Абсолют TC60120RA – «золота середина» модельного ряду новітніх ударно-гравірувальних верстатів, які пропонуються українським покупцям. Маючи середні габарити робочої зони ,вона дає можливість ефективно виконувати навіть саме складне гравірування на поверхні різних матеріалів. Як показує наш досвід продажу подобних апаратів попередніх серій, більшість власників гранітних майстерень та інших бізнесів віддають перевагу моделям саме таких габаритів. Вони оптимально поєднують фактор ціни та трудомісткості виробництва з урахуванням переваг замовників ритуальної продукції в різних регіонах України.

Що може запропонувати своєму власникові цей апарат? Що відрізняє його та інші апарати лінійки «Абсолют» від продукції конкурентів та моделей ЧПК-граверів Міртелс інших серій?

Для того, щоб повністю розкрити оновлені функції та можливості, розглянемо окремо ті фактори, на які покупець звертає увагу в першу чергу.

Міртелс Абсолют TC60120RA: покращена якість обробки поверхні

Оптимізація якості гравірування, втілена в граверах серії «Абсолют», забезпечується сукупністю цілого ряду інженерних рішень. Частина їх була успішно успадкована з обладнання попередніх лінійок компанії, частина реалізована вперше.

З числа останніх можна назвати в першу чергу покращену механіку ЧПК-гравера, в основі яких лежить збільшення числа шарико-гвинтових передач. Так, тепер за переміщення по осі Y відповідають два крокових двигуна та два ШГП, по осі Х – одна ШГП. Таким чином, Ви, як виконавець гравірування можете запропонувати кінцевому замовнику безпрецедентно високу якість виконання подібних робіт.

Але не тільки конструктивними рішеннями пояснюється здатність гравера втілювати самі складні зображення та написи на різних матеріалах. За допомогою новинки можна з високою ефективністю та в мінімально можливі терміни виконувати гравірування багатошарових композицій. Ще не так давно вони виконувались пошаровою з повертанням ударної голівки до певних ділянок для повторної обробки, зараз ці операції виконуються швидше. Інструмент гравірує одразу декілька шарів, які мають різну роздільну здатність. Оптимальна роздільна здатність підбирається з урахуванням специфіки композиції, породи каменю або іншого матеріалу, його забарвлення та інших факторів.

 

Так, наприклад, на найбільш важливих ділянках гравірування (як правило, портретна частина) на карельському габбро-діабазі оптимально добирати роздільну здатність 80-100 DPI. Для фонового оформлення або ряду інших елементів можна вибирати роздільну здатність поменше – це прискорює процес завершення гравірування та економить розхідники. Виконуючи такі елементи, можна використовувати режим «гіпершвидкість», який заложено до функцій Міртел Абсолют TC60120RA.

 

Ще однією перевагою всіх останніх граверів Міртелс в порівнянні з продукцією конкурентів є функція растрування зображення. Вона допомагає  створити зображення з виключною імітацією ефекту гравірування вручну. Це дуже виразно виглядає та при правильному оздобленні буде високо оцінено замовником пам׳ятника. Таким чином, акцент на цій властивості апаратів серії «Абсолют» дозволить Вам не тільки вигідно відзначитись на фоні конкурентів, але й отримати додатковий прибуток.

Міртелс Абсолют TC60120RA: висока надійність та продовжений ресурс

Окрім якості обробки заготовки, у апаратів нової серії збільшились також надійність та загальний ресурс обладнання. А це означає, що за свої гроші Ви отримуєте верстат, який рідше потребує обслуговування та ремонту, а також довше приносить Вам прибуток без додаткових вкладень.
Це досягнуто цілим рядом рішень, в числі яких є  такі:

  • Оснащення захисним кожухом шарико-гвинтових передач. Це значно знизить накопичення відходів гравірування в цих вузлах та дозволить оператору рідше та швидше їх обслуговувати.
  • Високоміцні ударні кулачки, виготовлені з титанового сплаву. Вони забезпечують краще утримання інструменту, що позитивно позначається на точності обробки та довшого терміну використання алмазної голки.

Використовувати наш апарат можна і в умовах нестабільного енергоживлення майстерні. Якщо відключення електроструму застало Міртелс Абсолют TC60120RA в процесі гравірування, нічого страшного – браку не буде. Необхідно просто дочекатися відновлення подачі електричного струму – верстат автоматично продовжить роботу с останньої виконаної точки.

Зв'яжіться з нами

 

 

 

Міртелс Абсолют TC60120RA: ергономічність керування

Керувати новим обладнанням також зручніше, ніж це було  раніше. Завантаження файлу можна зробити вже не через USB-порт за допомогою жорсткого носія або девайсу, а через з׳єднання Wi-Fi. Для тих, хто звик до роботи в середовищі Windows,, встановлене програмне забезпечення ПЗ MTGCAM відчується знайомим та інтуїтивно зрозумілим. Після попереднього навчання кінцевий підсумок роботи апарату в повній мірі буде відповідати очікуванням навіть самого вимогливого замовника.

Другий момент, який оцінить вже оператор верстата – можливість перевірки моделі гравірування на наявність помилок, яка здійснюється візуально до початку обробки. Ця функція дозволяє оцінити роботу складача моделі та не  допустити утворення браку на дорогих заготовках (кам׳яних плитах різних порід). Крім того, використання такої функції суттєво знизить репутаційні втрати, які б могли негативно позначитись на іміджі  Вашого підприємства.

 

Також до вагомих аргументів на користь вибору саме Міртелс Абсолют TC60120 RA серед альтернативних моделей ЧПК-граверів від конкурентів можна віднести:

  • Багату комплектацію апарата. Модель обладнання укомплектована навчальними матеріалами на електронних носіях та навіть інструментом для обслуговування;
  • Повну інформаційну та сервісну підтримку покупців цієї та іншої техніки Міртелс.

Вартість Міртелс Абсолют TC60120 RA можна дізнатись у наших менеджерів. Звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом, Ви отримаєте максимально оперативну та компетентну відповідь по будь-яким питанням, які стосуються цього та будь-якого іншого обладнання компанії.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний