Фрезерно-гравірувальний верстат з ЧПК

Будь-який фрезерно-гравірувальний верстат з ЧПК від компанії Міртелс –це втілення самих сучасних технологій і високої виробничої ефективності в рішенні ряду задач замовника. Це досить дороге устаткування. Саме цьому потрібно дуже уважно відноситись до його вибору з метою придбання для ведення тієї чи іншої діяльності або виробництва продукції.

Серед багатьох фрезерно-гравірувальних верстатів, представлених на українському ринку, обладнання нашої компанії стоїть окремо. Передусім це пояснюється універсальністю та багатофункціональністю задач, які спроможна вирішити розроблена нами техніка. Хоча вона була спроектована під потреби обробки каменю (зокрема для ритуального бізнеса), закладеного в неї потенціалу з лишком достатньо для рішення актуальних потреб інших видів виробництва.

 

Фрезерно-гравірувальні верстати з ЧПК в Україні: задачі і області застосування

Давайте додамо трохи конкретики. Використовуючи обладнання Міртелс цієї серії, можна виготовляти наступні види продукції:

 • Пам׳ятники та надгробки, потребуючі 2D або 3D-обробки заготовки з різних гірських та осадових порід. Обробка може містити текстове або художнє гравірування, а також складне різьблення, обрамлення, візерунки і таке інше;
 • Скульптури і скульптурні композиції з каменю;
 • Виготовлення різноманітних елементів інтер׳єру з деревини, каменю, штучних матеріалів і полімерів. Серед них – стільниці, віконні лиштви, камінні елементи, корпусні меблі, багети для картин та дзеркал, раковини та умивальники;
 • Сувенірна продукція;
 • Форми для лиття і штампування;

Рекламні конструкції складної конфігурації.

Ви хочете зрозуміти, чи зможете ви виконувати на нашій техніці свої замовлення? Це досить просто. Достатньо просто вивчити характеристики конкретної моделі обладнання і прийняти до уваги спектр матеріалів, які оброблюються на фрезерно-гравірувальних верстатах Міртелс:

 • Натуральне та штучне каміння (граніт, базальт, габбро-діабаз, долерит, керамограніт, мармур);
 • Композити середньої і високої твердості;
 • Метали та сплави малої твердості (алюміній, латунь, бронза та інші);
 • Акрил;
 • Оргскло;
 • Деревина;

Широка гама пластиків.

 

Фрезерно-гравірувальний верстат з ЧПК: специфіка експлуатації

Одним з відмінних параметрів цього обладнання, яке випускає наша компанія, є простота його  експлуатації. За рахунок того, що після натискання на кнопку «Пуск» весь процес обробки заготовки проходить в автоматичному режимі і не потребує участі персоналу, вся задача оператора верстата полягає в підготовці моделі гравірування і завантаження її в керуючий блок верстата.

Отже, дії, які необхідні для отримання кінцевого результату на фрезерно-гравірувальному верстаті з ЧПК виробництва нашої компанії:

 • Установка і фіксування заготовки у верстаті;
 • Підготовка або отримання готової 3D моделі фрезерованої заготовки. Вони виконуються самостійно або замовляються у стороннього виконавця. Моделі заготовок для фрезування або гравірування виконуються за допомогою спеціального програмного забезпечення  - СorelDraw, 3D-Max, AutoCad, Компас,  SolidWork, Illustrator;
 • За допомогою програми ArtCam формується керуюча програма обробки заготовки. Вона являє собою набор показників обробки(швидкість, траєкторія руху, глибина обробки, форма фрези та інше) в кожній точці робочого простору.
 • Готова модель фрезерування заготовки завантажується в керуючий блок верстата. Для цього необов׳язкова наявність ПК або ноутбука в зоні обробки – оптимально використовувати USB-кабелі або Flash-носії.
 • Запустити процес обробки шляхом натискання кнопки «Старт».

 

Фрезерно-гравірувальні верстати: ціна в Україні

Фрезерно-гравірувальні верстати, ціна яких залежить від моделі, підбираються перш за все на основі експлуатаційних характеристик і технічних показників. Вивчивши представлені в таблиці дані, Ви зможете зробити оптимальний вибір подібної техніки з нашої продукції.
Вартість цікавлячої Вас моделі можна взнати по запитанню в будь-яку українську філію компанії Міртелс. В озвучену вартість вже включено6

 • Навчальний курс по експлуатації верстата, який додається до кожної одиниці на DVD;
 • Послуги інформаційної та технічної підтримки кожного покупця будь-якого обладнання Міртелс.
Пропозиція купити фрезерно-гравірувальний верстат з ЧПК – відмінний шанс технологічного переобладнання і модернізації виробництва для більш ефективного рішення актуальних потреб Ваших покупців і замовників!

 

Архімед D70 Архімед D120 Архімед D150
Зона обробки  X,Y,Z, мм  700х1300х300  1200х2000х400  1500х2500х400
Вид оброблюємого матеріалу Граніт, мармур, базальт долерит та ін.види каменю, а також дерево, пластик та інші матеріали Граніт, мармур, базальт долерит та ін.види каменю, а також дерево, пластик та інші матеріали Граніт, мармур, базальт долерит та ін.види каменю, а також дерево, пластик та інші матеріали.
Точність обробки, мм ±0,01  ±0,01 ±0,01
Станина  Сталева Сталева Сталева
Робочий стіл Т-слоти Т-слоти Т-слоти
Направляючі по осі X, Y, Z Квадратні направляючі  Hiwin  Квадратні направляючі Hiwin Квадратні направляючі Hiwin
Привод по осі X, Y Зубчасто-рейкова передача Зубчасто-рейкова передача Зубчасто-рейкова передача
Привод по осі Z Кулько-гвинтова передача Hiwin Кулько-гвинтова передача Hiwin Кулько-гвинтова передача Hiwin
Шпиндель 3 кВт (4,5 кВт вибір при замовленні)  3  кВт (4,5 кВт, 5,5 кВт вибір при замовленні)  3  кВт (4,5 кВт, 5,5 кВт вибір при замовленні) 
Швидкість обертання шпинделя Max, об/хв 24000 24000 24000
Охолодження шпинделя і інструмента Рідинне, циркуляційне Рідинне, циркуляційне Рідинне,  циркуляційне
Цанга ER20, діаметр хвостовиків: 3.175, 4, 6, 8, 10,12 ER20, діаметр хвостовиків: 3.175, 4, 6, 8, 10,12 ER20,діаметр хвостовиків: 3.175, 4, 6, 8, 10,12
Система керування   DSP-контролер з винесеним пультом DSP-контролер з винесеним пультом DSP-контролер з винесеним пультом
Шафа керування верстатом мм 580х350х980 580х350х980 580х350х980
Напруга живлення однофазове, 220 В, 50 Гц 3-фазове 380 В, 50 Гц 3-фазове 380 В, 50 Гц
Масса нетто/брутто, кг 300/350 650 810
Гарантія 1 рік 1 рік 1 рік
Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний