Лазерне різання тканини, обладнання для якого пропонує компанія «Міртелс», являє собою сучасне та ефективне рішення актуальних потреб самих різних виробництв. Приватні майстри з пошиву одягу або хендмейду, невеликі підприємства легкої промисловості, виробничі підпрємства – всюди знадобиться подібне універсальне обладнання.

Пояснюється це перш за все багатьма перевагами такого обладнання, які значно перевершують результат ручної праці навіть самих досвідчених та талановитих розкрійників.

 

Лазерний верстат для різання тканини: переваги

Для належного розуміння того, наскільки наявність такого обладнання полегшить Вашу роботу у випадку його придбання, перерахуємо характерні для лазерного ЧПК- верстата переваги. Вони притаманні практично будь-якому апарату, що використовує подібну технологію обробки матеріалів:

  • Недосяжну для ручного виконання якість та складність розкрою. Жоден з інструментів, використовуваний розкрійниками, не дозволяє настільки точно та акуратно виконати різ текстилю. Крім того, високотемпературний промінь немов запаює волокна в місці розрізу. Як підсумок, тканина в місці розрізу має дуже акуратний вигляд. Ризик утворення бахроми при цьому зведений до мінімуму;
  • Можливість розкрою самого широкого спектру текстильної продукції. При правильному настроюванні параметрів роботи апарату для конкретних властивостей тканини (щільність, товщина, міцність, хімічний склад, температура плавлення), можна ефективно різати як найніжніші тканини, так і самі міцні у декілька шарів;
  • Можливість розкрою відразу кількох текстильних заготовок, які мають спільний контур. Це значно прискорює виробничий процес при малосерійному виробництві виробів;
  • Можливість виконання перфорації з заданим кроком по контуру будь-якої складності. Вручну таку задачу виконати практично неможливо. Так само і трудовитрати на її реалізацію вручну також не можна порівнювати з тим, як виконає її лазерний верстат з ЧПК;
  • Відсутність браку, причиною якого є низька кваліфікація або персональні якості виконавця. Навіть самий досвідчений майстер при довгому часі роботи втомлюється, припускається помилок або знижує продуктивність роботи. Лазерний верстат для різання текстилю, оснащений ЧПК, продовжує виконувати поставлену задачу без втрати якості по вихідному коду. При цьому результати роботи можна подивитись на моніторі до запуску апарата, що значно знижує вірогідність помилки та отримання браку.

Зв'яжіться з нами

Click to refresh

 

Обладнання для лазерного різання тканин: сфера застосування

Лазерні верстати, які виконують розкрий заготовок з усіляких видів текстилю, можуть успішно застосовуватись в таких видах бізнесу:

  • Виготовлення взуття. Розкрий шкіри або виконання тканинних викрійок для конкретних моделей на ЧПК-верстатах з випромінюючою лазерною голівкою здійснюються швидко та ефективно з мінімальним процентом відходів;
  • Рекламні агентства і магазини сувенірної продукції. Подарункові упаковки, текстильні елементи подарунків, дизайнерські вироби та аксесуари з тканин можуть стати «родзинкою» Вашої фірми;
  • Виробництво військової атрибутики та уніформи, рюкзаків, наметів та іншого туристичного спорядження;
  • Авіаційне виробництво та автомобілебудування. Невеликим підприємствам часто доводиться самостійно виконувати розкрий чохлів для сидінь та інших елементів салону з складною конфігурацією. В цьому плані подібне обладнання  майже не має конкурентів;
  • Виробництво елементів інтер׳єру. Розкрий або перфорацію дизайнерських штор, абажурів, тюлю, спальної білизни або інших виробів лазерний верстат успішно виконує в рамках як одиничного, так і малосерійного виробництва.

 

У виконанні усіх цих задач лазерне обладнання компанії «Міртелс» зарекомендувало себе з найкращої сторони. Наші універсальні апарати допоможуть своїм власникам реалізувати найскладніші виробничі задачі по розкрою та гравіруванню різноманітного текстилю, шкіри та інших матеріалів, які застосовуються у легкій промисловості та творчості «хендмейд».

Звертаємо вашу увагу на те, що для бездоганного результату використання апарата з лазерним принципом роботи від оператора вимагається чітко настроїти параметри обробки для конкретного матеріалу. Рекомендації та ряд налаштувань можна отримати в процесі навчання (матеріали на електронних носіях додаються до кожної одиниці техніки «Міртелс» або при звертанні до нашої компанії.

Як обрати обладнання для різання тканини лазером

Важливим фактором ефективної експлуатації подібної техніки є правильний вибір моделі. Основою для цього вибору я чітке визначення того, з якими тканинами (матеріал та розмір) Ви плануєте працювати та яку кінцеву продукцію виробляти.

Якщо мова йде, наприклад, про виробництво військової атрибутики – шеврони, нашивки, елементи форми – тоді цілком достатньо мінімальної по габаритам моделі з каталогу лазерних верстатів «Міртелс». Якщо планується виконувати великі розкрийки, то для економії часу та ступеню залучення оператора варто придбати саму велику модель серії.

 

В плані потужності випромінювача та гнучкості налаштувань вся лазерна техніка, розроблена інженерами компанії, має достатній потенціал для ефективної роботи з будь-якою тканиною та шкірою. Тому головне питання по визначенню оптимальних параметрів – розмір робочого стола апарата.

Якщо у Вас після ознайомлення з обладнанням компанії «Міртелс» виникли які-небудь питання, відповідь на котрі не вдалося отримати у відповідному розділі сайту, не соромтесь звертатись до наших спеціалістів. Ми допоможемо розвіяти найменші сумніви і зробити оптимальний вибір лазерного апарата для виконання конкретних задач, виходячи із специфіки Вашого виробництва.

Київ: м. Біла Церква ул. Осипенко 251
+38(067)378-23-63; +38(067)737-04-33
mirtelsbc@gmail.com
Харків: пр. Гагаріна, 98
+38 (068) 101 - 20 - 70; +38 (057) 755 - 02 - 90
ctfkhr@gmail.com
Офіси наших представництв працюють:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
за місцевим часом
Сб, Вс: Вихідний