верстатів – до 1000 Dpi. Ви зможете брати замовлення будь-якої складності, за рахунок широких можливостей в робочій зоні верстата. Отже, виготовляти від мініатюрної таблички до великого пам׳ятника в реальну величину.

Універсальна порада від компанії Міртелс – купуйте лазерно-ударний верстат, який поєднує переваги обох способів. В разі виходу з ладу однієї насадки процес роботи не зупиниться – вас підстрахує справна. Також така технологія дозволяє працювати з більшим розмаїттям матеріалів – не тільки з каменем, а і з деревом, пластмасою, акрилом.

Гравірування на камені: ціна і собівартість

На собівартість готового виробу впливають наступні фактори:

  1. Оренда приміщення.
  2. Вартість закуплених матеріалів.
  3. Оплата комунальних послуг, відвантаження, транспортування.
  4. Заробітна платня – поки що ми її виключаємо.

При мінімальних розрахунках ціна виготовлення невеликого портрета (30х40см) на верстаті моделі ТС60120 буде близько 50 гривень+ матеріали (гранітна плита 50х100см) вартістю близько 1000 гривень. В підсумку вартість готового монументу з гравіруванням вийде близько 1050грн.

При середньоринковій вартості такого пам׳ятника 4000-5000 гривень рентабельність такого бізнесу за статистикою окупається на протязі перших 4 місяців з урахуванням середнього клієнтського обороту.

 

Компанія міртелс бажає вам успішного і швидкого розвитку власного бізнеса!

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний