Міртелс  М102 — раціональна покупка на найближчі десять років. Упровадження самих інноваційних технологій, гранична швидкість функціонування, простота в керуванні – незрівнянні плюси на вашу користь. Співвідношення ціни та якості тут відображені на всі 100%. Це обладнання  перетворює звичайну керамічну заготовку  у витвір фотомистецтва. Фотографії, пейзажі, малюнки, написи на емалі, кераміці набувають чудової якості.

Найменування ВСС М102
Область друку, мм 200×300
Напрямок друку Двонаправлений друк з логічним пошуком, оптимізованим для тексту і графіки
Роздільна здатність друку, dpi 4880 х 1200
Система подачі чорнила Перезаправні картриджі
Інтерфейс Так, читання з USB-Flash пам'яті
Середній час гравіювання зображення 30х40см USB
Швидкість друку 13 х 18 см, режим фото - 48 секунд
Драйвер Win 98, 2000, Me, XP, Mac, Vista, Win8
Напруга живлення, В 220
Гарантія 1 рік

Зв'яжіться з нами

 

Професійне обладнання для кераміки від компанії Міртелс

Ласкаво просимо, шановний гість на сайт компанії Міртелс! Ви знаходитесь в пошуках якісного ті доступного по вартості принтера для фотокераміки? У нас є те, що дозволяє Вам забути про повільне виконання замовлення, невдоволення  якістю друку. Принтер ВСС М102 від Міртелс налаштовується під будь-який масштаб виробництва. Цей агрегат активно набирає оберти як серед початківців, так і досвідчених майстерень, які спеціалізуються у сфері ритуальної продукції.

Апарат дозволяє виробляти таблички овальної та прямокутної форми на надгробки, пам׳ятники, навіть для оздоблення офіційних будівель.

 

Принтер Міртелс М102: переваги для покупця

 

Принтер Миртелс М102

№1. Високі показники якості друку. Яскраві, чіткі малюнки на поверхні тримаються на поверхні до 50років! Завдяки технології запікання нанесеного пігменту продукція набуває реалістичного дизайну.

№2. Невибагливість. Агрегат працює в будь-яких умовах атмосферного тиску та вологості повітря. Рекомендований інтервал температури становить від 10 до 40градусів Цельсія. Техніка може працювати декілька годин без упину з виконанням задач різної складності.

№3. Принтер для фотокераміки М102 оснащений системою ультраточного поєднання шарів, автоматичною установкою та позиціонуванням заготовок овальної та прямокутної форми.

№4. Максимальна площа роботи принтера становить 200 на 300 мм. На сьогодні, це самий універсальний варіант для вашого бізнесу. Можливість виконувати замовлення самих популярних запитів клієнтів буде завжди реалізована за допомогою принтера М102.

№5. Швидкість. Зображення середньої величини можна зробити усього за 48 секунд! Навіть з урахуванням підготовчого процесу ця цифра феноменальна. Висока продуктивність на протязі одного робочого дня дозволить скоротити час на виготовлення однієї одиниці продукції.

 

Технологія другу на фотокераміці на принтері Міртелс М102

 1. Розміщуємо заготовку у вигляді овалу бо таблички в принтері.
  Апарат автоматично виконає позиціонування для відсутності зсуву під час друку.
 2. Тепер необхідно користатись графічним редактором Photoshop.
  В ньому потрібно обрати функцію, яка розділяє одне фото на чотири ділянки: червону, чорну, жовту, синю. Такі шари необхідні для того, щоб отримати якісне кольорове зображення.
 3. Технології фотокераміки потребують друку спеціальними адгезійними чорнилами.
  Липка основа цих чорнил дозволяє вкрити заготовку дрібнодисперсним порошком потрібного кольору. Там, де повинен бути синій колір, буде невидима липка основа, яку ми покриваємо синім порошком та прибираємо решту широкою щіткою. Інші ділянки лишаються незайманими.
 4. Тепер необхідно помістити заготовку до муфельної печі, розігріту вище 800градусів.
  На протязі 2-3 хвилин синій пігмент розкриється та стане видимим. Температура гарантує якісне проникнення пігменту в керамічний шар. Тому майбутній заготовці не страшні коливання температури та вологості.
 5. Повторити ці ж дії з іншими кольорами..

Якщо вам необхідно отримати лише чорно-білий малюнок – використовуйте тільки чорний фарбуючий порошок по запропонованій технології.

При купівлі керамічного принтера ВСС М 102, компанія Міртелс надає гарантію на 12 місяців. У випадку виникнення неполадок безкоштовно замінюємо деталі, ведемо професійну діагностику. Незалежно від гарантії надаємо безкоштовне навчання та консультацію по будь-якому питанню.

 

Купити керамічний принтер М102 від Міртелс в Україні вже сьогодні

Даний принтер вміло поєднує високі показники продуктивності та доступної ціни. Багато клієнтів лишилися задоволені результатом вже після першого використання принтера М102. В декілька разів краща якість виконання портретів, пейзажів, малюнків та написів роблять цей агрегат фаворитом в порівнянні з іншими моделями. Надаємо навчальні матеріали та персональну допомогу спеціаліста, який навчить вас необхідним навичка роботи з принтером М102. Вже з першого дня ви вільно зможете виготовляти продукцію, дотримуючись інструкції.

Виробляйте оригінальну продукцію не тільки для сфери ритуальних послуг, але й різноманітні таблички на будівлі, індивідуальні портрети з поздоровленнями. З керамічним принтером від Міртелс вам гарантована увага клієнта, для якого важливо швидке та якісне виконання замовлення. Поспішайте стати щасливим власником агрегату, який встиг зайняти призові місця на авторитетних конкурсах. Зробіть свій бізнес універсальним для своїх покупців завдяки високим технологіям від Міртелс.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний